RAPORTY A-V

• Widząc jak chętnie Aureus i jego BP&JP2 podpisują koalicje i pakty z resztą serwera udaliśmy się do kolegi chcąc podpisać pakt o agresji i o to rezultaty

Startówka Aureusa ponad 600 popa

Szybko poszło a noc długa więc mimo cofnięcia czasu pobiegliśmy w kolejne odwiedziny

Post was edited 1 time, last by Ramzes ().

• Nie macie się czym chwalić krecik doniósł Wam natychmiast jak tylko wyłączyłem kompa

Na dodatek powiedział że wojo w drodze

Wielki wyczyn wyzerować pustą startówke nie ośmieszajcie się tym rapkiem

Pewnie mokro w spodniach po tej akcji macie ?:D:D:D

Ząłosne nooby nie potrafiące grać uczciwie stać was tylko na krety multy i pf-y;)

• Nie macie się czym chwalić krecik doniósł Wam natychmiast jak tylko wyłączyłem kompa

Ząłosne nooby nie potrafiące grać uczciwie stać was tylko na krety multy i pf-y;)

Jedna wyzerowana wiocha niczego nie oznacza a ja jestem uparty i tak mulciarza Fluxa dopadniemy

Joker też ma miejsce w kolejce kreciarz :P

tak wiem, wiem,

mamy same prywatne farmy, połowa waszej masówki na 350 kont to nasze kreciki, flux ma tyle monet że sam każdemu po 1k tygodniowo ładuje i może jeszcze znamy wasze hasła przez co włamujemy się na konta.

• tak wiem, wiem,

mamy same prywatne farmy, połowa waszej masówki na 350 kont to nasze kreciki, flux ma tyle monet że sam każdemu po 1k tygodniowo ładuje i może jeszcze znamy wasze hasła przez co włamujemy się na konta.

na samym początku serwera napisałem po znajomości do kllku kilkunastu osób wszyscy odpowiedzieli że robią Wam za farmy to raz dwa po banach w okolicy widać jaka jest Wasza "uczciwa gra" co do Fluxa nawet sie nie odnoszę bo nie ma o kim pisać :P Travianowe dno tyle w temacie

• Nie mam bólu to Wy macie skoro w ten sposób gracie.

Bez wspomagaczy i kretów jesteście poprostu niczym ;):P

To przykre, że macie tak zgraną ekipę składająca się z zaufanych najlepszych graczy i podejrzewacie ich o to, że są kretami... Jak dobrze, że u nas gracz szanuje gracza :) nawet waszych kretów u nas szanujemy :) niech robią swoja robotę od tego są :)

• To przykre, że macie tak zgraną ekipę składająca się z zaufanych najlepszych graczy i podejrzewacie ich o to, że są kretami... Jak dobrze, że u nas gracz szanuje gracza :) nawet waszych kretów u nas szanujemy :) niech robią swoja robotę od tego są :)

Przykre jest jak Wasz gracz niejaki Joker wchodzi na krecie konta w naszym soju i samowolnie pcha się na czat soja ;)

Wręcz na bezczela ;)

• ale zły JOKEREK :D

1 "samowolnie pcha się na czat"

2 SAMOWOLNIE gruzuje

3 SAMOWOLNIE wrzuca rapki na FG

daj adres wyślę wam tonę chusteczek, choć tak Was wspomożemy :)

• bo Aureus to by wolał jakąś koalke lub pakcik podpisać.

• Co ten Aureus tak płacze chyba ładnie go pocisneliście nastepny agent jak Berlinek który na kazdym serwerze służy za farmę a nma forum robi z siebie nie wiadomo kogo. Brawo Panowie jazda z amatorami

• Idz sobie z berlinkiem poużalać sie nad sobą dwa typy które na kazdym serwerze obsyrwają zbroje jako pierwi a najwięcej mówią. Chłopaki tylko nie cisnijcie tego amatora za mocno bo sie skasuje z płaczem od razu pobawcie sie nim jak drapieznik ze swoja ofiarą a moze typ w koncu zrozumie ze sie nie nadaje do tej gry

• Sąsiad osiedlił się kratka w kratkę obok mnie :) niestety nie lubię tłoku, więc...

nom i niestety chyba go to zdenerwowało :) bo rano mnie odwiedził :)

brawo :) mój błąd, bo po walce do 2:30 nie wysłałam szrocika by się przewietrzył więc parę sztuk padło, ale za to okolica chwilę odetchnie :)