TOURNAMENT 2019 - NOWE WYZWANIE!

• Hej tam godzina różnicy była w tych atakach czy jak? bo niektóre na około 6 a niektóre na około 7. No i jeden rapek z kosmosu:D 46k toporów i 22k taranów :D zero GR - gość tylko defa robił i tarany:/

Wpadło kilka ofów na 6.00 - źle ustawiony czas? a potem większość na 7.00
    Ostatniej nocy Niemcy (IA) zabrali plany Chorwatom (CS), ale Chorwaci równocześnie zrobili akcję i odebrali plany Daci i ich cudak stanął na 84 levelu.

• Ciekawie się robi. Jutro zainstaluję te skype, to chociaż końcówkę zobaczę.

Jeszcze trochę i przypomni mi się pamiętne s4 i jojow.

Nie nastawialiśmy się tu na wygranie serwera, tylko na zagranie po wejściówki na MS. Przed startem serwera nie wiedziałem nawet czy zapełnimy jedną ambasadę. Okazało się że jest nas więcej ,na serwerze pojawiło się bardzo dużo "nowych" graczy i przyjmowaliśmy wszystkich Polaków, którzy poszli na naszą ćwiartkę. A jako że zawsze lubię grać o wygraną podjęliśmy próbę. I mimo 2 ciosów, które nam zadali mamy ciągle szasnę.
    Pierwszy Cud CS trochę zlekceważony na początku bo bez rysika, teraz stracił kilka godzin na aktywacji planów po stracie, ale dalej jest pierwszy. Do drugiego IA tracimy 45 minuta do pierwszego ponad 8h. Zobaczymy jak będzie jutro rano, bo ostatnio sytuacja zmieniała się wielokrotnie. 4 ekipy niezależnie budujące cud i każda grająca samodzielnie. Dawno nie widziałem tak ciekawej sytuacji.

CS Straciło plany i podobno 2 levele BG, bez rysika jednak ciężko wygrać, nawet na ems :)

Czy kolejna noc przyniesie zmiany? Ofów coraz mniej na serwwerze, możliwość wglądu który off jest na serwerze pozwala to fajnie oceniać. Szkoda że nie można na wrogie cudy wysłać posiłków i widzieć jakie ofy wpadają.

I już możemy gratulować Niemcom wygrania naszej grupy, nam zabrakło niewiele - niecała godzina straty.

Popełnilismy kilka błędów, z których na pewno wyciągniemy wnioski na przyszłość. Teraz szykujemy się do MS.

Pracujemy nad stworzeniem silnej koalicji, która miałaby szansę włączyć się do walki o wygraną.

2999590800c.png

Post was edited 5 times, last by jank2 ().

• 1. Portgas D. Gypt Weltwunder ~IA~ 100 -
    2. Freja Poland & Friends PL +++ 99 -
    3. Sendvič Rimac Automobiles™ !!CS!! 93 -
    4. PRΩPHΣT Here we go again DACIA 86 -
    5. Monster Machine Drunken TT Tower ™ H.M.B © 51 -
    6. Thor Kino.GER ~MF~ 38 -
    7. Mano Cornuta Blinky´s Nightmare ~IA~ 8 -
    8. Netočno Kolega! Bugari i Хървати !!CS!! 0 -
    9. Ptichica Светско чудо ΗΜВ ® 0 -
    10. Naruto_FTW Wonder Of The World H.M.B © 0 -
    11. Do not disturb Светско чудо TRY HARD 0 -
    12. Kasapin Светско чудо PP DARK 0 -
    13. Hozaki Weltwunder H.M.B © 0 -
  • Zabrakło 50 minut.

Jednak zwycięstwo należało się IA, postawili całkiem ładny def ja na te emś oraz wykazali się lepszą organizacją i grą w końcówce (sam nie grałem od początku więc nie wiem jak wcześniej)

Gratuluję :)