GECE BİRLİKLERİ S1 'DE (+/+)

• 2016 yılında kurulan ve kurulduğu ilk yıl s1 de wow kuran , 2017 de çok geniş bir ekiple s1 e katılan ancak oyun yönetimini protesto amacıyla bazı rakipleriyle birlikte (yönetim kararı) sonucunda hesaplarını silen ve serverdan çekilen GECE birlikleri , 25 Nisanda başlayacak olan s1 e (+/+) bölgesinde başlama kararı almıştır.

Oyunun popülaritesini kaybettiği bu döneme göre azımsanmayacak sayı ve kalitede bir ekiple yer alacağız. 2016 da GECE nin kuruluşuna vesile olan kemik kadrodaki isimlerin çoğunu görmeniz mümkün olacaktır.

Bizi seven , yanımızda yer almak isteyen herkese kapımız açıktır. Sevmeyenlere de kapımız açık şuanda reelde görüştüğüm insanlarla oyunda rakip olarak tanışan biri olarak oyunun birleştirici gücüne inanıyorum.

İyi oyunlar herkese

Yağız (ygzcn)

ufak bir anı;

PQdXpd.jpgS6 - Boranuğurlu , S1 - Ygzcn , S2 - Germanica , S1 - GeCeWow

Aktif: S3 - Classiik
    ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Post was edited 1 time, last by ygzcn ().

• aynı server da bende oynamıştım hesabımda iyi durumdaydı ancak yönetim kararı diye ve travian yönetimine tepki olsun diye hesaplarımızı hemen silmeye almıştık. Ama üzülerek söylüyorum ki bazı arkadaşlar yönetimdekilerden de bazıları dahil silmemişlerdi ve server ı tamamlamışlardı.

• aynı server da bende oynamıştım hesabımda iyi durumdaydı ancak yönetim kararı diye ve travian yönetimine tepki olsun diye hesaplarımızı hemen silmeye almıştık. Ama üzülerek söylüyorum ki bazı arkadaşlar yönetimdekilerden de bazıları dahil silmemişlerdi ve server ı tamamlamışlardı.

Hesap isminizi hatırlıyorum , çok kalabalık bir ekipti öz eleştiri yapmak gerekirse de çok dallanmıştı o ekip bu sebepten ötürü de alınan karara uymayanlar oldu aramızda.

Bu sene 2016 daki Gece Birliklerinin kuruluşunda rol alan arkadaşlarımız ile tekrardan yola çıktık , sizin oynadığınız senedeki gibi bir kalabalık olmayacak bu sene daha butik wow kurduğumuz senedeki ruhumuzla yola çıktık. :)

ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Bu server asker sayısı olarak kendi rekorumu kırdığım bir server olsun diyerek başlayacağım. hedef olarak da server sonu wow sıfırlamak olmasa da wow dan kaç seviye düşürebileceğimi test edeceğim. tabi her zaman herşey yolunda gitmiyor. geçmiş tecrübelerimi bu server da uygulayabilirsem diyim

• GECE birliklerinin ne kadar güzel işler çıkardığını gördük ve biliyoruz. Kendileri hem dosthane hem de eğlenceli bir ekip. Bizde kendilerine gereken desteği yanlarında bulunarak vereceğiz. Keyifli bir server olması dileğiyle tüm başlayacak ekiplere başarılar diliyorum....

AF YOK

Samet

AF YOK & ABDULLAH ÇATLI

SAMET

• Başarılar üstat yolunuz açık olsun 4- 5 sene önce sizle s1 de Hilal olarak oynamıştık hatırlıyorum gönlümüz sizden yana :)

• GECE birliklerinin ne kadar güzel işler çıkardığını gördük ve biliyoruz. Kendileri hem dosthane hem de eğlenceli bir ekip. Bizde kendilerine gereken desteği yanlarında bulunarak vereceğiz. Keyifli bir server olması dileğiyle tüm başlayacak ekiplere başarılar diliyorum....

AF YOK

Samet

Desteğiniz bizim için çok önemliydi , şahsım ve birliğim adına teşekkür ederim :)

Başarılar üstat yolunuz açık olsun 4- 5 sene önce sizle s1 de Hilal olarak oynamıştık hatırlıyorum gönlümüz sizden yana :)

Rascal ismi Hilal'den hafızamda kalan isimlerden bir tanesi :) Zaten Gece birliklerinin oyuncularının çoğu Hilal birliğinde oynamış oyuncular , Hilal dağılınca ertesi sene Gece yi kurduk kalan ekibimiz ve aramıza katılanlarla birlikte , zamanınız olursa sizlerle birlikte tekrar oynamak isterim :)

ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

Post was edited 1 time, last by ygzcn ().

• Uzun ara verdikten sonra böyle bir oluşumu tekrar bir araya getirip aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte çok güzel işlere imza atıcağımıza eminim. Şimdiden heycanlanmaya başladım :)

GECE birliklerinin ne kadar güzel işler çıkardığını gördük ve biliyoruz. Kendileri hem dosthane hem de eğlenceli bir ekip. Bizde kendilerine gereken desteği yanlarında bulunarak vereceğiz. Keyifli bir server olması dileğiyle tüm başlayacak ekiplere başarılar diliyorum....

AF YOK

Samet

Çok sevindim samet, Bizi kırmayıp geldiğiniz için ekibimiz adına teşekkür ederim.

s7 (MHKF) - s1 (BARİKAT) 2015 - s1 (GECE) 2016
    LUCKY - CAN

Post was edited 1 time, last by lLUCKYl_TR ().

• İnş. üstat oynamak isterim sizle tekrardan bir server daha şuan s4 te aktif olarak oynuyorum bakalım s1 de eklerim belki yanına :)

• hos geldiginiz.. hakim birlikleri olarak basarilar dileriz :)

teşekkür ederiz , geçen senenin kazananı olarak bu sene de serverda olacağınızı düşünüyorum :) ?

ZORBA-HİLAL-GECE / YAĞIZ

• Baktım telefonda bir mesaj Server1 başlayacağız Atakan. Kimden geldiğini söylememe gerek var mı tabi ki Ali abim :) Gruba girdiğimde Bay By ( Süleyman ) abiyi görünce dedim Barikat gümbür gümbür geliyor . Rakip arkadaşlara şimdiden başarılar

ATAKAN

Sirius61 - Server2

• teşekkür ederiz , geçen senenin kazananı olarak bu sene de serverda olacağınızı düşünüyorum :) ?

ekibi toparliyoruz suan :) bi aksilik olmassa 1 - 2 gune bolge aciklariz :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.