Tribal World Wonders – MS Paint Balkans contest

• Sketch_RomanWW.png

Please select your language:

BA
    BG
    GR
    HR
    RS
    SI
  • ja kao ličnost koja je samo pratila natjecanje (ne i sudjelovala) je poslala prigovor Nikoli,jer mislim da nisu ispoštovani do kraja uslovi natječaja

• ja kao ličnost koja je samo pratila natjecanje (ne i sudjelovala) je poslala prigovor Nikoli,jer mislim da nisu ispoštovani do kraja uslovi natječaja

na naski receno pogresna tema.. :D

Ljudi nisu zatočenici sudbine, nego zatočenici vlastitog umagiphy.gif

• na naski receno pogresna tema.. :D

ima više pogrešnih tema i ne maštovitosti, zato ljudi i ne sudjeluju jer se ne dobija tko zaslužuje već po drugim "kriterijima", nemam ništa protiv ovih što su sudjelovali i pobijedili,ali realno gledajuć ovo nije ok (zato pratim i komentiram radi nepravde,nije prvi put,zato ne sudjelujem s crtezima)..., crteze necu vise komentirat (kopije nekih prica,filmova,promasenih tema i sl.), nek se ne uvrijedi GeorgiBinev, koliko vidim nije naveo nick i server na kojem igra iako je jedan od uvjeta bio da se to navede. :)

Za učestvovanje:

Morate navesti naziv naloga i server na kojem igrate

• Proverili smo ponovo i svi takmičari su ispoštovali uslove takmičenja i napisli naziv naloga i server na kojem igraju (za neke je potrebno kliknuti na "Display Spoiler" kako biste videli).