HZZ BİRLİKLERİ SALDIRI SAVUNMA RAPORLARI ..

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • HZZ BİRLİKLERİ OLARAK SALDIRI VE SAVUNMA RAPORLARIMIZI BU SAYFA ALTINDA PAYLAŞAÇAĞIZ

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

• Bu ne biçim sayfa ya hiç rapor yok.Yakışıyor mu Jacques Mesrine başkanım 8o=O

hahaha :D senin hızına yetişemiyoruz, napalım. büyük festival raporları var, onu atayım istersen :P :)))

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• hahaha :D senin hızına yetişemiyoruz, napalım. büyük festival raporları var, onu atayım istersen :P :)))

atabileceğin tek rapor essahtan o mu yav tüüüü kalıbına 8o8o

Kür Şad ölmüş,fakat attan düşmemişti.Ölmüş,fakat yenilmemişti..

• 900 küsür nüfuslu Heybe merkez ağır yara almıştır. Operasyona katılan arkadaşlardan birinin (BERKAOSHZZ) saldırılarının 13dk geç girmesi sebebiyle köy sıfırlanamamıştır. Enes (Nepal) orduyu çakmak istediği için bir yerde hedefe "GELİYORUZ" yapılmıştır.

Bununla birlikte Üçok'a karşı çok fazla koldan yıkım gerçekleştirmekteyiz. Diğer yıkım raporlarını atmadığımı da buradan forum sakinlerine bildirmek isterim.

Ekibimi ve Üçok ekibini tebrik ederim.

Heybe merkezin son hali

HZZ NEPAL (öncü ordu)

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• kakito başkanım beni yıkmak için 8 birimime köy attı ama köyü yıkıldı askeri kesildi

kuralay adlı arkadaşın köyü kullanılamaz hale geldi

saldırı askeri kesildi

peçenek adlı arkadaş yıkılınca kaostan ayrıldı yada atıldı artık in aktif

Yangın görseler akılları gidicek ama sorsan hepsi ateş... :evil:

Server 5 Hanedan

Server 1 Nar , Halfera

Server 4 Avcı :!::!::!:

• Tek mancınık ile tarla yıkıyorsak, gerisini Server düşünsün 🙂

Mücahid mancinigi tebrik ederiz :D

O sırada hesapta ben vardım, 1 seviye üzeri tarla olmayan bir yan köyde kaçınılmaz son :)

Ayrıca tarih kısmı rapora alınmamış, güncel bir rapor olmadığı için olsa gerek (:

• Mücahid mancinigi tebrik ederiz :D

O sırada hesapta ben vardım, 1 seviye üzeri tarla olmayan bir yan köyde kaçınılmaz son :)

Ayrıca tarih kısmı rapora alınmamış, güncel bir rapor olmadığı için olsa gerek (:

19 MAYIS 2019 saat 18:11:33 tarih ve saatli bir rapor :)

• Op yapacaz dedık mesut guney ve hektor17 dırek tatıl moduna gırmıs. Kendını guvene alıp arkadaslarını hedef halıne geıtrmış oldu. Boş konusan yetkısız elemanları da mesut kendını degıl arkadaslarını dusundugu ıcın yıkıldı demişti...Gel de gülme...Bir daha ordu yerine mesaj atalım op var dıye. Dırek tatıl moduna donsunler...

• Op yapacaz dedık mesut guney ve hektor17 dırek tatıl moduna gırmıs. Kendını guvene alıp arkadaslarını hedef halıne geıtrmış oldu. Boş konusan yetkısız elemanları da mesut kendını degıl arkadaslarını dusundugu ıcın yıkıldı demişti...Gel de gülme...Bir daha ordu yerine mesaj atalım op var dıye. Dırek tatıl moduna donsunler...

Canısı kendini düşündüğünde gerek merkezde gerek yanlarda sülalecek çakıldınız diye hatırlıyorum ama? Şuan senin gibi vasıfsızlar değil de mesrine ve dieforyou başkanlarım gibi oyunu bilen hzz ekibi başka bi yere gitseydi sürekli bizim duruşumuzun kaçta kaçını gösterebileceklerdi aceba? Köyü yine boş bırakır diye biz tatile aldırdık sen kendi işinle uğraşsan iyi edersin

• Beni neden sevmiyorsun... Cok mu icine oturdum ben senin:P...platonik mi yoksa? ben sana cevap yazmayacagimi, tüpüm olmadigini soyledim.. sen neden her yazima ezik gibi cevap yazma ihtiyaci duyuyorsun. Her yazini goruyorum alakasiz bilgisiz yalanlarla dolu gulup geciyorum cevap yazmayi dahi gereksiz goruyorum.

heryere herseye salca oluyorsun canim. Bu kadar el ayaga dusurme kendini..sayfamizi kirletme lutfen..kendi sayfanda yaz olur mu bitanesi.. cok hevesliysen hzz ye gecer yazarsin burda:D.

• Beni neden sevmiyorsun... Cok mu icine oturdum ben senin:P...platonik mi yoksa? ben sana cevap yazmayacagimi, tüpüm olmadigini soyledim.. sen neden her yazima ezik gibi cevap yazma ihtiyaci duyuyorsun. Her yazini goruyorum alakasiz bilgisiz yalanlarla dolu gulup geciyorum cevap yazmayi dahi gereksiz goruyorum.

heryere herseye salca oluyorsun canim. Bu kadar el ayaga dusurme kendini..sayfamizi kirletme lutfen..kendi sayfanda yaz olur mu bitanesi.. cok hevesliysen hzz ye gecer yazarsin burda:D.

Hakkımızda konuşma bilip bilmeden o zaman cevap verilmesini istemiyosan. Bir tane yalanımı göster hadi bekliyorum. Ayrıca evlat olsan sevilmezsin benim sevmemem de doğal diye düşünüyorum