Galutinis mūšis – 4 serija: „Susitikimas“

• tub4_themeeting.jpg

Sostinė mane pakerėjo. Kadangi visą gyvenimą tebuvau kaimo gyventojas, niekados nebuvau matęs tokios puošnios vietos. Galingi pastatai su mūrinėmis sienomis, fontanai, mozaikinės dangos, vitražiniai langai – mane tikrai sužavėjo kiekviena detalė. Taip pat daugybė žmonių.

Netikėtai savo dabartinį šeimininką pamačiau iš visai kitos perspektyvos. Išskirtiniai drabužiai, kuriuos anksčiau suvokiau kaip neatsiejamą turtingo aristokratiško asmens dalį, visi juvelyriniai dirbiniai, kuriuos jis užsidėjo prieš atvykstant į sostinę, atskleidė ne tik jo skonį, bet ir nerimą dėl ateities. Šios ypatybės prieštaravo tiek slėnio vietinių gyventojų elegantiškiems drabužiams, tiek niūriai išraiškai jo veide. Dabar nebebuvau tikras, ar mūsų kelionė į sostinę būtų sėkminga. Ir aš buvau teisus.

– Ar atsinešei žinių pergamentą, kurį prižadėjai imperatoriui? Pagyvenęs senatorius, susisupęs į baltutėlę tuniką, papuošta vienintele violetine juosta, nužiūrėjo mus šaltu žvilgsniu prie įėjimo. Šaltis jo balse atrodė toks tikras, jog mano šeimininkas sudrebėjo.

– Dar ne, man reikia daugiau laiko, norint surasti šį žinių pergamentą. Aš vis dar esu įsitikinęs, kad jį turi mano šeima... – sumurmėjo šeimininkas drebančiu balsu, kuris buvo priešingybė tam, ką girdėdavau iš jo visą laiką. Kur dingo jo įprastinė arogancija?

– Tuomet jūs negalite eiti toliau. – atsakė senatorius, išreikšdamas nuobodulį veide ir iškart prarado susidomėjimą mumis. Auditorija baigėsi.

Tai buvo greita. Dabar mano šeimininkas sėdi gretimoje smuklėje, apsupęs save gėrimais, o aš esu paliktas vienas. Na, tai yra mano galimybė sužinoti daugiau! Kuomet grįžinėjau atgal į valdovų rūmus, nugirdau pokalbius apie didžiulį renginį, vykstantį šiuo metu. Žmonės džiaugsmingai kalbėjo apie daugelio žemių atstovus, susirinkusius čia aptarti imperijos ateitį.

Jie buvo aštuoniese:

· Ponia iš germanų žemių, kuri antrą kartą iš eilės atstovavo savo regioną.

· Garsus aljanso vadovas, kurio vardas yra tokio pat sunkumo kaip ir jo ginklas.

· Puolėjas, kuris atvyko iš užjūrio ir garsėja savo pomėgiu rinkti informaciją apie buvusius karus.

· Įgudęs amatininkas, kuris gamina pravarčius įrankius, padedančius keliautojams apskaičiuoti atstumo laiką.

· Jauna mergina iš laukinių barbarų regiono, kurios vardas buvo toks pat kaip egzotiško lokio.

· Galų žemių vadovas, kurio vardas atskleidžia jo susižavėjimą graikų istorija.

· Romėnų vadovas, kuris atvyko čia kalbėti apie efektyvius naujų karių paruošimo būdus.

· Žinomas vienas iš didelių aljanso grupių vadovų, kurio mėgstamiausias karinis vienetas yra pėstininkas su kuoka.

Kuo daugiau apie juos girdėjau, tuo labiau supratau, kaip noriu ten patekti, tačiau būtų sunku patekti be pakvietimo. Bet ar mano vardas nieko nereiškia? Neįmanoma sustabdyti Šešėlio! Aš prisėlinau prie durų ir stebėjau, kaip atstovai atvyksta į valdovų rūmus. Ir netrukus išsiaiškinau, kaip galiu įeiti į vidų.

Užduotis: visi žemių atstovai dėvėjo specialius ženklus, panašius tarpusavyje, tačiau unikalius kiekvienam asmeniui ir šie ženklai suteikė jiems galimybę patekti į valdovų rūmus. Išsiaiškinkite, kurį ženklą turėtų dėvėti Šešėlis, kad galėtų patekti į vidų.

Papildoma užuomina: atstovai, kuriuos matė Šešėlis, turi tikrus prototipus, glaudžiai susijusius su „Travian“ bendruomene ir pastaruoju įvykiu. Ar galėsi juos visus atpažinti tik iš aprašymų?

tub4_riddle.png

Bendra informacija apie konkursą:

Pradžios data ir laikas: Gegužės 21, 2019 – 11:00
    Pabaigos data ir laikas: Gegužės 27, 2019 – 11:00
    Laimėtojai paskelbiami: Gegužės 28, 2019
    Laimėtojai išrenkami: 6 atsitiktinai parinkti laimėtojai iš visų teisingai atsakiusiųjų
    Prizai: 50 auksinių x 6 laimėtojams
    Auksinių kuponai galioja tik: BALTICS bendruomenėje
    Auksinių kuponai galioja iki: Gruodžio 31, 2020
    Kad galėtumėte laimėti, būtina: Parašyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, prie atsakymo į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.

Praleidote ankstesnes serijas? Čia galite perskaityti, kaip visa tai prasidėjo:

1 serija

2 serija

3 serija

Dėmesio! Užduoties atsakymus rašykite tik šioje temoje. Norėdami atsakyti, spauskite geltoną „Reply“ mygtuką. Kad galėtumėte tai padaryti, turite būti užsiregistravę ir prisijungę forume. Jeigu užsiregistravote neseniai, Jūsų registraciją turi patvirtinti forumo administratorius, todėl gali prireikti šiek tiek palaukti (ne ilgiau kaip 48 val., bet dažniausiai registracijas patvirtina per kelias valandas). Atsakymai, siunčiami asmeninėmis žinutėmis, nebus užskaityti. Iki konkurso pabaigos kitų dalyvių atsakymai jums bus nematomi, jie bus patvirtinti konkursui pasibaigus.

vr58w7.png

Post was edited 2 times, last by Shanti ().

• grazanauskas / Baltics 5. Atsakymas: Penkiakampis, kurio viršutiniame kairiam kampe Rudas (ryškus) medienos ženklas, dešinėje viršuje Violetinis (ryškus) geležies ženklas, o apačioje Geltonas (ryškus) grūdų ženklas.

• Sveiki!

O štai ir teisingas atsakymas:

tub4_riddle_iamsmart.png

Neįtikėtina, bet tik vienas žaidėjas atsakė teisingai! Dauguma kitų suklydo taip nesmarkiai – geležies simbolis turėjo būti ryškus, o dauguma pažymėjo jį pilką.

Sveikinu konkurso nugalėtoją – grazanauskas

Na, o kitiems linkiu daugiau atidumo kituose konkursuose. ;)