ÖTÜKEN BİRLİKLERİ SALDIRI-SAVUNMA RAPORLARI

• Güzel orduydu tebrik ederim, serverin 2. ordusunun bana gelmesi benim için bir onur; whatsapp gruplarınızı delirtecek kadar can sıktıgımı tahmin etmiyordum.

İlave olarak Dünya edebiyatına damga vurmuş bir yazarın ismiyle toplumun %99'unun ilk aklına gelen avam kelime şakasını yapmasaydınız keşke biraz yaratıcılık iyi olabilirdi.GOETHE sizin gibiler için bir tavsiye niteliğinde söz söylemiş buyrun ;

Konuşmak ihtiyaç olabilir ama susmak bir sanattır.

Edebiyata saygı hiç kalmamış.Hiç bir şeye saygı kalmamış aslında.. Saygı dediğimiz şey ,gücü ele geçirdiğimizde ve birisini hezimete uğrattığımızda belli olur. Bakınız kurucu liderimize,işgalci ülkeyi hezimete uğrattığında bile bayrağını çiğnememiş. Daha öncesine bakınız, bu toprakların anahtarını aldığı kişiyi serbest bırakmış Alp Aslan...Ben yabancı serverlerda da çoğu kez oynadım. Üzülerek söylüyorum 13-14 yaşındaki yabancı çocuklardaki öz disiplin ve karşısındakine duyduğu saygı, bizim 20-40 yaş gurubumuzun çoğunda yok.. Malesef bu sonradan kazanılmış "saygısızlık" kültürü travina ve her türlü MMO'na yansıyor. Acizane tavsiyem; Karşınızdaki ne olursa olsun, ona saygı duyun. Çünkü aslında ona değil kendinize olan saygınızı gösteriyorsunuzdur.

Gepetto usta mıyım ki her ODUNDAN Pinokyo yapayım ??!!!!

• Bayram molasından sonra Ötüken birlikleri olarak gerçekleştirdiğimiz süpürme operasyonumuzdan ve birlik oyuncularımıza gelen saldırıları çakmamızdan kesitleri sizlere sunuyoruz :)

Tılsımı ele geçiren Kızkapanı arkadaşımızı ayrıca tebrik ederiz :)

• İyi akşamlar herkese . Operasyonlarda emeği geçen herkesin eline koluna sağlık .

Kendi hesabım adına söylemek gerekirse çekirge en fazla 3 sıçrar demişler . Biz 4 zıpladık 5 te çakıldık :)

TÜRKMASTER

TheCicero

YALNIZ_KURT

Grievous

Arkadaşların merkez tarlaları sıfırladım :) daha sonra toplaşıp gelmişler yıktılar ellerine sağlık 😀😀 baya da güldüm saldırıları alırken .300 birimlere tek başıma güzel saldırılar yaptığıma inanıyorum . Herkese iyi oyunlar diliyorum

Sefa hesabı ortaklarından ...

• heheh güzel yıkıp yıkıldık seviyom böyle yavaş serverları ne kadar ilgilenemesekte zevk yavaş serverda yav :)

1x en iyisidir hocam doya doya konusulir planlar yapilir :) saldiran savunan arkadaslarin ellerine saglik. 110 gundur savasiyoruz zevkini çıkartıyoruz. :)

• bu fake saldırılar haricinde yaklaşık 10 sıralı daha var :)