HZZ BİRLİKLERİ SALDIRI SAVUNMA RAPORLARI ..

• Beni neden sevmiyorsun... Cok mu icine oturdum ben senin:P...platonik mi yoksa? ben sana cevap yazmayacagimi, tüpüm olmadigini soyledim.. sen neden her yazima ezik gibi cevap yazma ihtiyaci duyuyorsun. Her yazini goruyorum alakasiz bilgisiz yalanlarla dolu gulup geciyorum cevap yazmayi dahi gereksiz goruyorum.

heryere herseye salca oluyorsun canim. Bu kadar el ayaga dusurme kendini..sayfamizi kirletme lutfen..kendi sayfanda yaz olur mu bitanesi.. cok hevesliysen hzz ye gecer yazarsin burda:D.

Ben seviyorum seni başkası sevmesin... Kıskanırım !

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Şu raporları paylaşında bakalım :) yada ben paylaşayım :)

Arkadaslardan uygun olanlar eger ısterlerse paylasırlar.

Saldırılarımız sonucunda HZZ KÖPEKLERİ diye köy ismi yapan Birazgeciktim hesabının merkezi agır hasar almıştır. Sıfırlayamadıgımız icin başarısız bir saldırı girişimi olarak görmekteyiz.

HZZ KÖPEKLERİ diye köy ismi yazan oyuncuyu HALA korudukları icin UCOK ve GÖKTURK ekiplerini tebrik edemeyecegim.

Diger saldırımızda da genel anlamda guclu olmayan ordularımız oldugundan bile bile lades durumu oluşmuştur. ERRAK merkeze saldırılarımız sonucsuz kalmıştır. Asıl ordularımızı bır muddet cıkarmamaya özen gösterecegız. Bu raporlar ile 1 tane organıze saldırıda basarısız görunmek bizim icin hem ders hem avantaj olabilir.

• Raporları gördüm. Iki tarafıda tebrik ederim. Yalniz bir şey sorucam. Mesrine'in ordusu büyük tılsım rahat alırdı. Keza Berkaos'unda aynı şekilde. Neden onu çıkardınız meydana ? Yazık olmuş orduya..

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Raporları gördüm. Iki tarafıda tebrik ederim. Yalniz bir şey sorucam. Mesrine'in ordusu büyük tılsım rahat alırdı. Keza Berkaos'unda aynı şekilde. Neden onu çıkardınız meydana ? Yazık olmuş orduya..

Cunkuuuu buyuk tılsım alacak ordusu yıne var

Yani görunenden daha fazla ordu olacak tılsım zamanına :)

• OPERASYONUMUZ BANA GÖRE TATMİN EDİCİ OLDU ÜÇOK EKİBİNİ TEBRİK EDERİM GÜZEL SAVUNDULAR LAKİN SADECE KENDİ ASKERİMİZİ GÖTÜRMEDİK KESİLSİN KESSİN DİYE ASKER BASIP YOLLADIK VE KESİLDİ DE KESTİ DE RELAKS OLUN OYUNA TAT GELİYO İŞTE :)

• Çooook temiz çakıldık arkadaşlar, harbiden bu defansı toplamak her babayiğidin işi değil. Kendilerini tebrik ediyorum :))

Raporları gördüm. Iki tarafıda tebrik ederim. Yalniz bir şey sorucam. Mesrine'in ordusu büyük tılsım rahat alırdı. Keza Berkaos'unda aynı şekilde. Neden onu çıkardınız meydana ? Yazık olmuş orduya..

Ordunun küçüğünü çaktık :))

S6 - HZZ Mesrine (H.Z.Z.)

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S5 - Zamazingo (ALTINORDU)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• OPERASYONUMUZ BANA GÖRE TATMİN EDİCİ OLDU ÜÇOK EKİBİNİ TEBRİK EDERİM GÜZEL SAVUNDULAR LAKİN SADECE KENDİ ASKERİMİZİ GÖTÜRMEDİK KESİLSİN KESSİN DİYE ASKER BASIP YOLLADIK VE KESİLDİ DE KESTİ DE RELAKS OLUN OYUNA TAT GELİYO İŞTE :)

Çooook temiz çakıldık arkadaşlar, harbiden bu defansı toplamak her babayiğidin işi değil. Kendilerini tebrik ediyorum :))

Ordunun küçüğünü çaktık :))

İkilik olmasın. Beni tatmin etmedi . Birazgeciktim hesabı uc ok dan cıkarılıncaya kadar herhangi bir raporu tebrık de etmeyecegım.

• Mesrine 18 Haziranda turnuvaya hazır ol. #ComeToGOODFELLAS

Şeref duyarım dostum ama kuvvetle muhtemel son server’ım bu. Yazmam gereken yüksek lisans tezi, hazırlanmam gereken ALES ve YDS, ilgilenmem gereken müvekkiller ve gitmem gereken bir askerlik var :))

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• Elbette paylaşabilirsin üstat, onur duyarız :))

Üçoklar kendi sayfasında paylaşmış eyvallah oradan gördük güzel ordular basılmış ve bu orduların bu kadar gelişi güzel harcanmasına bakılırsa bundan fazlası daha var HZZ de yinede güzel savunma yapılmış iki tarafıda tebrik ederim ..

• Üçoklar kendi sayfasında paylaşmış eyvallah oradan gördük güzel ordular basılmış ve bu orduların bu kadar gelişi güzel harcanmasına bakılırsa bundan fazlası daha var HZZ de yinede güzel savunma yapılmış iki tarafıda tebrik ederim ..

Teşekkürler üstadım. Oyuncularınızdan bazıları ile bazı sebeplerden mütevellit iletişime geçtim, çok güzel insanlarla beraber oynuyorsunuz. Sizlere ve de o güzel insanlara başarılar diliyorum.

S2 - Mesrine (H.Z.Z.)

S29 - Mesrine (H.Z.Z.)

3x - Zamazingo (HZZ&RA)

S10 - KERUMARU (MANAS)

• Ozellikle son bir aydir bir bolgeden baska bir bolgeye surekli op yaptik. Ayni ordular 1 aydir rakiplerin merkezine girip cikmistir. Kac merkeze girdigimizi saymadim. Ordulardan fazlasiyla verimi aldik. Sonucta basilan ordu bir gun cakilacakti ve o gün bugunmus:)

Fragmani izlediniz.Tilsimlardan sonra gorusmek dileğiyle :thumbsup:

• Ozellikle son bir aydir bir bolgeden baska bir bolgeye surekli op yaptik. Ayni ordular 1 aydir rakiplerin merkezine girip cikmistir. Kac merkeze girdigimizi saymadim. Ordulardan fazlasiyla verimi aldik. Sonucta basilan ordu bir gun cakilacakti ve o gün bugunmus:)

Fragmani izlediniz.Tilsimlardan sonra gorusmek dileğiyle :thumbsup:

Dur hele bi bakalım lafı değiştirme. Hani hesabı tatile alarak diğerlerini ateşe atıyoduk falan? Girilen merkezleri de sayamamışsın ama ben senin için sayayım. Mesut Güney , LSD orkestrası ve Cony olmak üzere üç merkez sıfırladınız ( öyle sayamayacağın kadar bişey yok anlayacağın) . Geri kalan karneniz çakılmalar ( yanlı,merkezli) ve sıfırlanmayan merkezlerle dolu. Onun için kendini başka şekilde tatmin et bu tutmadı. Bir tane elemanın taa ne zamam yaptığı ve derhal düzeltilen köy ismine takılıp egonuza yenik düşmeseydiniz keşke. Ben sizin aksinize Berkaos un bastığı orduyu özellikle ve diğer emeği geçenleri de tebrik ederim. Yaptığınız op bilgi, beceri ve emek isteyen bir tarzda çünkü. Öyle olmasa çoktan çakılırdınız

• Dur hele bi bakalım lafı değiştirme. Hani hesabı tatile alarak diğerlerini ateşe atıyoduk falan? Girilen merkezleri de sayamamışsın ama ben senin için sayayım. Mesut Güney , LSD orkestrası ve Cony olmak üzere üç merkez sıfırladınız ( öyle sayamayacağın kadar bişey yok anlayacağın) . Geri kalan karneniz çakılmalar ( yanlı,merkezli) ve sıfırlanmayan merkezlerle dolu. Onun için kendini başka şekilde tatmin et bu tutmadı. Bir tane elemanın taa ne zamam yaptığı ve derhal düzeltilen köy ismine takılıp egonuza yenik düşmeseydiniz keşke. Ben sizin aksinize Berkaos un bastığı orduyu özellikle ve diğer emeği geçenleri de tebrik ederim. Yaptığınız op bilgi, beceri ve emek isteyen bir tarzda çünkü. Öyle olmasa çoktan çakılırdınız

Geri kalan karnemizde Tarlaları sıfırlanan ve bır cok merkezı yıkılmaya ramak kalan birlik arkadaslarınızı unuttun sanırım. .

kucukcony, heybe, börtecine , boluspor14, birazgeciktim,zerrem&cony, daha unuttugum oyuncularınız var demekkı sizin icin o oyuncular önemlı degıl .Hani adamlar haber vermıyor nasıl savunnalım dedıgıler kısıler falanda var. :) Akıncıbey de vardır hepsi.

Yan köye (Mesut Guney) cakılan arkadaslarımızın da , AKINCIBEY ve benim bilgim dısında oluşan bir durumdur. ORganize olmadan ,Adamın canı sıkılmış bılmem kac saatten göstere göstere ben gelıyorum demiş :) e bi zahmet savunun onlarıda. Neyseki hızlıca ordu basabilen oyuncular oldugundan pek bi önem arzetmıyor.Ordaki savunmanız icin tebrik ederiz.

Oyuncularda, sporcular gibi zeki cevik ve ahlaklı olmalıdır. Ahlak , rakibine saygı göstermek ve hakaret etmemek gibi unsurları da icerir.

Rakibimizin tamamının ahlaklı olmasını bekleyemeyiz fakat ahlak dısı hareketler besleyen oyuncuları korumasına da sessiz kalamayız.

Siz, cezasını verecegız dıye yazdıktan sonra hic bir sey olmamıs gibi davrandıgınız icin ben hala konusuyorum. Gittik biz cezasını birazz kestik ama önemlı olan sizin bu konulardaki durusunuzdur.

Bu konularla ilgili daha fazla yazıp cızmek ıstemıyorum. Tercihleriniz nedeniyle bu savas bitmez.

Yine bir merkezinize girdik. Diger tarafta İlk defa bir merkezi aşamadık . Bizim icin sorun degil.

• Güzelce cevaplayayım başkanım çünkü hırslı bir oyuncu olsan da akıncıbey ve bir kaç tane eleman gibi art niyetli bir tutumun yok. Bir önceki yazında merkezi sıfırlanmayan op u başarısız saydığını söyledin ki bende aynı fikirdeyim. O yüzden başarısızlıklarınızı saymak istemedim tek tek. Onun için 3 merkezi söyledim. Haberim olmama geyiğine tebessüm edip geçiyorum müsadenle o konu güncel değil :) yanlarda bi zahmet çakın demişsin de biz barış güvercinin yanlarında pek çakıldımızı hatırlamıyorum. Kaldıki siz ally veya başka bir yazı ile mesut güney merkez yıkıldı yanlara gidin demeseniz kimse ta nerden yan yıkmaya başıboş gelmez. Haberimiz yok kısmını geçelim bu yüzden. Hakaret edeni tasvip eden, koruyup kollayan veya unutturmaya çalışan kimse olmadı ÜÇOK birliklerinden. Anlık hırsla yapılan bişeydi ve en hızlı şekilde düzeltildi ve muhataplardan özür dilendi. Onun için böyle şeyleri pişirip pişirip tekrar ortaya sunup algı oluşturmanın gereği yok. Böyle şeylerle ihtiyacınız da yok