Scripts & Bots Kitlemeleri

• Server da adaletli olunduğunu düşünen varsa gelsin buyursun açıklasın. Biraz uzun olucak kusura bakmayın.26.06.2019 SAAT 08.31 de hesabım Scripts & bots sebebiyle kitlendi. Multihunterın demesine göre "Bu ayın 2,5,7,8,9,11,12,13,16,17,18,19,20,21,22,23,24 ve 25 inde bot programı kullanmışsınız. " 15 saat boyunca gerek admin (Ömer ADA) ile olsun gerek MH ile ne kadar konuştuysam da hesabımın bu tarz programlar ile ilişkisinin olmadığını kanıtlayamadım. Bende birlik arkadaşlarım ile olan gerek muhabbetimiz gerek yardımlaşma vs bir aile olduğumuz için onları yarı yolda bırakmak istemediğimden hesabımın ceza alarak açılmasına ve devam etme kararı aldım. Hesabımı açarken verilen ceza mesajını ekte koyuyom, yorum sizin. Hesabımın açıldığı gibi ilk şifremi değiştim ve temsilcimi iptal ettim. Sorunun ne olduğunu anlamaya çalıştım. Bende bot olarak görünen neydi bunu bulmaya odaklandım ki 2.kez ceza yememek için. Bunu yaparkende admin ile iletişim içindeydim. Bana eklentilerden kaynaklı olabileceğini, format atmak gibi tavseyelerde bulunuldu . Pc de yüklü olmayan birşeyin nasıl eklentisi kalır anlamış değilim. Her ne yaptıysam da 2. kez ceza yememi engelleyemedim ve hala sorunun kaynağını bulamadım. Soruyorum admine hangi ıp den kaynaklı diye size bu bilgiyi veremem diyor ve hesabına 5 farklı ıp girişi olduğunu söleyebilirim sadece diyor. Bot ile ne yapılmış diyorum,bunun bilgisini size veremem diyor. Sen bana hesabımda sorunun kaynağını söleyemezsen ben nasıl çözebilirim tabi gerçekten sorun var ise OLMAYAN ŞEYİ SÖYLEYEMİYORSUNUZ SİZDE HAKLISINIZ!!!

1)Bende bu tarz programlar var ise neden temsilcilerim kitlenmedi.

2)1 ay boyunca bot kullanıpta nasıl yakalanmıyorum çok enteresan, bir sabah kalkıyorum hesabım kitli.

3)Kaans nickli oyuncumuzda bu sabah kilitlendi aynı sebeple çocuğun yağması 20k şaka gibi

SONUÇ OLARAK 2.KEZ CEZA YEMEMEK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPTIM.SİZLERE BU ADALETİ SERVERDA BAŞARILAR DİLERİM.TABİ BİR SABAH KİTLENMİŞ OLARAK BULMAZSANIZ HESABINIZI