RAPORTY A-V

• A tu widze smiesznie wszedlem sobie popatrzec czy cos tu pisane a tu Ramzes z Aureusem dra koty :D hehe

,,Szacunek zdobywasz walcząc,,

G&E - WM - LCN - AUXILIA - PS - BP - T-INQ - NCNS

• 27h wystarczyło żeby uporządkować stosownie region, myśleliśmy że zejdzie trochę dłużej i z większymi oporami a tu taka miła niespodzianka :D

good work :D

A-V

c758775dcfcb9.pngf2915fc373213.png

Post was edited 1 time, last by VeB_PL ().

• Dobrze ze ja juz sobie gram na luzie bez spinki :) i przesypiam sobie serwer heheh ale brakuje mi takich sporow w sumie heheh

,,Szacunek zdobywasz walcząc,,

G&E - WM - LCN - AUXILIA - PS - BP - T-INQ - NCNS

• Nie drę kotów z kreciarzami i multasami bo nie ma z kim :P

ale płaczesz gorzej niż baba, na s4 CW wygrało, bo grać nie umiało, ale miało wg was full kretów- tu tak samo... nie wstyd Ci tylko jęczeć na każdym z wątków FG...

trochę to się żałosne robi...

• ale płaczesz gorzej niż baba, na s4 CW wygrało, bo grać nie umiało, ale miało wg was full kretów- tu tak samo... nie wstyd Ci tylko jęczeć na każdym z wątków FG...

trochę to się żałosne robi...

Widziałaś kiedyś bym w takim tonie jak o A-V napisał o CW ??? Przejrzyj wątek s4 i zobacz :P

• Widziałaś kiedyś bym w takim tonie jak o A-V napisał o CW ??? Przejrzyj wątek s4 i zobacz :P

pisząc "ale płaczesz gorzej niż baba, na s4 CW wygrało, bo grać nie umiało, ale miało wg was full kretów" i używając słowa WAS mam na myśli WAS jako płaczki, tam też był płacz: bo to bo tamto, a jak na koniec CW zdradziło jak wyłapywało to co się działo to do niektórych to nie trafiło do dzisiaj :D

słabe jest to, że jeśli ktoś przegrywa, to nie stawia na pecha, lub mniejsze szczęście w doborze graczy tylko szuka wad u przeciwnika....

• Czytaj kobieto ze zrozumieniem nigdy nie napisałem że CW gra na multach ze masówka czy czegoś podobnego nic tam też z mojej strony nie było o kretach ;)

A tu mam podstawy do tego gdy widzę jak "wielki " Ramzes vel Joker z kreciego multa w naszym soju na bezczela wchodzi na nasz czat :P

Trzy wasze krety wywaliłem i nadal nie wiem czy wszytkie :P

Więc nie mów mi że ten sojusz gra uczciwie , co nie oznacza że wszyscy w A-V tak grają bo znam tam wiele osób dla których mam szacunek

I ja nie mam powodu do płaczu cały czas to tylko fakty :P

• Czytaj kobieto ze zrozumieniem nigdy nie napisałem że CW gra na multach ze masówka czy czegoś podobnego nic tam też z mojej strony nie było o kretach ;)

A tu mam podstawy do tego gdy widzę jak "wielki " Ramzes vel Joker z kreciego multa w naszym soju na bezczela wchodzi na nasz czat :P

Więc nie mów mi że ten sojusz gra uczciwie , co nie oznacza że wszyscy w A-V tak grają bo znam tam wiele osób dla których mam szacunek

niech ktoś znajdzie chociaż jedno moje multi w twoim byłym sojuszu który założyłeś a później uciekłeś to doładuje 1k zm od razu, nie masz człowieku pojęcia skąd się wziąłem na tym czacie u was a piszesz takie głupoty ze się źle robi, czas twój na tym serwerze się kończy więc kasuj się i idz na inny serwer męczyć ludzi.

Proszę weź głęboki oddech i przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałam...

• Dobrze ze ty coś pokazałaś klepała cały serwer off a największy jaki wypuściła to 50 k pałek pozdro

nie moja wina, że do 2 liczyć nie umiesz :D miałam 2 szrociki jeden 50k pałek + 63k pałek :D jak widać takie małe linióweczki wystarczyły na to by się dobrze bawić :D

Jaki przeciwnik taki off :D :D :D