S1 Birlikler, Bölgeler ve Diplomasi

• TA TA TA TAAAA

25 Nisan tarihi ile yine bir TS1 de beraberiz..

+/+ Kuzey doğu

Gece

+/- Güney doğu

Miğfer

-/- Güney batı

Mokoko

-/+ Kuzey batı

Ötüken,Hakim

1- gelecek olan Hakim birliğinin bölgesi an itibariyle belli

2- hzz açıklaması fake.

3- babikelerden bir bilgiye ulaşamadım.

Genel diplomasi, birlik bölgeler falan filan. açayim dedim. hadi bakalım.

Gelecek olan arkadaşlar için;

1X hızında olacak

Altın fiyatları server açılmasından kısa bir süre sonra zamlanacak

yeni ırklar yok.

servere giren her kişi her gün bir saatlik üretimini Nicholai Hel e atmalı.

Multihunterlara çok sövmemeliyiz.

teşekkürler.

Not: gelecek olan ekipler, bana özel mesajdan yazabilir ya da buradan etiketleyerek ulaşabilir.

Tony Stark cnm sbtlrsn kny svnrm.

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

Post was edited 2 times, last by Nicholai Hel ().

• Aras northların bölgeye geçen server olduğu gibi sahip çıkmaya çalışacağız -/+ her zaman northların kalesidir.. Ne demiş north kanatlandırır :)) güven abiyi Vahiti Mert’i Emrah abiyi ve ismini sayamadığımı tüm north ailesine saygı ve sevgilerimle

S1 Delimavi ??????

S1 İstanbulll North Birlikleri

S1 Yıkım Timi Hakim Birlikleri

Bize Dost Gerek oyunu iyi bilip bilmemesi önemli değil oyunu bir şekilde beraber öğreniriz de olmayan adamlığı öğretmek zordur..

• Aras northların bölgeye geçen server olduğu gibi sahip çıkmaya çalışacağız -/+ her zaman northların kalesidir.. Ne demiş north kanatlandırır :)) güven abiyi Vahiti Mert’i Emrah abiyi ve ismini sayamadığımı tüm north ailesine saygı ve sevgilerimle

Kuzey Soğuktur, İnsanı Sıcaktır misali =)

HAK!M Birliği

Her sunucuda: Giyotin PALA

• gelecek olan bir ekip daha var ama onu ben soylemem surpriz olsun ;)

Gelecek olan ekibi az çok tahmin edebiliyorum içinde dostlarımın olduğu bit ekip 😉

S1 Delimavi ??????

S1 İstanbulll North Birlikleri

S1 Yıkım Timi Hakim Birlikleri

Bize Dost Gerek oyunu iyi bilip bilmemesi önemli değil oyunu bir şekilde beraber öğreniriz de olmayan adamlığı öğretmek zordur..

Ve Aleyküm selam Murat abim..

Arkadaşlar herkese açık bir mesajdır. Multihunterlar ve yaptırımları konusunda bir takım değişiklikler mevcuttur. Bunları forumdan açık açık yazamıyorum, lütfen son durumları araştırın (dostçul yağma vs)

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

У нас, россиян, есть поговорка: «Не будь ни другом, ни врагом с кем-то, кто не пьет водку»

SOVYETLER BİRLİĞİ BASIN SÖZCÜSÜ @Nicholai Hel

• Dürüst, Seviyeli ve zevkli bir oyun olması amacımız inşallah güzel bir sezon geçiririz.

ÖTÜKEN

AKINCILAR

BİN ATLI AKINLARDA ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİK.. BİN ATLI BİZ, O GÜN DEV GİBİ BİR ORDUYU YENDİK!!!

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg