BAN

• Zdravim,

hrajem na czskx a z nedostatku casu som v aliancii poziadal o zastup.... vsetko fungovalo 25 dni (obcas som sa prihlasil nech to nezrusi zastup) no dnes resp. vcera mam zablokovany ucet bez udania dovodu a bez moznosti pisania ingame sprav

tak sa pytam kde je problem kedze mh bez vysvetlenia zabanoval ucet a nedal mi ani moznost zareagovat :thumbsup:

• Ahoj,

ucet je blokovan proto aby jsi mel moznost zareagovat.

Nicmene, precti si jeste jednou co jsi napsal, a pak se zamysli nad tim zda je to v poradku. Obcas se prihlasit aby jsi obesel system neni zrovna to prave orechove. V podstate zastup ma slouzit jen obcas a ne dlouhodobe, pak totiz ucet neni zastupovan ale odehravan pres zastup.

• ano presne to som napisal a ano presne to robi 80% hracov ba aj horsie veci ako su farmboty a ine programy... a ako trestom pre nich je povedzme vyprazdnenie skladov a za to ze ja nemam pristup k uctu 6 dni v tyzdni bude moj ucte zmazany :D ale asi by som sa nemal cudovat takto to vo svete penazi funguje "kto plati ten jede"

a tiez sa zamysli nad svojou prvou vetou lebo nedava zmysel.... ako mozem zareagovat ked ste mi to znemoznili?

dik

• Nerozumiem tomu preco je to zla vec niekoho dlhodobejsie zastupovat. Su tam predsa systemove obmedzenia, ako automaticke zrusenie zastupu po urcitej dobe bez prihlasenia majitela, alebo obmedzenie zastupcu co moze na ucte robit. Nemoznost normalneho utoku ci burania budov uz dostatocne obmedzuje hratelnost uctu.

Ak sa vam to nepaci spravte lepsie systemove opatrenia ako napr.zrusenie zastupu uz po 7 dnoch bez prihlasenia majitela, ale potom zastup neobmedzujte na inych veciach.

Je pre mna nepochopitelne ze sa takto banuju ucty len na zaklade nalady moderatora...

L.

• Zablokovany ucet ma moznost kontaktovat MH, takze nic jsme neznemoznili.

Jedna vec je zruseni zastupu po neprihlaseni majitele uctu, ale druha vec je kdyz zastupce vi heslo k uctu a prihlasi se z anonymni nebo jine IP na ucet ktery zastupuje. Pak to automaticke zruseni zastupu prodlouzi opet. Takove uctu zpravidla jsou zneuzivany ve prospech jinych uctu.