10 yıl olmuş ya

• Arkadaş 10 yıl olmuş ya 10 yıl. Ben daha 21 yaşındayım. Şimdi bakıyorum buraya yaşımdan büyük geliyor anılarım. 2009 da başladım oyuna,foruma. Şimdi yıl olmuş 2019,10 yıl geçmiş aradan ama sanki 10 yıl öncesinde daha küçük çocukmuşum gibi hissediyorum ki öyleymişim 11 yaşındaymışım. Her foruma girdiğimde böyle bir konu açarım. Oyunu değilde burayı özledim,geçmişi özledim. Arkadaşlar 10 yıl ya 10 yıl geçmiş,8 yıl önce 7 yıl önce buralar nasıldı bilen bilir. Neler yaşadık ya vay be. Selametle.

''nam-ı diğer mcqu3st''

R.I.P. TRAVİAN FORUM (2009-2013)

• Arkadaş 10 yıl olmuş ya 10 yıl. Ben daha 21 yaşındayım. Şimdi bakıyorum buraya yaşımdan büyük geliyor anılarım. 2009 da başladım oyuna,foruma. Şimdi yıl olmuş 2019,10 yıl geçmiş aradan ama sanki 10 yıl öncesinde daha küçük çocukmuşum gibi hissediyorum ki öyleymişim 11 yaşındaymışım. Her foruma girdiğimde böyle bir konu açarım. Oyunu değilde burayı özledim,geçmişi özledim. Arkadaşlar 10 yıl ya 10 yıl geçmiş,8 yıl önce 7 yıl önce buralar nasıldı bilen bilir. Neler yaşadık ya vay be. Selametle.

Sigara yaktırtan bi tag olmuş :) Daha dün '' Avrupa Turnuvası FinaLinde T4'e Hayır '' için tag açtığımız zamanlar geldi gözümün önüne, o zamanlar '' wp '' yok msn'de toplantılar felan rc'de sabahlamalar, '' tılsımların çıkış zamanını gösteren bir sayaçın olmadığı zamanlar '' güzel zamanlar .. Bir çok ekip yeni versiyona ayak uydurmak istemeyip bıraktı. Bizde katıldık o kervana velhasıl 3-4 sene ara verdik geldik.. Eski dostları gördük sevindik, yeni dostlarla tekrar tutunduk oyuna.. Eski tadı veriyor mu dersen hayal kırıklığı..

Ama '' yinede '' diyecek bi neden buluyoruz yinede .. :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

Yaşım 19 Başlangıc Tarihim 2008

Aah Baba Aah Milletin Babası Mal Mülk Hiçyoksa Borç Bırakır Bizimki Travian Enjekte Etti :D :D

Forumda Takılmaya Yeni Başladım Ama Babamın Yanında Uslu Uslu Oturup Raidcall OP'Larını Dinlediğim Zamanlar Geldi Aklıma

Harbi Harbi 11 Sene Olmuş :S

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 18 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

ts2 = Canozcan50

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Sigara yaktırtan bi tag olmuş :) Daha dün '' Avrupa Turnuvası FinaLinde T4'e Hayır '' için tag açtığımız zamanlar geldi gözümün önüne, o zamanlar '' wp '' yok msn'de toplantılar felan rc'de sabahlamalar, '' tılsımların çıkış zamanını gösteren bir sayaçın olmadığı zamanlar '' güzel zamanlar .. Bir çok ekip yeni versiyona ayak uydurmak istemeyip bıraktı. Bizde katıldık o kervana velhasıl 3-4 sene ara verdik geldik.. Eski dostları gördük sevindik, yeni dostlarla tekrar tutunduk oyuna.. Eski tadı veriyor mu dersen hayal kırıklığı..

Ama '' yinede '' diyecek bi neden buluyoruz yinede .. :)

Yaşım 19 Başlangıc Tarihim 2008

Aah Baba Aah Milletin Babası Mal Mülk Hiçyoksa Borç Bırakır Bizimki Travian Enjekte Etti :D :D

Forumda Takılmaya Yeni Başladım Ama Babamın Yanında Uslu Uslu Oturup Raidcall OP'Larını Dinlediğim Zamanlar Geldi Aklıma

Harbi Harbi 11 Sene Olmuş :S

next caara for you.

Kardeşlerim benim ya sizin gibileri görmek beni mutlu ediyor. Zaman su gibi akıp geçiyor. Şu oyunda,forumda ne insanlarla tanışıp arkadaş olduk ne dostluklar edindik hepsi uçup gitti geriye bıraktıkları anılar ve güzel günlerin hatıraları kaldı. Düşünüp düşünüp bir ahh çekiyor insan derinden. Her şey çok güzeldi ve güzel olan her şey bitiyor bir gün.

''nam-ı diğer mcqu3st''

• 2007'de foruma kaydolmuştum ve 26 yaşındayım. ben buradayken daha George Bush ABD başkanıydı... o derece eskiydim burada, gerisini siz düşünün

MiRoChİ wrote:

Asitten korksaydık kola içmezdik

• ben de tam tersini düşünüyorum. Çocukluğumuzu bu boş yerde heba ettik. O yıllarda elle tutulur bir şeyler öğrenip gelişseymişim keşke diyorum

Her şeyin bir oluru vardır sen biraz fazla heba etmişsin sanırım ben bu oyun için hiç bir şeyimi feda etmedim. Eğer bu oyunu oynamasaydım daha yararlı bir şeyler yapacak mıydım o süre zarfında tartışılır. Asla pişman değilim şu oyuna şu foruma verdiğim vakitten, hiç bir zaman kendimi kaybedip işimi gücümü aksatmadım çünkü. :)

''nam-ı diğer mcqu3st''