[LT/EN] Genčių pasaulio stebuklai – MS Paint konkursas / Tribal World Wonders – MS Paint contest

 • Sketch_RomanWW.png


  Mieli žaidėjai!


  Kaip jau žinote, neseniai kažkokių Travian valdovų rezidencijos slėptuvėje buvo rastas senovinis pergamentas. Pergamentas, su kuriuo germanai galės statyti galingąjį germanų pasaulio stebuklą. Tačiau kitų genčių pergamentai dar vis nerasti. Ar tai reiškia, kad romėnai, galai, egiptiečiai ir hunai liks be jų pasaulio stebuklų?


  Žinoma, kad ne! Pagalvokite, kaip atrodys kitų genčių pasaulio stebuklai ir įdėkite savo atsakymą čia. Paveikslėlis nebūtinai turi būti rimtas ir profesionalus. Juokingi eskizai yra taip pat laukiami! Tačiau vienas dalykas yr privalomas – kad konkursas būtų teisingas visiems dalyviams, jie privalo naudoti tą patį įrankį – MS Paint!


  Kaip dalyvauti:

  • Kad dalyvautumėte šiame konkurse, jums reikia naudoti Microsoft Paint – paprastą grafikos programėlę, kuri yra įdiegta visose Microsoft Windows versijose.
  • Tiems, kurie naudoja kitą operacinę sistemą arba dėl kokių nors priežasčių neturi numatytosios Microsoft Paint programėlės, galite naudoti internetinį įrankį: http://www.jswidget.com/index-ipaint.html
  • Jūs privalote naudoti tik MS Paint įrankius, kad nupieštumėte paveikslėlį, susijusį su specifiniais genčių pasaulio stebuklais.
  • Negalima naudoti kitų paveikslėlių, šablonų ar paveikslėlių dalių.
  • Prisijunkite prie konkurso ir tapkite naujuoju imperatoriškuoju dailininku!


  Bendra informacija apie konkursą:

  Pradžios data ir laikas: Balandžio 23, 2019 – 11:00
  Pabaigos data ir laikas: Balandžio 29, 2019 – 11:00
  Laimėtojai paskelbiami: Balandžio 29, 2019
  Laimėtojai išrenkami: Komandos žiuri
  1 vieta: 150 auksinių
  2-5 vieta: 50 auksinių
  Papildomas prizas:
  +50 auksinių darbui, surinkusiams daugiausiai „patinka“
  Auksinių kuponai galioja tik: BALTICS bendruomenėje
  Auksinių kuponai galioja iki: Gruodžio 31, 2020
  Kad galėtumėte laimėti, būtina: Prie atsakymo parašyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate.


  Svarbu!

  Atsakydami į šią temą ir dalyvaudami šiame konkurse jūs suteikiate mums teisę naudoti turinį, kurį jūs sukūrėte, veiklose visose Travian: Legends platformose, įskaitant blogą ir Facebook puslapį.


  Jeigu susiduriate su sunkumais su įkėlimu į forumą, naudokite vieną iš šių paveikslėlių įkėlimo paslaugų ir įrašykite nuorodą į savo atsakymą:

  -------


  Dear players!


  As you already know an ancient scroll has recently been found in the residence hideout of some Travian Rulers. The scroll, with which Teutons will be able to build The Mighty Teuton World Wonder. However, the rest tribes’ scrolls are still missing. Does that mean that Romans, Gauls, Egyptians and Huns will be left without their World Wonders?


  Of course not! Think how other tribes World Wonders would look like and submit your answer here. The image doesn’t necessarily should be serious and professional. Funny sketches are more than welcome, too!

  One thing is mandatory though – to keep the contest fair for all participants they need to use exactly same tool – The MS Paint!


  How to take part:

  • To take part in this contest you need to use Microsoft Paint – the simple graphic app which is included in all versions of Microsoft Windows.
  • For those who has other OS or don’t have default Microsoft Paint for some reason, you can use this online tool: http://www.jswidget.com/index-ipaint.html
  • You have to use only MS Paint tools to draw a picture related to the Tribe-specific World Wonders.
  • Using uploaded pictures, patterns and parts of images is not allowed.
  • Join the contest and become the New Imperial Artist!

  General contest information:

  Start date/time: April 23, 2018 11:00
  End date/time: April 29, 2018 11:00
  Winners announced on: April 29, 2018
  Winners chosen: According to team jury
  1st place 150 Gold
  2nd – 5th place 50 Gold
  Additional prize +50 gold for the work that received most likes
  Gold voucher valid only in: BALTICS community
  Gold voucher valid until: December 31, 2020
  To be eligible to win, you need to: Specify your nickname and server you play


  Important!

  By answering in this thread and participating in this content you allow us to use the content you created for activities on all Travian: Legends platforms including the blog and Facebook page.

  If you experience difficulties with forum attachments, please, use one of the following image upload services and add a link to your answer:

 • Kadangi šį sezoną žaidžiu už romėnus, pagalvojau, kad reiktų pavaizduoti juos. Pats stebuklas randasi tarp kalno, uoloje, kurį užgožia dideli metalo vartai. Pats stebuklas yra kalno oloje, o kodėl? Nes tai stebuklas, ir manau, kad romėnai norėtų jį paslėpti nuo priešų. Pats kalnas yra metalo kasykla, kaip ir aišku, nes romėnams to labai trūksta savo sunkiajai kavalerijai :)

  Povilas3

  Baltics 3


  CsplWtY.jpg

  Post was edited 2 times, last by Povilas ().

 • Upė, kuri lydi pro vartus į pasaulio stebuklą, šis pasaulio stebuklas yra saugomas bokštų senovės pagonių pažymėtomis runomis.

  Pankis

  Baltics 3
  Untitled.jpg

 • Teko lankytis seniausiose pasaulio pilyse, tokiose kaip Neuschweinschtein, kurioje kuriami filmai, pasakos, istorijos, intrigos, išdavystės...

  Kadangi pasaulio stebuklas nepaprastas, tai man asocijavosi su pilimi, kuri statoma ne vienerius metus, o šimtmečius ar net tūkstantmečius.

  O kadangi žaidžiu už romėnus, tai vėliavoje atsispindintis kardas simbolizuoja ne tik travian vėliavą, bet ir taip mano mėgstamą legionierių kardą:)


  Nick: Agnete

  Serveris: ts20.baltics.travian.com