Ts4 - problem z rejestracją

• witam,

Od 3h nie otrzymuje linku potwierdzającego rejestracje. Zalożyłem już 3 konta i nic. reflink nie pomaga. Mail z linkiem do aktywacji nie dociera. Problem globalny lub z domeną o2.pl / tlen.pl.

• Na adresie gmail.com sie udało ale jakoś mało graczy 400?:P czy to nie za mało?

A czego Ty się spodziewałeś polskie serwery to już dno jeśli chodzi o ilość ludzi

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Wybrańcze Losu, teraz trzeba szukać zaludnionych serwerów

Finały były dobrze obsadzone, ale dwie cofki serwera zniechęciły graczy

comy jeszcze żyją

na ru raczej nie ma czego szukać

teraz bawimy się gościnnie u turków - 5,5k kont tydzień po artefaktach

wybór jest niestety na zasadzie mniejszego zła

никогда не играйте на польских доменах

• A kwestie rejestracji nadal nie rozwiązana. Super!

na o2 mail nie dochodzi z linkiem mimo ,że dostaje "spam" od traviana na bieżąco.

Na interii ludzie z soja tez nie dostają linka!

Na gmailu próbowałem , najpierw komunikat ,że konto już założone na tym adresie @? potem jednak się udało ale "wyskoczył "błąd poczty" ani linka nie dostałem ani nie mogę ponownie się spróbować zarejestrować na adres bo jest już niby w użytku.

Genialnie. Ale super ,że macie czas wprowadzać serwery urodzinowe jak wszystko inne nie działa i nikt nie ma czasu się zając tym mimo LAT.

Rozumiem ,że przez ten czas pracowała ekipa traviana nad Codex który zawiera milion błędów. Co do drugiego rozumiem,zdarza się.

Ale z rejestracją problem od lat

• Gdyby chociaż dało się skasowac nieaktywowane konto...

• Zen to ciężko Ci założyć email pod traviana typowo na jakimś WP np nawet jednorazowego meila który zakłada się 10sec

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Załóż sytuacje. Start serwera 10:00 , jesteś w pracy albo działasz z tel albo umówiłeś się ,że ty zakładasz konto o 10 na którym od pierwszej minuty chcesz cisnąc.

I wcale nie trwa to chwile w takich sytuacjach. BTW zdarza się ,że na swoim koncie na którym dotychczas się rejestrowałeś masz monety i inne uciechy.

A na o2 mi nie przyszło, na gmail "błąd maila" , na interi nie dochodzi.

Może powiedzieć ,że limit prób się wyczerpał tym bardziej jakby miał znów zakładać randomowego maila , po to by po kilku tygodniach zapomnieć danych, rozwijać konto i doładowywać je by potem nie mieć do niego dostępu...to zbyt dużo argumentów przeciw. Na szczęście CO się udało.

• Załóż sytuacje. Start serwera 10:00 , jesteś w pracy albo działasz z tel albo umówiłeś się ,że ty zakładasz konto o 10 na którym od pierwszej minuty chcesz cisnąc.

I wcale nie trwa to chwile w takich sytuacjach. BTW zdarza się ,że na swoim koncie na którym dotychczas się rejestrowałeś masz monety i inne uciechy.

A na o2 mi nie przyszło, na gmail "błąd maila" , na interi nie dochodzi.

Może powiedzieć ,że limit prób się wyczerpał tym bardziej jakby miał znów zakładać randomowego maila , po to by po kilku tygodniach zapomnieć danych, rozwijać konto i doładowywać je by potem nie mieć do niego dostępu...to zbyt dużo argumentów przeciw. Na szczęście CO się udało.

jedna uwaga - monety możesz przekazać na dowolne konto w danej domenie

никогда не играйте на польских доменах