Defovani farem

🔥 Travian: Shadow Empires 🔥 Open Beta Starts soon!
Check out the new version of the Annual Special before anybody else by registering to the Open Beta Gameworld.

You will be able to register in

➡️ here ⬅️
  • :D :D :D mě se fakt líbí, jak offaři nadávají na tuto taktiku. Já osobně proti téhle taktice nic nemám, dokonce se mi líbí a pravděpodobně ji zkusím. Vždy, jak jsem travian hrála, ostatní v ali na vysokých pozicích nadávali, že člověk, který tuhle taktiku používá, je leccos... upřímně ale, v čem je rozdíl, pokud pošle člověk army na neaktivní účty pro surky nebo když tam člověk pošle čistku na lidi, kteří farmi neaktivní hráče? to samé mohu říci já o lidech, co se farmí. Je to naprostá hloupost a vám by to mělo dojít :) Pokud člověk deffuje farmu, kterou nefarmí nikdo z jeho aliance, nevidím v tom problém. Pokud se živí na své ali, to už je jiná pohádka. Každopádně tato taktika je stejná, jako každá jiná, jak autor napsal, farmy nepatří nikomu, ani offařům, kteří si často farmu nárokují. ;) Ve válce je povoleno vše, nevidím důvod, proč by měl být návrh o zrušení deffování farem přijat. To už by rovnou mohli zrušit farmení neaktivních farem :)

• tak to je pro mě novinka :) travian jsem nehrála něco přes rok, to nemění nic na faktu, že to byla strategie, jako všechny ostatní :) není důvod hanit ty, kteří ji používali. Ale chápu, že hodně lidí to probrečelo, kvůli narušení farmení, takže tuto taktiku omezili. Já to třeba nikdy nedělala, ale nic proti tomu nemám.

• hacknout někomu účet a prdnout jeho army do hlávky natarům nebo si zjistit jeho IP adresu a udělat na něj DDoS útok, aby nemohl sehnat podpory je taky strategie vid? :)

• v čem je prosím rozdíl, pokud farmíš neaktivní účty pro svůj profit, které už někdo vybil nebo pokud používáš neaktivní účty třeba jako deff player pro rozvoj svého hrdiny na větší produkci surek? breč si jak chceš, taktika to prostě byla, neříkám že čestná, ale určitě ne špatná ;) byl to také jeden ze způsobů, jak jako deffař potrápit offaře. Tvá pointa okrádat někomu účet, zjišťovat si IP adresu atp., je zcestná a nedává smysl.

• Upřímně jako offař souhlasím s ní...

Farmení je o dost jednoduší a teď ještě zrušen ten spawn zvířat v oáz během ochrany. To rovnou offařům můžou dát i dvojnásobnou produkci s takovou :rolleyes:

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg