TOURNAMENT 2019 - NOWE WYZWANIE!

• tt2019_announcement_wologo.png

Drodzy,

Nadszedł czas na nową rundę najtrudniejszych serwerów w Travian: Legends. Nadszedł też czas na trochę nowości! Rundy kwalifikacyjne Turnieju Traviana: Legends 2019 rozpoczną się 18 czerwca 2019 roku!

TOURNAMENT 2019 ~ NOWOŚCI

Turniej powraca ze sporymi zmianami!

📜 Egipcjanie i Hunowie dołączają do walki!

Zgadza się! Tym razem do walki dołączą dwie nacje i będą z pozostałymi na polu bitwy!

📜 Nowy system koalicji!

Będzie można tworzyć koalicje zawierające do czterech sojuszy, które będą ze sobą wzajemnie powiązane. Więcej informacji na temat systemu koalicji można znaleźć tutaj.

📜 Nowy Cud Świata!

Po raz pierwszy każda nacja będzie miała własny, unikalny Cud Świata!.

TOURNAMENT 2019 ~ ZARYS

Chcemy, aby 4 czerwca rozpocząć rundy kwalifikacyjne! Obecnie czekamy na porady prawne dotyczące możliwości wzięcia udziału w Turnieju przez graczy włoskich i hiszpańskich.

Jak zwykle będzie 6 serwerów kwalifikacyjnych, jeden angielski międzynarodowa, jeden arabski międzynarodowa i 4 grupy składające się z 4 domen.

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KWALIFIKACJI DO FINAŁÓW

Aby uzyskać dostęp do serwera finałowego, gracze muszą dołączyć do serwera kwalifikacyjnego swojej domeny. Podczas Legends on Tour 2019 dyskutowaliśmy na ten temat wspólnie wymyśliliśmy różne wymagania, aby zakwalifikować się do finałów.

Jeden kod dostępu jest przyznawany graczom, którzy na koniec rozgrywki gry spełnią przynajmniej jedno z poniższych wymagań:

• co najmniej 10 wiosek
    • pozycja Top 100 w Rankingu Ofensywy,
    • pozycja Top 100 w Rankingu Obrony.

Po pięć kodów dostępu jest przyznawany graczom, którzy na koniec rozgrywki spełnią przynajmniej jedno z poniższych wymagań:

• osada z fundamentami Cudu Świata,
    • pozycja Top 10 w Rankingu Ofensywy,
    • pozycja Top 10 w Rankingu Obrony,
    • Jednocześnie Dzikie karty, które zwykle są rozlosowywane przed rozpoczęciem Finałów turnieju, zostaną mocno ograniczone. Oznacza to, że jeśli chcesz mieć pewność, że wejdziesz do finału, musisz wziąć udział w rundach kwalifikacyjnych.

Link do transferu Złotych monet wygenerowany po zakończeniu serwera Finałów 2018 może zostać użyty na serwerze kwalifikacji 2019.

Wasz Team Traviana: Legends

• Czyli gracz, który mocno zaangażuje się w eliminacje i uzyska pięć kodów będzie nagrodzony możliwością posiadania legalnego multi.

To i tak lepiej niż poprzednie serwery na których mogłeś mieć 2 popa A i tak się kwalifikowales ze względu na niską liczbę graczy na serwerach

"Nawet jeśli wszyscy już
    w Ciebie zwatpili,
    pokaż, że się mylili"

65752-najmilsza-jpg

65750-naj-kompetentna-osoba-jpg

65751-naj-uzytkownik-jpg

• Czyli gracz, który mocno zaangażuje się w eliminacje i uzyska pięć kodów będzie nagrodzony możliwością posiadania legalnego multi.

no coś Ty xd będzie mógł najwyżej zaprosić zaprzyjaźnionych defowców XDDD

никогда не играйте на польских доменах

• Wybiera się w tym roku na ems i ms jakaś polska ekipa? Nie wiem czy jest sens, czy nie powtórzy się sytuacja z poprzedniego roku z bugiem i cofaniem serwera.

• Wszyscy mają dość bugów wypaczających rozgrywkę - tak było na ostatnich MS. Dopóki nie przedstawią rozwiązania tego problemu mało kto będzie chciał iść.

Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego była identyczna, mam nadzieję że jednak do tego nie dojdzie.

• Zmiany z nowymi nacjami i koalką - super.

Zmiany z wymaganiami do kwalifikacji sa ciekawe z tymi minimum 10 osadami, bo wcześniej to i posiadając jedna osadę można było się zakwalifikować. Ale te 5 kluczy to trochę mulciakami śmierdzi.

Podsumowując... i tak lepsze takie eliminacje niż polskie serwery :P To kto idzie na ems i finaly reka do góry :thumbsup:

• Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego była identyczna, mam nadzieję że jednak do tego nie dojdzie.

A ja właśnie mam nadzieję, że do tego dojdzie. PF to przecież nic innego jak legalne multi, do tego często z inteligentniejszą obsadą niż konta które wspierają, a co ważniejsze nie angażują czasowo tych co z nich czerpią korzyści. Konta z legalnymi odpowiednikami multi są znacznie trudniejszym przeciwnikiem niż konta z klasycznymi nielegalnymi multi. Przynajmniej te kilka ekip musiałby wygospodarować trochę własnego czasu na te dodatkowe wspomagające konta, powinno to też zwiększyć ich satysfakcję (ale pewnie zwiększyłoby flustrację, że na coś muszą zapracować co wcześniej dostawali za darmo)