TR Speed Server (3x) Saldırı ve Savunma Raporları

• Öncelikle bütün Animals ekibini ve değerli RACON ailesini en içten dileklerimi kutlarım.

Siper mevzusuna gelince hocam siper hiç yıkılmadı hesap sahibi ve iki temsilci olarak sürekli sur basılıp hızlı tamamla yapıldı. 87 saldırının arasında toplam 3 sefer sur basıldı ve aralarda mancınıklar koçsuz ordular olduğu için sur basıldıktan sonra hep koçlu saldırılara denk geldi. Doğrudur event birikimi olmuştur ancak biz raporlara gölge düşürecek bir şey yapmadık oyun bu oynadık kazandık.

Ayrıca şunları da eklemeliyim ki yukarıdaki raporların köye giriş sırası entry de atıldığı gibidir ve kıt kanaat oyun bilgimle zannediyorum en büyük koçlu orduların en öne girmesi gerekirdi ancak 9. sırada girmiş oda köylerin yakınlığı uzaklığından kaynaklanan öncelik verme mevzusundan dolayıdır.

Ancak niyahetinde görüldüğü gibi sağlam bir defans toplanmıştır ve top10 listesinde 7 tane oyuncumuz hatırı sayılır puanlarla yer almaktadır.

Top10' a giremeyen daha da nice oyuncularımız vardır.

Özellikle Animals ekibinin ''erekli'' suçlamalarını yersiz buluyor ve merkezinin, sonradan merkez köy yapılan asker köyünün geçilmediği yıkılmadığı bir hesabın 5 tane yan köyünü yıkmanın oyun açığından daha masum olmadığını belirtmek istiyorum. Diyeceksiniz ki biz emindik geçecektik yoksa atmazdık. Ben de diyorum ki kendinize çok güveniyorsunuz. Ağlayacaksanız oynamayalım diyenler, 3 bölge bize karşı birleşti diyenler, RACON birliğini hakir görüp toplama birlik diyenler hepiniz büyüğüm ya da kardeşimsiniz hepinizin her farklılığına insanlığına saygım sonsuz ancak ''ağlayacaksanız oynamayalım''. Defalarca yıkıldık ağladık mı? Defalarca haksızlığa uğradık ağladık mı? Sadece multi hesap açmadan, kıt kanaat altınla, emek vererek ve işimizden gücümüzden, ailemizden, okulumuzdan fedakarlık ederek oynadık. Bunlarda yan köy yıkımlarının raporlarıdır. Ardına 4,8,12' li şekilde sıralı saldırılar atılmıştır.

Takdiri değerli Travian topluluğuna bıraktım.

Son olarak eklemek isterim ki mesajlaşarak tartışmayı pek sevmeyen bir insanım herhangi bir şekilde rahatsızlığını ya da söyleyeceğini iletmek isteyen kardeşlerim aynı nickle oyundan mesaj atarsanız telefon numaramı sizlerle paylaşacağım.

• Elimde Sadece Bunlar Var Süreler Gözüküyordur

Bahsettiğim buydu.

02 den 03 e sur 6 seviye yükselmiş.

Tabi ki bunlar bahane değil racon ekibinin emeğini tekrardan tebrik ederim.

karnım agrıdı gulmekten :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

RESTİNERESTUL4N - DİKİNE PANÇOOZ

Post was edited 1 time, last by RESTiNERESTUL4N. ().

• Aynen 40 kişi reis bassa köylerinden Manço atmayada gerek yok, ne diyelim harcadığımız zamana yazık, verilen emeğe yazık, harcanan paraya yazık ve en önemlisi güzelim gece uykusuna yazık.

Dip : dönüp dolaşıp gene oynuyoruz, bize müstehak.

Tüm sırrı bozdun :D Neyse daha ne açıklar vardır. Gerçi geçen server toplantıda sağolsun travian yöneticileri açıkları olduğu için özür dilemek yerine açığı kullandığı için oyunculara suçu atmıştı. Bu seferde öyle yaparlar muhtemelen :D

• Racon a laf yapan yok zaten. Oyuncular Üstlerine alınmasın. Tepki anladığım kadarıyla Buga...

Haklı bir tepki veriyorlar, KİME olsa herkes aynı tepkiyi verir. Savunan ve Saldıran orduları tebrik ederim. Ama Bug u halletmeleri lazım. Kimse size neden sur bastınız demiyor :) Sorun bug. Yoksa 1 saniyede 6 seviyeyi kim basar :)

• Tebrikler Berat iyi iş çıkartmışsınız.

• Racon birliğini yaptıkları savunmadan dolayı tebrik ediyorum. Animals birliğinide çok güzel orduları piyasaya çıkardıkları için tebrik ederim...

Sur muhabbetine gelince belli ki event olmuş ve o sıra sur basılmış. Bu savunan arkadaşın tabiki doğal olarak yapacağı birşey. Suçlu kimse ilan edemez. Animals ekibi de bu işten zararlı çıkmıştır. Bu tamamen Travian yönetiminin sorunudur.

Şimdi gelelim esas meseleye:

Server başlamadan Testere ekibi olarak event problemi çözülmedikçe bir daha oynamama kararı almıştık. Travian yönetimindeki bazı kişiler çözüldüğü yolunda bilgilendirme yaptılar ve servera başladık...

Ekibim ile henüz görüşmedim. Tabiki görüşüp ortak bir karar alacağız fakat ben kişisel olarak hala o günki çizgimdeyim. Eğer bu problem çözülmeyecekse Travian oynamayacağım...

Dip Not: Bu serverın kalanını ekibim ile görüşüp alınan ortak karara göre hareket edeceğim...

--- Taşdemir ---

Post was edited 1 time, last by Tasdemir_TR ().

• Emekler verilmiş bu server devam eder... Ama sonra ne olur diğer serverda devam eder :) Bırakılmaz bu oyun ustalar :)

• Tekrardan tebrikler 2 tarafada.

Artık merkeze girilmeden yan köye girmek ayıptır delikanlılık değildir mevzusu umarım kalkar.

-/- de biz şuan öyle oynuyoruz. Gayet de zevkli. Köyler bi o tarafa gidiyor bi bu tarafa geri geliyor.Savaşlar daha eğlenceli geçiyor.Sürekli karşı birlikten gözüne kestirilen oyuncunun yanına 1 er birimlere köy atılıyor vs.

Gertekten tr oyuncularının da artık bu düzene alışması gerektiğini düşünüyorum.

Bugün animalsın çok güzel ordularının hiç yere harcanmasının asıl sebebide bu anlayış. O orduların yarısı ile saldırıya gittikleri racon oyuncusunun çoğu yan köyü tamamen silinebilir veya kullanılamaz hale getirilip kaynaklarının kesilmesi sağlanabilirdi.

• Oyun devam ediyor :) kafa yapınız sıkıntılı bence kimse emeğinizi hor görmedi,oyundaki açıktan bahsetti.Tabiki bunu kullanacaksınız bu yanlıs bır davranısta degıl zaten.Daha oyunun 43.günü daha cok asker basıcaz çakacağız.Eğlenceli bir speed olucak özellikle son kısmı . :)

RESTİNERESTUL4N - DİKİNE PANÇOOZ

• Uyuyorlardır hocam ,mümkünse siz varsayım yapmayın çok farklı yerlere gidebiliyorsunuz.

Son bir kere daha yapayım sonra söz yapmayacağım.

Atlar bazı kovboylardan intikam almış gibi gözüküyor ona değinmek lazım.

7DRLka.pngzMdDgO.png
    3x CapoRaskolnikov-TESTERE

• Animals ekibini bastıkları ordulardan Racon ekibini koyabildikleri deflerden dolayı tebrik ederim...

Bu yaşanan event problemini çözemeyip altın fiyatlarına ha bire zam yapan travian ekibini daha çok tebrik ederim...Bu kadar para kazanıp da oyun zevkini sıfırın altına düşürebilmek hakkaten büyük başarıdır...

• varsayım yapmıyor eren olanı söylüyor direkt. 8)

Abi size de yaranılmaz valla şurada kaç animals oyuncusu/yöneticisi tebrik etti ama siz hala bir kaç saat önce bitmiş op için tüm ekibi foruma bekliyorsunuz.

Diğer yanda bug olmasada asker köyünün ayakta kalacağını söylemişiz oradan raconun biri çıkıp 1 saniyede el ile 6-7 seviye sur bastık.Sonraki saniye 2-3 seviye bastık diyor üstüne onu suçlamışız gibi aklınca hakaret etmeye çalışıyor.

Zaten bu serverın bizim için hayal kırıklığı testere bölgenizde italyanlar var adamlardan ne zaman op yeseniz bize yazıyorsunuz siz mi attırdınız , yabancılarla iş birliği içinde misiniz diye?Milyon kez açıkladık ama bu gidişle düşünmediğimiz şeyleri yaptıracaksınız bize.

Üstüne en ufak şeyde tehdit etmeler size yakışmıyor , sizin ekip deli ise bizimki zır deli hatırlatırım.Bak çekinmeden 200klık orduları kaldırıyoruz daha bir sürü 200klık ordu var gerekirse onları da kaldırırız.

Bu mesajımdan ne çıkarım yaparsanız yapın ister samimi bir isyan olarak ister tehdit olarak görün.

• eren kaldırdın da dur mu dedik aslan parçası?

Açıklama yapmadınız mı buraya gelip 3 bölge birleştiniz bize karşı diye ?

Biz gride italyan, rus, ve sizinle zaten savaş veriyoruz ... Neyin algısı neyin tehditi bu ? Çok çok yıkılır köyümüz "Ağlamayız" !

3 bölge birleşmeden birleşti diyenler , 3 bölge ruslar ile birleşti dedidiginde siz nasıl kabul etmiyorsanız şimdi de Racon birliği etmiyor Ağ-la-ma-ya-cak-sın

Bir gün mutlaka tüm TÜRK devletleri ile Çin Seddinde buluşacağız

• Animals iftarına gitmeyi düşünüyordum senin yüzünden gidemicem :) 18 inde gel bana yemek ısmarla