[LT/EN] Galimi nauji žaidimo ypatumai / Possible new game features

 • Mieli žaidėjai!


  Prašome sudalyvauti apklausoje apie galimus naujus ypatumus įprastuose serveriuose. Apačioje dešinėje galima pasirinkti kalbą (anglų, čekų, vokiečių, ispanų, prancūzų, vengrų, italų, olandų, portugalų, rumunų, rusų, turkų, lenkų).


  Apklausa bus prieinama iki gegužės 6 d.


  Apklausoje yra užduodami klausimai dėl galimų naujų ypatumų iš Path to Pandora įdiegimo įprastuose serveriuose. Šioje temoje kviečiu jus padiskutuoti, ką manote apie tokius ypatumus? Ar norėtume juos pamatyti visuose Travian serveriuose? Kodėl taip arba kodėl ne? Štai sąrašas ypatumų, apie kuriuos klausiama apklausoje:

  • Ar norėtumėte turėti naują sąjungų sistemą įprastuose Travian: Legends serveriuose (sąjungą gali sudaryti 4 aljansai tarpusavyje, apriboti pastiprinimus ir prekeivių siuntimą tik sąjungos viduje)?
  • Ar norėtumėte dviejų naujų genčių (hunų ir egiptiečių) įprastuose serveriuose?
  • Ar norėtumėte turėti karių persiuntimo ir prijungimo sistemą įprastuose serveriuose?
  • Ar norėtumėte, kad nauja gyvenviečių užkariavimo sistema būtų įdiegta įprastuose serveriuose (kai užkariaujate gyvenvietę, ji nepasikeičia į jūsų paskyros gentį, bet lieka originalios genties, išskyrus natarų gyvenvietes)?
  • Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų pilkosios zonos panaikinimą įprastuose serveriuose?
  • Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų Pasaulio stebuklų gyvenviečių atsiradimą likus ~2 savaitėms iki statybos planų (dabar Pasaulio stebuklo gyvenvietės atsiranda nuo pirmos žaidimo dienos)?
  • Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų, kad 2x greitis būtų normalus greitis įprastuose serveriuose?
  • Šiuo metu vidutinė žaidimo trukmė yra 220-250 dienų. Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų alternatyvius būdus sutrumpinti žaidimo trukmei?
  • Ar norėtumėte, kad Travian Games atstatytų paskutinius arenos pakeitimus ir sumažintų priedą tolimiems atstumams?

  Pasidalinkite savo nuomone šioje temoje!


  --------


  Dear players!


  Please, take part in a survey about possible new features on regular gameworlds.


  The survey will be available until 6th May.


  Survey asks about possible new features from Path to Pandora applying to regular game worlds. In this thread I invite you to discuss, what do you think about those features? Would you like to see them in all Travian servers? Why yes or why not? Here are the list of the features that survey asks about:

  • Would you like to have the new confederacy system in the regular Travian: Legends game worlds (four alliances make a confederacy, restriction to reinforcement and to the merchant)?
  • Would you like to have the two new tribes (the Huns and Egyptians)in the regular Travian: Legends gameworlds?
  • Would you like to have the troop forwarding and merging system implemented in the regular gameworlds?
  • Would you like to have the new conquering system implemented in the regular gameworlds (when you conquer a village, the village will not change tribe to the account tribe, but will keep the original tribe with the exception of Natars)?
  • Would you like Travian Games to consider removing the grey zone in the regular gameworlds?
  • Would you like Travian Games to consider spawning Wonder of the World villages around construction plans (+/- two weeks), rather than from the first day of the game worlds?
  • Would you like Travian Games to consider 2x speed to be the normal speed for regular gameworlds?
  • Currently, the average game world's duration is between 220 and 250 days. Would you like Travian Games to consider alternative ways to shorten the duration of the gameworlds?
  • Would you like Travian Games to revert the latest Tournament Square changes by reducing the bonus for long distances?

  Please share your opinion in this thread!

 • Miela Shanti!

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

 • sveiki

  galiu atsakyti tik i siuos klausimus:

  • Ar norėtumėte, kad nauja gyvenviečių užkariavimo sistema būtų įdiegta įprastuose serveriuose (kai užkariaujate gyvenvietę, ji nepasikeičia į jūsų paskyros gentį, bet lieka originalios genties, išskyrus natarų gyvenvietes)

  - tai butu tikrai idomu


  • Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų pilkosios zonos panaikinimą įprastuose serveriuose?

  taip

  • Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų Pasaulio stebuklų gyvenviečių atsiradimą likus ~2 savaitėms iki statybos planų (dabar Pasaulio stebuklo gyvenvietės atsiranda nuo pirmos žaidimo dienos)?

  taip - ir jos atsirastu nezinomuose vietuose

 • Ar norėtumėte turėti naują sąjungų sistemą įprastuose Travian: Legends serveriuose (sąjungą gali sudaryti 4 aljansai tarpusavyje, apriboti pastiprinimus ir prekeivių siuntimą tik sąjungos viduje)?


  Manau, kad sis pakeitimas butu naudingas keliom prasmem:


  Pirma automatiskai ivestu daugiau aiskumo zaidejam alijansu sajungu atzvilgiu. Nes kvailiausias dalykas mano manymu, kai A ally sudaro sajunga su B, B su C ir tuo paciu C gali kariauti su A.


  Kita sio pakeitimo puse butu gan apsunkintas ,,multi acc'' naudojimas savo paskyrai vystyti. Tai pasijaustu ipatingai pradiniuose zaidimo stadijose ribojant ress siuntimus ir kariu pastiprinimus. Niekam ne paslaptis, kad siuo metu zaidejai kurie paprastai pirmi paima 15c serverio pradzioje naudoja antrines paskyras. Tik pasibaigus zaideju apsaugai sie ,,multi acc'' pumpuoja leidziama limita ress i pagrindine paskyra, taip siuteikdami labai dideli pranasuma ju savininkui. Nauja sistema priverstu visas antrines paskyras laikyti tam paciam alijanse, tuo paciu uzdedant limitus reidintinimui. Tai greiciausiai neitakotu pirmuju 15c paemimo laiko serveryje, taciau zenkliai pristabdytu ju vystyma ir leistu mazinti atskirti tarp zaidejo zaidziancio su ''multais'' ir be.  Ar norėtumėte dviejų naujų genčių (hunų ir egiptiečių) įprastuose serveriuose?  Zinoma, tokie pakeitimai ne tik sveikintini, bet ir butini siam zaidimui gyvuoti. Naujoves labai svarbu, taciau noretusi, kad butu ne tik stengiamasi sukurti kazka naujo, bet ir slifuojama tai kas turima. Labai pasigendu zaidimo balansavimo atnaujinimu. Sakykim kalbant is ,,offerio'' puses siuo metu standartiniam serveri yra 3 gentys. Jei romenas ir germanas savo unikaliais privalumais gali pritraukti vienokio ar kitokio stiliaus ''oferi'', tai galu ''offeri'' pamatysim dazniausiai tik, tokiu atveju kai ''ex offer'is'' nusprende padeti draugam naujam serveri deff'u ir pamates, kaip taisykle, kad truksta offu persikvalifikuoja :D Siuo konkreciu atveju uztektu pakeisti siek tiek kariu gaminimo laika galui ir viskas atsistotu i savo vietas.
  Ar norėtumėte turėti karių persiuntimo ir prijungimo sistemą įprastuose serveriuose?


  Esu susidures tik viena karta su sia funkcija ir tai buvo senai. Manau, kad tai nera geras sumanymas. Kiek pamenu prijungimo kaina ir ress buvo nezmoniskai didele. Kas liecia sujungima resursais, kaip bebutu yra limitas kiek ju sugeneruoti gali paprastam serveri. Is kitos puses pazvelgus jungiant karius auksu tu remu nelieka. Yra labai mazas procentas zaideju, kuris gali investuoti i serveri tustancius euru. Taciau ju yra ir tie zaidejai tampa nesustabdomi. Toks zaidejas gali gaminti karius per n kaimu ir junkti i viena offa. Trumpai tariant toks pakeitimas padarytu zaidima visisku ''pay to win''. Jei siuo metu paprastam serveryje su kariu artefaktu offiniam kaime galime pasiekti kariu gamyba 4x normalaus greicio, ivedus sia sistema ekonomiskai stiprus acc su beribiu gold galetu pasiekti 20-30x armijos augimo greiti. Gal klystu ir buvo padaryti kazkokie pakeitimai kainu santykiuose jungiant, bet jei pilnai sia funkcija gali isnaudoti tik labai maza dalis zmoniu manau tai tikrai nera tas pakeitimas kuris iseitu i nauda. Gold zaidime turetu daugu daugiausia islyginti skirtuma tarp zaideju investuojamo laiko.
  Ar norėtumėte, kad nauja gyvenviečių užkariavimo sistema būtų įdiegta įprastuose serveriuose (kai užkariaujate gyvenvietę, ji nepasikeičia į jūsų paskyros gentį, bet lieka originalios genties, išskyrus natarų gyvenvietes)?  Aha kartu su sujungimu kariu labai gerai veiktu si funkcija. :D Siaip labai sauni funkcija butu zaidimo paivairinimui.


  Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų pilkosios zonos panaikinimą įprastuose serveriuose?  Sis pakeitimas ne tik butu nuostabus, jis netgi labai reikalingas ir pagyvintu ''nusibezdejusius'' musu serverius. Pilkosios zonos paskirtis yra sutraukti arsiausius ir geriausius zaidejus i viena vieta, kurioje vyktu kova uz buvi 24/7. Realiai visi zaidejai kurie kuriasi serveryje pirmi antras gyvenvietes turetu noreti eiti ten ir kovoti uz pozicija, bei dideli geru 9c ir 15c skaiciu savo ally nariams. Deja siuo metu musu LT servuose yra priesingai. Pirma surenkami visi geri 15c aplink ir tik tada kai geru 15c nelieka arba jie toli imamasi pilkos. Tokia situacija yra vienareiksmiskai todel, kad pilkoje negeneruojama KT. Geri zaidejai supranta, kad neverta aukoti savo ekonomikos del pozicijos ar kartais net siek tiek geresnio 15c. Manau kad idealiausias varijantas butu palikti viska kaip yra. Tai yra didesni geresniu 9c ir 15c tankuma pilkos zonos regione, bet isjunkti efekta kuris neleidzia kaimams generuoti KT pilkoje zonoje.


  Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų Pasaulio stebuklų gyvenviečių atsiradimą likus ~2 savaitėms iki statybos planų (dabar Pasaulio stebuklo gyvenvietės atsiranda nuo pirmos žaidimo dienos)?


  Sis pakeitimas itaka darytu tik pusfinali ir finale kur uzimami visi ww. Manau pakeitimas nereikalingas. Likus 2 sav iki planu visi alijansai jau pasiruose butu ww statybom ir velgi viskas butu sudeta i paskutines minutes kas greiciau paims/apgins. Manau uztenka kad preliminariai zinome artu atsiradimo kordinates, planu kordinates zinomos tikslios ir tai nulemia paskutines minutes kovas. WW atsirade nuo pradziu manau duoda papildomos itampos ir strateginiu galimybiu kovojant tam paciam kvadrate dviem koalicijom. Taip ivyko siais metais. 2 dideles koalicijos kovojo tam paciam ketvirte, viena is ju paaukojusi labai daug reiksmingu offu pereme ww anksti ir gyne ji visa serva. Kuo toliau tuo zaidimas agresyves siuo atzvilgiu, ww pozicija daug svarbiau ziurint is koalicijos perspektyvos, todel manau labai gerai jog vadai tures sprendima priimti labai anksti spausti priesa ir tiketis palauzti iki galo isvalant regiona ir statant ww be konkurencijos savo regione, ar aukoti puolamus pajegumus, imti anksti ir sedet be offu ilga laika, bet su ww geroje pozicijoje.


  Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų, kad 2x greitis būtų normalus greitis įprastuose serveriuose?


  Taip. Ypac tai butu geras pakeitimas musu LT serveriuose. Mano manymu 2x greitis yra pats optimaliausias visom prasmem. Siuo metu traviano serveriu skaicius neatitinka lietuviu bendruomenes skaiciaus. Del sios priezasties ir zaideju trukumo visi 1x serveriai yra tiesioginia to zodzio prasme merdejimas. Iki artefaktu nieko nevyksta po artefaktu visi trinasi. Manau jog ivedus 2x greiti galima butu naikinti speed serveri ir palikti 4 LT serverius kurie startuotu kas menesi. Tokiu atveju zaidejai vistiek neturetu laukti ilgai iki naujo serverio starto, taciau zmoniu skaicius ir tuo paciu serverio kokybe zenkliai pakiltu.  Šiuo metu vidutinė žaidimo trukmė yra 220-250 dienų. Ar norėtumėte, kad Travian Games svarstytų alternatyvius būdus sutrumpinti žaidimo trukmei?


  Normalaus serverio greitis 2x. Manau, kad toks serveris nei per ilgas, nei per trumpas. Idiegus si pakeitima nereiketu alternatyviu budu.


  Ar norėtumėte, kad Travian Games atstatytų paskutinius arenos pakeitimus ir sumažintų priedą tolimiems atstumams?


  Siuo metu 1x serveryje manau reiktu dar trumpinti kelionu laikus. Problema tame, kad del mazo zaideju skaiciaus dideli alijansai dazniausiai pasidalina i keturis kvadratus. Neretai savo kvadrate dominuojantis alijansas neturi jokios konkurencijos. Pirmame zaidimo etape, kuri as vadinu iki artu tarp regionines kovos nevyksta del dideliu atstumu, mazo offeriu pasiruosimo ir baimes prarasti karius pries artefaktus. Del sios priezasties 1x serveriai ipatingai LT yra labai nuobodus iki artefaktu. Beto didziausia beda, kad dideli keliones laikai ir atstumai visiskai atima galimybe is zaideju individualiam zaidimui. Neimanoma uzpulti priesu kariams keliaujant para laiko. Net pafeikinus visus priesisko alijanso narius, jiems suregavus laiku dazniausiai galima uzdefinti visus taskus puolamus nuo vieno ''offerio''. Zaidejai yra priristi prie komandinio zaidimo, kas deja neimanoma jei nesusitinka, bent 2 vienas kito verti priesininkai tam paciam serveri. Akcentuojantis i LT serverius manau reiktu serverio greiti pakeisti i 2x, sumazinti serveriu skaiciu iki 4, sumazinti artefaktu skaiciu per puse ir galbut dar labiau sumazinti zemelapi. Manau, kad su siais pakeitimais tikrai pakiltu zaidimo lygis ir serverio kokybe. Zaidejai pradetu trintis ne del nuobodulio, o dumu rukstanciu is sostiniu.


  Aciu uz demesi


  -300- [BOSS]

  BORISAS [RUSH]

 • Ačiū už išsamius pastebėjimus ir įdomias įžvalgas, Simas_LT .


  Beje, nauja gyvenviečių užkariavimo sistema ir veikia Path to Pandora serveriuose kartu su karių prijungimo funkcija. Tiesiog įmanoma prijungti tik tos pačios genties karius. :)


  Matau, kad pateikėte ir kitų pasiūlymų žaidimui, kurie nebuvo pateikti apklausoje. Siūlau juos pateikti žaidimo pasiūlymų skiltyje, kad apie tuos pasiūlymus galėtų diskutuoti kiti žaidėjai. Jeigu pasiūlymai susilauktų populiarumo, tuomet perduočiau juos žaidimo kūrėjams.


  Beje, nepamirškite užpildyti ir pačios apklausos!

 • Sveiki!


  Jau galite peržiūrėti apklausos rezultatus ir sužinoti, kurie pokyčiai bus įgyvendinti.


  Ką apie tai manote? Ar esate patenkinti, kad bus įdiegti tokie pokyčiai?


  -------


  Hello,


  You can already view the survey results and see which changes will be implemented.


  What do you think about that? Are you satisfied that these changes will be implemented?

 • very satisfactory debatable changes

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'