Susipažinkime

• Sveiki,

pagalvojau, kad trūksta temos susipažinimui, naujų narių prisistatymams. Vieni čia esame jau seniai, kiti galbūt prisijungė visai neseniai, bet kviečiu prisistatyti visus.

Jeigu norite, prisistatydami galite atsakyti į šiuos klausimus:

Kiek laiko žaidžiate Travian?

Kaip pradėjote žaisti? Kaip radote Travian?

Kokiu stiliumi ir už kokią gentį labiausiai mėgstate žaisti?

Kuo užsiimate gyvenime, kai nežaidžiate Travian?

Kokie jūsų pomėgiai, interesai?

Atsitiktinis faktas apie jus.

Susipažinkime!

• Kadangi nedrįstate, tai prisistatysiu pirma. :)

Į Travian 2008 m. mane atvedė vienas pažįstamas, kuris gana greitai metė žaidimą. Bet aš pati likau ilgam. Mano pirmasis serveris buvo LT5 ir mano atmintyje visada išliks pirmasis mano aljansas U|V. Vėliau žaidžiau įvairiuose serveriuose ir įvairiuose aljansuose.

Labiausiai mėgstu 3x serverius ir žaidimą už off, ypač su germanais, bet pastaruoju metu teikiu pirmenybę miegui naktį, tai dažnai žaisdavau ir už deff. Kadangi Baltics serveriuose dirbu, tai pastaruosius kelis metus žaidžiu COM serveriuose. Pasitaikius progai, prisijungiu prie lietuvių komandų, nes smagiau žaisti, kai aljanse bendraujama gimtąja kalba.

Dirbu Travian beveik dvejus metus kaip Community Manager ir Customer Service Representative. Anksčiau, ~2013 m. savanoriavau Support ir Multihunter pareigose. Be Travian, pagrindinis mano darbas yra programavimas, visiškai su žaidimais nesusijusioje srityje. O laisvalaikiu skaitau, rašau, programuoju, mokausi, šoku ir užsiimu visuomenine veikla.

Lauksiu ir jūsų prisistatymų!

• tropec dualinam nuo žaidimo atsiradimo, pirmas aljansas buvo swu.

žaidžiame už off galus ir hunų deff (priklauso kiek draugų pasigaminam) vokiečių gentį renkamės kai reikia Wėwė statyti.

esame dj važinėjame pro vienkemius ir koncertuojame, visus pinigus kišame į bitkoinus ir pakilus kursui užsiperkam aukso kurį irgi paskui perekupinam.

mėgstam meetus ir pan. kai organizuoja didingi organizatoriai.

Mangai turi nosis.

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• Esu visiškai naujas žaidėjas.Dauguma terminologijos naudojamos žaidime man yra neaiški ir nesuprantama.Šį žaidimą esu bandes žaisti ankščiau,bet nesėkmingai nes greitai užpuldavo ir sunaikindavo mane.Esu studentas iš Kauno.Kaip keista manes dar niekas nėra puoles ir aš sėkmingai įkuriau antra gyvenvietę!

• Labas, Pikeliukas ,

smagu, kad prisijungėte. Sveikinu įkūrus antrą gyvenvietę!

Jeigu kyla kokių nors klausimų dėl žaidimo, atsakymų galite paieškoti žaidimo forume, taip pat Travian atsakymuose, o jeigu ir ten nepavyksta surasti reikiamos informacijos, tuomet visada galite kreiptis žaidime rašydamas gavėjui Support (atsidarius naują žinutę kaip gavėją įrašykite Support, o pačioje žinutėje išdėstykite iškilusį klausimą).

• Sveiki,

Pradėjau žaisti travian'ą prieš 12 metų. Būdamas mažas stebėjau, kaip tėtis su savo chebra leidžia naktis prie šito liga nešančio žaidimo tai ir aš prisijungiau. Labiausiai mėgstu žaisti agresyviai ir suplanuotai. Daugiausia patirties įgijau žaisdamas su rusais, nes kiekvieną kartą atverdavo akis vis labiau. Dažniausiai žaidžiu už galus ir turbūt niekados nežaisiu už germanus ar romėnus ( gaila gyvenimo :D ) Ieškau kompanijos 2019 kvalifikacijoje :)

• Labas, Benitas_LT ,

kokia smagi istorija! Karts nuo karto išgirstu, kad tėvai mokina savo vaikus žaisti, bet dažniausiai, kiek pastebėjau, vaikai neužsikabina. Smagu, kad būna ir kitaip. Įsivaizduoju, kad turėjo būti įdomi patirtis turėti Travian „sergantį“ tėtį. ^^