zlodějův pytlík

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
 • Dobrý večer,


  jak vlastně nyní funguje zlodějův pytlík? Poslal jsem loupež s hrdinou a podle popisu předmětu by mi měla loupež vynést o 10% více surovin, než by jednotky přinesli normálně, ne?


  Pro názornost zde vystřihnu konkrétní příklad ze czsk2: (pytlík měl hrdina samozřejmě v levé ruce a na hráče byla vyslána loupež..)  "Čestnost, poctivost a ukázněnost jednotlivce je základem úspěchu celého týmu."©

 • Pytlík ale nezvýší nosnost surovin, ale pouze množství surovin, které je možné teoreticky odnést, pokud má hráč úkryt.


  Příklad:


  Hráč má kapacitu úkrytů 1000 surovin a ve vesnici je momentálně 1000 surovin od každého druhu. Bez pytlíku by nebylo možné odnést nic, ale s pytlíkem by se dalo odnést 100 surovin od každé.

 • ok, děkuji :-)


  Tomuto výkladu rozumím, akorát, že to není takto popsáno v popisu předmětu ve hře, kde je pouze uvedeno "+10% bonus k loupežím", imho je někde možnost si detailně přečíst jak předměty pro hrdinu fungují?

  "Čestnost, poctivost a ukázněnost jednotlivce je základem úspěchu celého týmu."©