Průzkum o možných nových funkcích

• Ahoj prosím o reset ankety pro můj acc....

Jak bylo psáno, nezačal jsem když jsem neměl čas, dal jsem zpět a samozřejmě když chci vyplnit, odkaz říká že už jsem hlasoval..........-_-

Děkuji Wolgorn.

• Ahojte

Napsal jsem to i v dotazníku.

Staří hráči hrají hlavně T -Legends .

Pandoru si oblíbilo taky dost lidi ale přijde mi zbytečné aby na normálních serverech byli věci co se týče národů a slučováni.

Další věci je ohledně přebírané vesnice.Dost se to už ted zneužívá a hráči jen supportuji ucty aby obsadily MC (egypt support) Nasledne jsou přebírány jiným národem.Na Pandoře jsem si takové MC přebral od hráče co moc nehrál a nebýval tu,takže živeni bylo dost dobré a vhodné pro off národy

Co se týče otázek aby se zkrátil server----To se příčí s otázkou zda přidávat WW dědiny okolo plánů-Tím pádem by to prodloužilo server kvůli stavbě infra.

V rámci hry by byl dobrý chat s celým serverem kde by byli nadávky a sprostá slova tabu s tím že by si tam hráči mohli radit.

Dost nováčků nám končí že je zfarmí účet co už hraje xxx let a prostě nebere na nové ohledy.Nový tak nemaji cíl -rady a další hru už hrát nejdou .

Ronin

• Systém konfederací je celkem fajn, ale pouvažoval bych o vylepšení aliančních bonusů, tak aby měly větší impact na hru než teď a opravdu se vyplatilo hrát v alianci a spolupracovat vzájemně. Slučování jednotek na serverech s DS je hloupost a bouračky by byly nesmyslně velké pro lidi, co by si je zaplatili a doslova by vyhrávaly zlatky.

Herní chat by byl fajn, v T5 to funguje, tak proč by to nemohlo jít v T4. Další věc z T5, která by se mohla přidat je snížení hodnoty off bodů z Natarů na 1/2.

• Ahoj, předně jsem rád, že travian tým o těchto věcech přemýšlí a chce je zlepšit, to je dobrá zpráva pro celou komunitu.

K jednotlivým bodům. Pandora je dobrý koncept - hodně se toho povedlo, přesto duchem mám raději Legends.

Přeposílání podpor - OK (s dalšími funkcemi Pandory - tj. posílaní vojska pouze členům konfederace)

Slučování armád -NE. Mě nedává smysl. Bortí důležité pilíře hry, jak už někdo zmínil nade mnou, s takovou by div sestřelil prostě každý ňouma.

Konfederace - posílaní podpor - rozhodně ANO, jinak se defování farem podprůměrnými a duševně nemocnými nikdy nezbavíme

Délka serveru - zkrácení by bylo vhodné (4-5 měsíců myslím ideál),legends má slabinu v čekání. V čekání na arty, na plány, na lvl 100 :).. ale 2x rychlost standart ne. Co takto prudukce 2x, jednotky rychlost 1x (čili zachována). Vývoj bude rychlejší, aktivní a farmiví hráči nezískají tak rychle převahu nad méně aktivními = méně hráčů bude hru vzdávát po pár týdnech, kdy už nyní nejsou konkurenceschopní (a při 2xrychlosti by to bylo ještě horší, během 8hodin, např spánku, ztratí ekvivalent současných 16hodin hry a to je hrozně moc už po pár dnech). Někomu to nevadí a hraje speedy, ale většina chce klidnější hru.

Nové turnajko a obchodka (20% místo 10% navíc za lvl) - ano, jenom bych to narůstání rychlosti udělal proporčně jinak, bonus by měl narůstat postupně s rostoucím lvlem (příklad: 1-2lvl 5%, 3-4lvl 10%, 5-6lvl 15%, 7-8lvl 20% atd až ke stejnému výsledku, jak to třeba nyní)

Nové národy standart - zatím NE - nejsou stále vybalancované, není v pořádku, aby bylo 45% účtů Egypt z pěti národů

(global/ally) chat přímo ve hře je dobrá věc, forum už je překonané

• 1. Zlučovanie armády - nie. Je to nezmyselná funkcia pre WW server.

2. Podpora len konfederácii - áno.

3. Preposielanie armády - nie. Aliancia si potom vytvorí "deff hub" so semiačkom, kde sa bude obch. cestami živiť extrémne množstvo deffu a spravovať to bude nejaký 24/7 účet s dvoma zástupmi a útočiť bude extrémne ťažké.

4. Pridanie národov - nie. Nie sú vybalancované, naruší to hru.

5. 2x rýchlosť ako štandard určite nie. Niekedy je aj ten klasik až prílis rýchly a potom je každý účet trial a účtov málo.

6. Turnajko zredukovať z 20 na 15%/lvl

7. Global chat určite áno

• Len v skratke v par bodoch:

1) Obchodna kancelaria aj turnajko s 2x ucinkom sa da akceptovat, ale treba to spravit exponencialne ako pisal Antabus, proste prve levely daju len par 3-5% na level a posledne levely aj +25%

2) Zlucovanie jednotiek - rozhodne nie, hra by sa stala uz uplnym pay to win.

3) Preposielanie jednotiek - ano, ale nie tak ako je to v pandore, cas preposlania sa musi pocitat s navratom vojakov do domovskej dediny nie z dediny kde sa prave nachadzaju, inak to kazi strategicku stranku hry

4) Nove narody - ano, ale egyptanom by som znizil vydrz muru tak o 15%, alebo vo WW dedinach spravil rovnaky "natarsky mur" bez ohladu aky narod je stavitel.

5) Podpora len vramci konfederacie - 3x ano a tiez by som poprosil prehlad v statistikach kto je s kym v konfederacii, tato informacia nema byt preco tajna.

6) Global chat ako je spraveny v Kingdoms je dobra vec, trochu sa obavam prevedenia, kedze Kingdoms je postaveny ako Java aplikacia ak sa nemylim.

7) Obsadena dedina ostane povodneho narodu - ano, ale vylepsenie kovaca by som limitoval v tych dedinach na 10, aby to malo aj nejaku nevyhodu.

+++ k napadu 1/2 z off/deff bodov z natarov, stale je tu vela spekulantov co si len naberu body rozbijanim o natarov a kazia statistiky ostatnym hracom

• Určitě není dobré aby bylo na speedech slučování/přeposílání jednotek. Jednak ze hry zmizí moment překvapení kdy útočíte na hráče offline, a za druhé,ze hry se stane čistě pay to win hra.