GÖKTÜRK Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/93486/

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/93487/

wbb.forum.travian.com/wcf/index.php?attachment/93488/

Öncelikle operasyonu gerçekleştiren birlik arkadaşlarımı tebrik ederim , başarılı operasyonlar kadar çakılan ordularımızı paylaşmayıda bir sorun olarak görmüyoruz sonuçta bir oyun içerisindeyiz.. Savunan rakip birliği yada ( birliklerinin ) kim olduğunu bilemediğimiz için karşı taraftan kimi tebrik edeceğimize karar veremedik, bunun cevabınıda forum ahalisine bıraktım :)

• Defi kimin attığı savunmadaki top10 hesaplarına bakılınca anlaşılıyor zaten :)

• Defi kimin attığı savunmadaki top10 hesaplarına bakılınca anlaşılıyor zaten :)

Hocam mesele def atmak değil , zaten herkes herşeyi biliyor yapsınlar önemli değil , ama gelip forumlara yok Travian tarihine geçecek yok Göktürk birliği patladı bize boyun eğdi vs söyleyenler var yani hiç mi oyun oynamadiniz daha server başı 3, 5 ordu için bu sevinç nedir yani :) başkanlarını 250 nüfuslara düşürdük daha bu gece savaşçı hesabının merkezi sıfırladık hiç bahsetmezler :)

• Hocam mesele def atmak değil , zaten herkes herşeyi biliyor yapsınlar önemli değil , ama gelip forumlara yok Travian tarihine geçecek yok Göktürk birliği patladı bize boyun eğdi vs söyleyenler var yani hiç mi oyun oynamadiniz daha server başı 3, 5 ordu için bu sevinç nedir yani :) başkanlarını 250 nüfuslara düşürdük daha bu gece savaşçı hesabının merkezi sıfırladık hiç bahsetmezler :)

Hocam raporlar güzel gerçekten . Lakin dediğiniz gibi 2-3 tane ordunun çakılması ile sv nin en iddialı ekiplerinden birinin patladığını iddia etmek de bir o kadar ilginç. Ben LODOS ekibinin yerine olsam böyle içerikli mesajlar yerine hzz lere teşekkür eder geçerdim. Bölgede denginiz olmasalar da yine de iyi bir iş çıkardılar ama başkasının askeri kazanılan başarıyla birtakım yazılar yazmalarını doğru bulmadım

• Hocam raporlar güzel gerçekten . Lakin dediğiniz gibi 2-3 tane ordunun çakılması ile sv nin en iddialı ekiplerinden birinin patladığını iddia etmek de bir o kadar ilginç. Ben LODOS ekibinin yerine olsam böyle içerikli mesajlar yerine hzz lere teşekkür eder geçerdim. Bölgede denginiz olmasalar da yine de iyi bir iş çıkardılar ama başkasının askeri kazanılan başarıyla birtakım yazılar yazmalarını doğru bulmadım

Bizde bunu söylüyoruz başkalarının başarıları ile gelip burada konusmak doğru değil , biz her ihtimali göz önüne alıp ordu çıkartıyoruz elbet yıkacak yeri gelicek çakılacak ama bunu sanki wow ordusu kesmişler gibi konuşmalarını acemiliklerine veriyorum gerçek lodos birliği olmadıkları için lodos birlikleri ismini ayrı tutuyorum ..

• Tebrik ederim arkadaşlar güzel raporlar . Bu oyun yıkma - yıkılma hususuna dayalı bir oyun ve 4-5 oyuncunun çakılması ile bir birlik dağılmaz . Mücadeleleriniz için tarafları tebrik ederim. Birde üstadım en sonki raporlarınızda son raporlarınız gözükmüyor onları düzenleme şansınız var mı ?

İyi oyunlar.

Akılla İşimizi Bitirdik Şimdi Can Sıkıntımızı Evcilleştiriyoruz !!!

q85rPk.png

• Arkadaslar Hzz birliklerin den def cekildi ..

Kimi tebrik etsek :) polimik yapmaya gerek yok sonuc olarak Buyuk kayiplar verdiniz

oyunun basinda yanlari yikan gokturk .. halla yan koyleri yikmakta. merkez yikimdan sonra yana girdigimiz zaman yanci olduk :) Yagma hesaplariyla ordu kuran gokturk :) 3.5 kisiden olusan multi hesaplariyla donen birlik oldugunuzu biliyoruz

bize adaletten bahsetmesin

Eski bir lodos oyuncusu olarak oyun seyir zevki kalitesi tamamen bitmis .. buraya polimik yaratmaya degil .. oyun oynamaya geldik ama Malesef oyunda bir cok adaletsizlik donuyor her sey ortada

• Eski bir Lodos oyuncusunun demek 2017 S4 de yer aldın mı ? Hani ağlayarak serveri tamamladığınız zaman vardı , Serveri AYYILDIZ ismi ile tamamladınız işte o server size wow kurdurmayan BOZKURT birliğinin yönetimindeydim, şimdi gelmiş burada biz Lodos birliğiyiz diyorsun keşke onlar gibi tek başına savaşıp direnip hakkı ile serveri tamamlasanız kimseyi bastonunuz yapmadan ..

• Bizde bunu söylüyoruz başkalarının başarıları ile gelip burada konusmak doğru değil , biz her ihtimali göz önüne alıp ordu çıkartıyoruz elbet yıkacak yeri gelicek çakılacak ama bunu sanki wow ordusu kesmişler gibi konuşmalarını acemiliklerine veriyorum gerçek lodos birliği olmadıkları için lodos birlikleri ismini ayrı tutuyorum ..

Baskanim 3-5 ordu cakildi diyosunuz 350 hesabimiz vaf diyosunuz hesaplarin yarisi multi degilse ben aninda hesap silerim.uc oklara yalanmaya basladiniz simdiden 39 kisilik bir birlik tam anlamiyla basa cikamadiniz kabul edin defin nerden geldigi de onemli değil defde birinciyiz ztn saldiridada ilk siralarda hersey ortada yani.

• Eski bir Lodos oyuncusunun demek 2017 S4 de yer aldın mı ? Hani ağlayarak serveri tamamladığınız zaman vardı , Serveri AYYILDIZ ismi ile tamamladınız işte o server size wow kurdurmayan BOZKURT birliğinin yönetimindeydim, şimdi gelmiş burada biz Lodos birliğiyiz diyorsun keşke onlar gibi tek başına savaşıp direnip hakkı ile serveri tamamlasanız kimseyi bastonunuz yapmadan ..

Baskanim 3-5 ordu cakildi diyosunuz 350 hesabimiz vaf diyosunuz hesaplarin yarisi multi degilse ben aninda hesap silerim.uc oklara yalanmaya basladiniz simdiden 39 kisilik bir birlik tam anlamiyla basa cikamadiniz kabul edin defin nerden geldigi de onemli değil defde birinciyiz ztn saldiridada ilk siralarda hersey ortada yani.

Bence sen benim yazima yorum yapma ..

oyununa oyna abilerin yazsin

oklara yalanmayi birak .. hzz lere baglanti kurmaya calisiyorlar ..msjlar atiliyor oyundan abi musaitsen konusalim .. dustugunuz hal ortada .. oynuyorsan oyununa bak efendi gibi

• Bence sen benim yazima yorum yapma ..

oyununa oyna abilerin yazsin

oklara yalanmayi birak .. hzz lere baglanti kurmaya calisiyorlar ..msjlar atiliyor oyundan abi musaitsen konusalim .. dustugunuz hal ortada .. oynuyorsan oyununa bak efendi gibi

Zoruna gitmesi güzel eskileri açınca konuyu kapamandan belli , neyse kuyruk acın var o yüzden şuan sallamaya devam ediyorsun neys üstüne gelmeyeceğim hadi kolay gelsin :D

• Baskanim 3-5 ordu cakildi diyosunuz 350 hesabimiz vaf diyosunuz hesaplarin yarisi multi degilse ben aninda hesap silerim.uc oklara yalanmaya basladiniz simdiden 39 kisilik bir birlik tam anlamiyla basa cikamadiniz kabul edin defin nerden geldigi de onemli değil defde birinciyiz ztn saldiridada ilk siralarda hersey ortada yani

Neyse olan oldu saldırılar yapıldı savunmalar yapıldı , yeterince tartışma da yapıldı neyin ne olduğu konusunda hem fikir olmayacağımız ortada , neyin ne olduğuna forumu takip eden diğer birlikdekiler ve forum ahalisi karar verecektir , artık önümüzdeki gelecek olan Raporları tartışalım yoksa bugünki tartışmanın sonu yok kolay gelsin ..

• şu kadar kişilik birlikle başa çıkamadınız diyenler sanırım serverin açıldığı gün küçük dostlarımızı yıkmamızı bekliyordu ya da sıfır kayıpla yıkmamız mı gerekiyordu.

𐰞𐰲𐰣:hun09:

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6

ErmanBey / ELEME

Subutay Xr / s4

• Polimik değil polemik.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ