Turnuva 2019 - Yenilikler

• Legends on Tour 2019 etkinliğinde tartışılan önemli konulardan biri Turnuvaydı. 2019 Eleme ve Final sunucularında köklü yenilikler bizleri bekliyor.

Bunları özetlemek gerekirse,

• Artık turnuvada 5 ırk olacak. Elemede ve finalde Mısır ve Hun ırklarını göreceğiz.
    • Konfederasyon sistemi olacak. ( Sizin birliğiniz ve konfederasyonunuzdaki 3 birlik ile sadece hammadde alışverişinde ve asker desteğinde bulunabileceksiniz.)

Bunların dışında Eleme'den final için bilet almak artık daha zor olacak,

• En az 10 köyü olan oyuncu 1 bilet alabilecek.
    • Saldırıda ilk 100 de olan oyuncu 1 bilet alabilecek.
    • Savunmada ilk 100 de olan oyuncu 1 bilet alabilecek.
    • Dünya harikası köyü olan oyuncu 5 bilet alabilecek.
    • Saldırıda ilk 10 da olan oyuncu 5 bilet alabilecek.
    • Savunmada ilk 100 de olan oyuncu 5 bilet alabilecek.

Etkinlikteki temsilciler ve Travian yönetimi, final erişim kodu (bilet) alması zorlaşırsa ve çekiliş ile bilet dağıtımı kaldırıldığında finalde multi hesap sayısında azalma olacağını düşünerek yukarıdaki değişiklikleri planladık.

Legends on Tour 2019 Summit Temsilciniz

blog-image.jpg?w=956&ssl=1

Post was edited 1 time, last by Babacaan_TR ().

• Hammadde ve asker desteği WOW, inşa planı ve tılsım için de geçerli mi? Oyunun sistematiğini büyük ölçüde değiştirir bu.

"I always have a plan."

• Bunların dışında Eleme'den final için bilet almak artık daha zor olacak,

• En az 10 köyü olan oyuncu 1 bilet alabilecek.

:osd:

haritanın uzak noktalarını kırmızı görürüz artık

Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Huzur için TIKLA.

Yüzde kaç adamsınız testi için ise BURAYI tıkla.

мой адрес ни дом,ни улица,мой адрес советский саюза.:yy:

• gruplar derken ben yeni oyuncuyum pek bilgim yok. açılarsan veya açıklandığı bir link paylaşırsan sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden TVS

𐰞𐰲𐰣:hun09:

GÖKTÜRK NEFERİ

-THQR- / S6

ErmanBey / ELEME

• Arkadaşlar bu 18 hazirandaki turnuvaya direk üye olarak herkes katılamıyor mu? İlla ki bir grub seçmemiz mi gerek nasıl olacak? Birde server hızı ne olacak yardımcı olurmusunuz? Bende katılmak istiyorum

• Server hızı 2x. 6 tane sunucu açılıyor. Eleme grubu denilen gruplar bunlar. Herhangi bir tanesinde açılış saatinde kayıt olarak oynayabilirsiniz.

"I always have a plan."

• Anladım hocam teşekkürler türkler hangisinde olacak birlikler filan belirleniyormu önceden

Kura ile hangi ülke hangi grupta belirlenecek. Daha sonra belli başlı birlik yapılanmaları var. Onlar forum üzerinden hangi bölgede oynayacaklarını yazarlar konu açarak. Ve her senenin klasiği şudur: " Hiçbir Türk oyuncuya saldırı çıkılmayacaktır. " diye belirtirler ve her elemede Türk Türkü yıkarak geçer server.

Don't Afraid, A.S.Ş. is coming.

Misanthropic : Tournament 2019

• Örneğin; Konfederasyonumda olan bir oyuncudan destek aldım daha sonra konfederasyondan ayrıldım, destekte olan askerler geri mi gidiyor 🤔

• Örneğin; Konfederasyonumda olan bir oyuncudan destek aldım daha sonra konfederasyondan ayrıldım, destekte olan askerler geri mi gidiyor 🤔

evet. otomatik olarak defler ayrılıyordu. geçen 5x de böyleydi yanlış hatırlamıyorsam sv yi.

Legends on Tour 2019 Summit Temsilciniz

blog-image.jpg?w=956&ssl=1

• evet. otomatik olarak defler ayrılıyordu. geçen 5x de böyleydi yanlış hatırlamıyorsam sv yi.

Oyunun savunma mantığı zorlaştırılmış bu durumda.. Veya birlik diplomasileri daha önemli hale gelmiş.

• Konfederasyon sisteminde köy reislemede olduğu gibi birlik değiştirenlerin destek alabilmeleri için bir süre geçmesi gerekiyor mu? Böyle bir süre yoksa birlik geçişleriyle destek olayı kolayca sağlanabilir sanırım.

Asker desteği konusunda da 240 kişilik ciddi bir ekinin hem WOW’u hem de inşa planını koruması matematiksel olarak mümkünken çok daha fazla oyuncuyla bile WOW’ların sıfırlandığını ve 240 gerçek kişiyle birlik oluşturmanın şu anki memnuniyetsiz ortamda mümkün olmadığı düşünülürse oyunun bitmesi biraz daha uzayacak ve Natarları da seviye basarken göreceğiz belki de.

Bunun dışında birlik başkanlarının zaten olması gerektiği gibi her oyunun hesabına hakim olması gerekiyor. Şu anda yaklaşık 500 hesaplık birliklerde hele bir de yeni bir oluşumsa hakimiyet biraz zor oluyor. Aslında birlik başkanlarının minimum yetkiyle hesaplara temsilci olarak girebilmesinin yolu açılmalı. Bu şekilde daha ciddi oluşumların yolu açılabilir.

"I always have a plan."