Meliodas Sama- סיכום שרת

• https://gyazo.com/d00abc7826a4a372d37ee2311797d643

אהלן חברים

אז אחרי 200 יום סוף סוף נגמר השרת הזה ואפשר להתפנות לדברים יותר חשובים בחיים ;)

אני אחלק את הסיכום שיהיה ל3 אנשים בלחץ שנכנסו לאשכול לקרוא את החלקים שהם מעדיף

מהלך השרת

אחרי השרת הקודם הרגשתי שלא מיציתי עדיין ושאני צריך עוד שרת כדי להוריד את הדודה עד לפרישה חוזרת נוספת חח

נכנסתי לבד כי שאר החברים החליטו שהם כן מיצו כבר אז אמרתי נזרום עם איך שמתפתח השרת

הכרתי 3 חבר'ה נפלאים, מתן, ניב, ונדב שהיו צריכים עזרה בניהול והסכימו לתת לי את המושכות ומשם ידעתי שיש לי ברית וחבר'ה שסומכים עליי ואני צריך להוביל אותך כמה שיותר רחוק

בהמשך ראיתי שגם נימרוד שאותו אני זוכר משרת 4 של האלמנטים שהיה נגדי גם נכנס לשרת וישר התחלנו לדבר, בגלל השותפים הוא קצת התנדנד בין הבריתות שהיו אבל בסופו של דבר היה ברור לכולם שהוא איתנו ב-100 ותודה לאל על כך חח

ביחד איתו ועם אוהד פלדמן התחלנו להכיר את השחקנים שאיתנו בברית ולא פחות חשוב בברית היריבה והכרנו מהצד שלנו אנשים באמת מדהימים כמו שון ומאן שהיו מהשחקנים הבודדים האלה שאשכרה נותנים 100 אחוז לברית בלי לשאול שאלות ובלי לחשוב על הצרכים האישיים שלהם והיו חלק עצום מהניצחון הזה

הדרך שלנו הייתה ברורה לנו, דגש עצום על פיתוח החשבון קודם כל! לא עניינו אותנו אזורים ונקודות בהתחלה ידענו שהנקודות יגיעו בסופו של דבר ושאנחנו צריכים קודם כל לתפוס את הקרופים הטובים כדי שליריבים שלנו לא יהיה וכדי שהתשתיות שלנו יהיו ברמה כמה שיותר גבוהה וייסודית וזה השתלם בגדול

שיחנו נגגד 2 בריתות נוספות כשברית אחת בשם LCP נחשבה לכמות (הכי הרבה שחקנים מגייסים כל דבר שזז [בעיקר מאיתנו, לקחו לנו חצי ברית] וכובשים הרבה אזורים בגלל זה) ברית שניה בשם סקוואד שנחשבו לאיכות (השחקנים הטובים ביותר עם המנהלים הטובים ביותר שעושים הכל נכון) ואותנו שנחשבנו לחוות ביותר (כמות קטנה של שחקנים שהם גם הגרועים ביותר שאין להם שום ידע או מושג מהמשחק להוציא שחקן או 2) רק שחכו משהו שרץ חזק בטרויאן בשנים האחרונות... "חוות מנצחות שרת" ;)

בזכות הדרך שבחרנו הצלחנו לתפוס את רוב הקרופים הטובים בשרת וכתוצאה מכך גם לפתוח פער בפיתוח התשתיות של החשבונות שלנו בזמן שLCP הצליחו להשיג חלק קטן מהקרופים שנשארו וסקוואד שרצו על אזורים נשארו בלי כלום

לא עבר הרבה זמן עד שהסקוואדים הבינו שהם מתקדמים לעבר מבוי סתום והחליטו לאחד כוחות ומכיוון שהם התפצלו מ-LCP בתחילת שרת בגלל סיכסוכים היה ברור שאנחנו האופציה היחידה ואחרי כמה שיחות מעניינות איתם ראיתי שמדובר באחלה חבר'ה ושאני אשמח שישחקו איתי ושהם יכולים לעזור לברית ומימשנו את האיחוד

אך לצערי לא כך היו הדברים, אני לא מצטער על האיחוד איתם אלא על הדרך בא נעשו הדברים כי כמו בכל ברית שניהלתי אני תמיד דואג ליחס הגנתיים - התקפיים עם יתרון ברור להגנתיים וככה היה גם פה היינו במצב שכל התקפי שלנו היה מוגן באופן מוחלט אך לצערי מיהרתי מדי ולא לקחתי בחשבון את מצב הכוחות אצלם ויצא מצב שנכנסו אלינו כמות גדולה של התקפיים לעומת הגנתי אחד בלבד! (ללא שחקני הגנה פרטיים אפילו) מה שלגמרי הרס את האיזון בברית

תוסיפו לזה ברית יריבה שרצה מהר מאוד להאמר פרשים הוני ולאזור שנתן להם מגף קטן ואתם מקבלים פניקה גדולה

לא היית מבחינתנו סיבה להתרגש מזה, בהתקפות לא היה שום בשר, היו הרבה פרשים ומעט קאטות שנשלחו כמעט תמיד על סטארטרים קרובים כשלנו מצד שני יש קורש קטן בברית

ידענו שזה רק עניין של זמן עד שהדרך שלנו תשתלם והמצב בשרת יתהפך אבל לצערי לא כולם ראו את זה ככה וסמכו עלינו ובעזרת שחקן אחד שהכניס המון פניקה בברית עברנו שוב גל עריקויות גדול שכלל שחקנים מהטופ שלנו שבנינו עליהם

ידענו שמי שנשאר סומך עלינו ב100 אחוז ועל זה רצנו

הם הובילו בפער עצום בנקודות ביום, בנקודות המצטברות בכמות השחקנים, ובאוצרות מאוד חשובים (מגף ושבועה קטנים) ועם כל זה סמכנו על הדרך שלנו ב-100 אחוז ולא לקח הרבה זמן עד שזה הביא תוצאות

יכולת הייסוד שלנו הייתה גבוהה הרבה יותר, השחקנים שלנו שלטו בטופ בכל פרמטר והיכולת הצבאית שלנו הכריע את המשחק

אחרי שמרחנו אותם בלי הפסקה, חדרנו אליהם בלי הפסקה, הפכנו את מצב הנקודות בשרת והגדלנו בפער עצום את הפער מהם הגענו ליום 100 כרגיל כשהשרת גמור

הרבה חבר'ה פרשו מאצלנו מחוסר עניין ולצערי קרו לי דברים בחיים האישיים שלא יכולתי לצפות וגרמו לי להוריד הילוך מהשרת והצד השני הריח את זה ועשה הכל כדי לנסות ובכל זאת להפוך את התוצאה לקראת הסוף אבל בזכות נימרוד שנשאר 100 אחוז בשרת וסחב את כולם עליו הצלחנו לשמור על היתרון עד הסוף ולסיים עם הניצחון שהגיע לנו :)

תודות:

בראש ובראשונה נימרוד! הכרתי אותך עוד משרת 4 פעם ששיחקת מולי אבל רק השרת באמת יצא לי להכיר אותך, אתה שחקן ענק שנותן את הנשמה שלו (ואת העצבים שלו) לברית ועושה כל מה שצריך בשביל המטרה... אתה הבנזמה של טרויאן :D

תחילת שרת היינו בלתי נפרדים מיגנו התקפנו וניהלנו ביחד ובלי לקחת כלום מכל אלה שעזרו לנו המון אפשר להגיד שאני ואתה הכרענו את השרת פשוט

אני מרגיש קצת אשם על שנטשתי אותך לקראת הסוף זזאת פעם ראשונה שאני בצד שמוריד הילוך ככה שאני מכיר את ההרגשה שלך טוב מאוד, דברים שקרו לי בחיים האישיים מנעו ממני לרוץ איתך כמו בהתחלה אבל אתה ידעת לבוא ולתמוך ולהבין ואני מעריך אתך על זה

היו הרבה עליות ובעיקר ירידות (אין על פיירפוקס) אבל בלי ספק אתה הבנאדם שהכי נהנתי איתו בשרת, אתה תיהיה נכס בכל ברית שתיהיה בא

אוהב אותך יאח עוד ניפגש בהמשך אני בטוח וכמובן נשמור על קשר

אוהד- אוהד ימלך אומנם לא היית באמת בשרת אבל אי אפשר בלי להודות לך על מה שכן עשית בשבילנו ובעיקר על העזרה בהיכרות עם אנשים בחשבונות אתה תותח בזה חח

כבר שנים שאני משחק איתך אתה הקמע שלי :saint:

ג'וני- וואלה ג'ונס אומנם הכרחתי אותך להיכנס ופרשת מאוד מוקדם בגלל חוסר רצון מובהק לשחק אבל אני מודה לך גם על המעט שנתת

אתה הפכת לאחד החברים הטובים שלי במשחק לא קשור בכלל לשחקן אלא לבנאדם המטריד שאתה חחחחחח אולי בגלל זה הורדתי הילוך בסוף השרת קשה לי לשחק בלעדיך ;)

שון- שון שלדון שלנו אחד משחקני ההגנות ההכי חזקים נאמנים ויעילים שהיו לנו אם לא ה! בטח החכם ביותר ;)

אתה מהמעט שחקנים ששם את טובת הברית 100 אחוז לפני הכל כולל לפני טובתך שלך וזה מעורר הערכה אין הרבה כמוך

אני ממש מקווה שעוד יצא לנו לשחק עזרת לי מאוד והנעמת לי את הזמן, שיהיה המון בהצלחה בתואר מהיכרות איתך זה קטן עליך

ניב- שמחתי מאוד להכיר אותך אחי, בהתחלה נהנתי איתך מאוד אבל לצערי צהל קטף לנו אותך והזמן איתך נהיה מצומצם יותר

אני שמח על האמון שנתת בי בתחילת השרת ושמח שניצחנו ביחד, עזרת לי המון לאורך כל הדרך אחי ועשית את המקסימום לתרום לכולם

אתה אחלה בנאדם ואחלה שחקן!

מתן- וואלה ניראלי חוץ מנימרוד אתה הבנאדם בשרת שנשאר הכי הרבה, נכון לכמה דקות ביום אבל לפחות עד היום האחרון חחח

גם אותך הכרתי רק השרת אבל אין ספק שאם אני אחזור לשחק (כשאחזור לשחק) אני אנסה למשוך אותך איתי לשרת

נתת יופי של עבודה אחי

נדב- היית אחד המנהלים איתנו בהתחלה ואני קצת מצטער על איך שזה התפתח איתך בהמשך (למרות שזה היה מוצדק) אבל באמת שסמכתי להכיר אותך ושמחתי לנצח איתך!

מאן- תחילת שרת רצת חזק אפילו היית ההגנתי מקום ראשון ולאורך כל השרת חישפת תמיד להתקדם ולא התביישת לבקש עזרה

כמו שון גם אתה בין הבודדים שתמיד שם את טובת הרית בעדיפות ראשונה לפני הכל וזה מוערר הערכה, בזכות שחקנים כמוך המשחק הופך להיות טוב יותר, ככה אנשים צריכים לשחק!

דולב דלומי- וואלה דולב היית איתנו רק לזמן קצר נכנסת באמצע השרת כי רצית קצת אקשן לפני שאת טס לנו ועשית יופי של עבודה, הרמת האמר גדול יחסית בזמן קצר ועשית הרבה נזק לצד היריב

יש אצלנו שחקנים שכל השרת לא תרמו כמה שאתה תרמת חח

אוהב אותך יאח מחכה לשבת איתך ועם תום שתחזור מחול, עד אז תהנה מהטיול הגדול ימלך

שימי- סכבתי אותך איתי מהשרת הקודם וחלק מהדברים לא הכי זרמו בנינו השרת הזה בגלל כל מיני סיבות והנה בכל זאת אתה פה איתי ביום האחרון מנצח איתי את השרת כמו שרצינו מההתחלה

תודה על כל מה שנתת לברית ובהצלחה בהמשך

עדן- המרגלת שלנו!! שמח שנשארת איתנו למרות ההצעות המאוד מפתות מהצד השני (דינג דינג דונג) תודה על התרומה שלך, במיוחד בצד האישי את אחלה בנאדם ומקווה לשחק איתך עוד בהמשך

חברי סקוואד- רובכם אחלה חבר'ה בלי קשר למשחק ונהנתי לשחק איתכם ומהשיחות איתכם בדיסקור ומהאקשן שאתם עושים

כמו שאמרתי אני לא מצטער על האיחוד אלא על הדרך שבה התנהלו דברים אחר כך, באתם בלי הגנות מה שגרם לחוסר איזון משמותי בין התקפיים להגנתיים ובאתם בלי בירות מה שאילץ איתכם ללכת בשלב מתקדם לבירות במקום לאזורים עם שאר הברית ועד שהסקפתם להשלים שדות ולהרים פידרים ותשתיות להאמר ועד שהרמתם האמר השרת כבר היה כמעט מוכרע

עם כל זה אני עדיין רוצה להודות לכם על מה שכן נתת לברית במיוחד בצד המנטלי שרובכם תרמו לו מאוד

נהנתי איתכם המון ברמה האישית בתור חבר'ה ובמיוחד בכל הקטע של הממים והצחוקים שהיו זה אחד מההנאות הכי גדולות שהיו בשרת (לא נשכח את סיפורי האהבה של כיבושי LCP)

LCP- תודה ענקית לכם על שרת מעניין, אשכרה נשארתם עד הסוף וניסיתם להפוך את התוצאה זה בכלל לא מובן מאליו!

אם אחזור לשחק מקווה שזה יהיה עם חלק ממכם, רובכם אחלה אנשים ותרמתם המון לשרת ולעניין

תודה ענקית לכל השחקנים שלקחו חלק מהניצחון הזה (גם אם פרשתם לנו בדרך חח) ונשארו איתנו למרות שזה נראה כביכול חד צדדי לטובת הצד השני וכן סמכו על הדרך שלי

שחקנים שפחות מקבלים הערכה ממני

אור- זה לא סוד שאפעם לא הסתדרנו, הרושם הראשוני שלי עליך היה שאתה קצת יהיר ומזלזל ולצערי הרושם הזה רק התגבר לאורך השרת (וזה לא בא רק ממני)

אתה לא מצדיק בשום צורה את היהירות והשחצנות שלך, אתה צריך היסטוריה מפוארת ויכולות גבוהות כדי "להצדיק" שחצנות כזאת ואתה לא קרוב

אתה שחקן טופ לגיטימי בכל הנוגע לפיתוח חשבון והאמר אבל צורת החשיבה המאוד גרועה שלך הופכת אותך להרבה יותר נזק מאשר תועלת בתור שחקן ובתור מנהל

אני לא אכנס לכל הפרטים האלה אבל אני אומר בכל הכנות לחברים שלך לרוב יהיה כיף איתך והם יהנו ברמה האישית איתך אבל בתור מנהלים מעליך שצריכים אותך שתלך איתם בכל הכוח או שחקנים מתחתיך שסומכים עליך שתוביל אותם לניצחון אני לא הייתי ממליץ בכלל, אתה רחוק מזה

העריקים- החלטתי בסוף שלא לנקוב בשמות אבל אתם יודעים על מי אני מדבר

יש כאן שחקנים בשרת שעזבו אותנו בתקופות "הקשות" בתקופות שעל הנייר זה נראה שברית אחת מבילה ופשוט עברו לקבוצה השניה על מנת לנצח, גם אם הייתם מנצחים לא יודע איך אתם יכולים להרגיש חלק מהניצחון כשאתם פשוט עוברים קבוצות לפי מצב הטבלה

חלקיכם זה שחקנים ששמכנו עליהם וחבל שלשם זה התפתח ויש שחקנים כאלה

לקחת קבוצה ולעשות הכל כדי לנצח איתה זאת תחושת ניצחון אמיתית מבחינתי ומקווה שאנשים יפסיקו לעשות את זה

רוי ואביב- בתחילת השרת במירוץ לכפר השני שקיים תמיד פנה אליי בחור "נחמד" בהודעה מאוד עצבנית על איך זה שאני מעז להציע מעליו בקסדת גלדיאטור, לא מכיר תבנאדם בכלל אבל הוא בטוח שיש לי משהו אישי נגדו וזה לא קשור לזה שאולי גם לי בא לרוץ על כפר שני מהר כדי להשיג תקרופ שאני רוצה

אחרי שהוא התרברב הרבה בכמיות כסף שלו ושל חבר שלו אביב ואחרי שחבר שלו דאג לאיים עליי שיגמר לי השרת אם אני אעז לגעת בקסדה שלו הגענו לפשרה שהוא יקח את הקסדה הקרובה ואני אקח את זאת שאחריה, אבל הוא החליט לעשות קטע מלוכלך ונתן את הקסדה הזאת לחבר והציע על הקסדה שלי ואמר לי "מה לעשות כפרה"

פה נגמרה הדיפלומטיה מבחינתי ואחרי שדאגתי להקפיץ לו קצת את הקסדה חיכיתי לקסדה הבאה שיצאה 21 שעות אחרי הקסדה שהוא לקח לי והתחלתי לעבוד בניצול מירבי של מה שיש לי על מנת להגיע לכפר השני הכי מהר שאני יכול כשאני יודע שהוא מוביל בגלל ה21 שעות ספייר עם הקסדה

הדבר המצחיק פה הוא ששנינו יצאנו על אותו קרופ ואני הגעתי לפניו והוא נאלץ לחכות שהמתיישבים יחזרו ובסוף לשלוח אותם לפידר עד שיפתח אזור חדש והוא יוכל לתפוס קרופ טוב וזה למרות המהלך המלכלך ושהוא שילם פי 3 יותר ממני על הקסדה

במהלך השרת רוי ניסה לשכנע אותי להצטרף אליהם או לאחד את הבריתות ואביב ניסה כמה פעמים להצטרף אלינו לברית אבל סירבתי בנימוס והמשכנו הלאה

אני מעלה את הסיפור הזה קודם כל כי זה הפריע לי מאוד וכי אני מתנגד לחלוטין לצורה הזאת של המשחק, של הביריונות המופרזת, של הנוכלות, ושל האובר ביטחון בגלל כמות הזהב שאנשים שמים בחשבון

זה יוצר אווירה גרועה ביותר והורס את המשחק

סיכום הסיכום

יצא יותר ארוך ממה שחשבתי תאמת חח

אני לא כל כך אוהב את החלק האחרון אבל יש דברים שהיו צריכים להיאמר

היה לנו שרת קשה בהתחלה, היינו על הנייר נחותים בהכל אנשים בשרת לא הבינו שיש דרך מאחורי הדברים ויותר גרוע חלק גדול מאיתנו לא הבין את זה ועזב, היו 2 בריתות חזקות יותר אבל המשכנו ללכת עם הדרך שלנו והנה אנחנו פה עם עוד ניצחון לאוסף ;)

תודה רבה לכולם וניפגש בהמשך כנראה (לצערי ;)||)

את הדוחות המעניינים יותר העלה בהמשך היום כי הסיכום הזגם ככה לוקח יותר מדי זמן חח

אעדכן את זה בקרוב

• דור ימלך!

שחקני הווה
    IL5: Queen

שחקני עבר:Max Brenner, FATALITY, Thegraylist, Fearless, Securirate, ronso007, DreamKiller ,פלופ ,Simple, Break, Respect ,הבורר, Flashpoint, Otistim, Normal, Maniak, Chewbacca

• דור יתותח אני יותר משמח שנפלה לי הזכות להכיר אותך ולשחק איתך ולסגור מעגל אחרי שרת 4.

אתה אחד השחקנים הטובים בקהילה פה ואתה מאוד תחסר בשרתים הבאים.

מאחל לך בהצלחה בהמשך ואני בטוח שאנחנו עוד נשמור על קשר (אל תשכח שנה הבאה מסי מפסיד בקלאסיקו).

גם יבוא יום ונשחק ביחד שוב שתיכנס לשרת.

לי נשאר עוד שרת אחד להשפיע ואז כמוך לקחת הפסקה.

אוהב אותך ימלך :*