Trenutno stanje na balkanskom 3x serveru

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Kao sto je moj drugar Bambino rekao, mi pisemo samo kad nam se proziva, tako da svakako ce prozivanjem odgovoriti na to, da ne moramo da listamo, ali i ovde naravno, jer bahacenja nikad dosta :D:D:D

Je l to Klaus?Ne vidim :D

• "Server nije jak kako se ocekivalo"

Mislim, zanimljiva odluka je to reci, kad ste vec tukli par offova na deffu. I onda opet i opet. Naposljetku svega, ugasio se jedan acc, a o katanju supporta necu nista reci, ipak vi vanzemljaci to najbolje znate :D
    Sto se tice statistike za deff/off. Nabijena statistika sto deffa, sto offa. Vec ako cemo se srat, bar da se gledamo u oci dok si seremo :D

• Čestitke mojim suigračima, lagano osvojen server, očekujemo na zimu koaliciju Aliens-Bulgaria, ovo je bilo malo i smijesno. Sto se tice najboljih napadača i branitelja, nek ste uzeli, to je jedino sto ste mogli uzet, da nema natara, ne bi vas na mapi ni u tom dijelu bilo.

Lp,

Do sljedećeg puta

po nekom mom misljenju :D u aliensima ako je bilo njih 10 aliensa pravih.. secem glavu :d

Ljudi nisu zatočenici sudbine, nego zatočenici vlastitog uma

g1252.gif  

balkan3x= :item01:Nebitni:item01:

rsx= :item01:L kao R:item01:   :item01:Opasan Momak:item01:   :item01:boki 13:item01:   :item01:Lokii Madness:item01:

rs1= :item01:EL1TE:item01:   :item01:

bax= :item01:El Smaugo:item01:   :item01:profa:item01:

com2= :item01:Neunistivi:item01:

hrx= :item01:Abandoned Angel:item01: (u pokusaju)

• 5 aliensa, 5 drugih, i po svakom igracu 2-3 multica. :D

mislio sam da nasi varaju.. al otkad su slovenci dosli ..postali su male bebe za njih u vezi muljanja =O=O

g1252.gif  

rsx= :item01:L kao R:item01:   :item01:Opasan Momak:item01:   :item01:boki 13:item01:   :item01:Lokii Madness:item01:

• mislio sam da nasi varaju.. al otkad su slovenci dosli ..postali su male bebe za njih u vezi muljanja =O=O

Ma iskuliraj ih, ovo neki robovi, kraj servera pa su pusteni sa lanca i mogu da laju...

Rsx 2015 - Bambam

Rsx 2016 - Nosferatu

Bax 2018 - UD Influencer

Balkans5 - Piton&Mamba

• Da čestitam Aliensima na uspješnim masakrom nad natarima na kojima su skupili 10m napadačkih bodova. Nisu imali ni ww off, ostali drugi samo jer je vaš ww bio nebitan. Uzeli ste 5 ww-ova samo kako bi nabijali off bodove što je jedan vaš igrač potvrdio i slika u privitku. Pozdravlja vas vaš AsgardiaN uz pjesmu U mom dvorištu. Volim vas i vidimo se :*

Jel vas svrbi sto niste stigli prije nas do natara, nije ni serd pobio dusmanima 3 miliona zadnji dan vec pola toga bar svojima :*

Aj sto je ovo bilo prije nego sam doso na server nego sto si moro da mi omogucis da procitam jedan ovakav MM.....

Poraz boli znamo... Jedino Aliensi govore za sebe da su najbolji pa i kad izgube. Jadno.

lol druze jel i tebe stogod svrbi da pocesemo

When i grow up i want to be Jaruby

bax - g&br, AGRICOLA TEAM, King Kong, LiMun
    hrx - Haile Selassie
    rsx - BamBam, AGRICOLA TEAM
    dex - Tanjur
    hr1 - Trevor, CharlieSheen
    hr2 - Vidi Pasa, Disperadun
    cz20 - Kenny McCormic
    comx - fedjagurabi (Summer 2017), Tricky Martin(Fall 2017), Q3K (Spring 2018), Krtola&Sale (Fall 2018)

• Cestitke protivicima na zasluzenom osvojenom serveru.
    Velika mi je cast bila igrati u TNT@ sa nekim novim ljudima koje sam upoznao ovaj server tek a utisak kao da ih znam makar 5 servera. Jako dobri momci i devojke pre svega :D
    Takodje velika zahvalnost ide mojim ALIENS-ima, za mene ste uvek najjaci i najbolji! :D
    PS: Ajde Sale 'ocu da sledeci server dignes taj WW na 100lvl :D

ljubi braaaaaaaat bice na 150 ww majke mu ga spalim :D

S

hrx - Haile Selassie
    dex - Tanjur
    cz20 - Kenny McCormic
    comx - fedjagurabi (Summer 2017), Tricky Martin(Fall 2017), Q3K (Spring 2018), Krtola&Sale (Fall 2018)

• Ne svrbi nista, problem sto je od nekad "najjaceg" balkanskog saveza, sto ljudi govore ostalo samo ime. ^^

Lp

Lol druze pa sta si mislio nije ni rimsko carstvo trajalo vjecno

hrx - Haile Selassie
    dex - Tanjur
    cz20 - Kenny McCormic

• Zna li neko, za koliko bi od prilike trebao ponovo krenuti x3?

kad bude bice :D:D

g1252.gif