SİYAH Birlikleri S1 Savunma ve Saldırı Raporları

• sinan hocaya selamlarımı söyle dostum:) geçen ziya abiye yazdım ben bıraktım ama arkadaşlar decam ediyo dedi:) bizde s1 de siyah olduk şuan:) sinanhoca ya black seryork serkan dersen hatırlar umarım:)

• hayırdır beyler siyah birliği falan ? S4 teyiz biz siz niye bizim ismimizi kullanıyorsunuz başka svlerde. Var mı Sinanhoca_TR dan izniniz falan ? :D

Hocam tescilli mi isim :D Oylamayla fikirler arasından seçildi birlik ismimiz temsil söz konusu değil. Ha ama iyi temsil edin ismi diyorsanız ondan da şüpheniz olmasın :) Bu arada rapor güzel elinize sağlık :)

• Hocam tescilli mi isim :D Oylamayla fikirler arasından seçildi birlik ismimiz temsil söz konusu değil. Ha ama iyi temsil edin ismi diyorsanız ondan da şüpheniz olmasın :) Bu arada rapor güzel elinize sağlık :)

temsil vs alakası yok. Aynı ismi 2. Bir birlik kullanamaz. Sonucta 12 yıldan fazla kullanılan bir isim bu. Bence siz beyaz falan yapın yada yeşil vs :D

• temsil vs alakası yok. Aynı ismi 2. Bir birlik kullanamaz. Sonucta 12 yıldan fazla kullanılan bir isim bu. Bence siz beyaz falan yapın yada yeşil vs :D

Walla işin doğrusu başladığımız birlik dağılınca yönetim olarak 3 isim belirledik:) bende eski s4 oyuncusuyum:) o yüzden siyah ı önderdim ve ankette galip gelince siyah olduk:)

• yaw sonra 20-30 kişilik siyahı yendik diye dolaşıyorlar hocam etik değil 250-300 kişi s4 e giriş yaptık şimdi temsiliyet ayrı ismin hakkını verme ayrı

serwerinizi inceledim de totale baktığımızda zorlamanızda fayda görmüyorum lütfen başka bir isimde yolunuza devam edin

ricamızdır

saygılar...

s4 Jumper

ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• Sizinle Alakamız olmadığını belirttik zaten yukarıda. Bir daha belirtiriz. Birlik sayfamızda olur biter. Amblemimiz falan bile var basit bir şey için bizi yormayın lütfen :D

• Buyursunlar gelsinler^^

siz isminizi pembe yapın la 😂 olmadı lila yapın. ama siyah yapıp ta kendinize fazla anlam yüklemeyin. insanlar ortaya birşey bekler, bir başarı vs. siz daha başladığınız birliği bir arada tutamamışsınız kalkıp birde siyah olduk diyorsunuz 😂 hoca size yeni üye kadı yaptı mı, hoca müsait değilse Buzlu badem e bi başvurun.

• Sizinle Alakamız olmadığını belirttik zaten yukarıda. Bir daha belirtiriz. Birlik sayfamızda olur biter. Amblemimiz falan bile var basit bir şey için bizi yormayın lütfen :D

Hocam Türkçede başka kelime mi kalmadı da birlik ismi bulamadınız ? Madem bu kadar basit değiştirin o zaman tantanaya gerek yok

• He zaten cümle alem toplanmış siyahı takip ediyor değil mi:) konuşmanda ki egoistlik tavan yapmış dostum:) başka bi serverda adının geçmesi seni gururlandıracağına egondan dolayı gücüne gidiyor sanırım:)

• siz isminizi pembe yapın la 😂 olmadı lila yapın. ama siyah yapıp ta kendinize fazla anlam yüklemeyin. insanlar ortaya birşey bekler, bir başarı vs. siz daha başladığınız birliği bir arada tutamamışsınız kalkıp birde siyah olduk diyorsunuz 😂 hoca size yeni üye kadı yaptı mı, hoca müsait değilse Buzlu badem e bi başvurun.

Edebimizle cevap veriyoruz edepsizliğin lüzumu yok.

basit birşey değil isim hakkı realitesi var

siyah şuan aktif birlikler arasında en eski birliktir , bir markadır

öyle 20-30 oyuncunun tekeline bırakacak değiliz

sizden son kez ricam başka bir birlik ismi bulun

iyi geceler

s4 Jumper

ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

vaoYNz.gif

Professore di ROMANS®

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• siz isminizi pembe yapın la 😂 olmadı lila yapın. ama siyah yapıp ta kendinize fazla anlam yüklemeyin. insanlar ortaya birşey bekler, bir başarı vs. siz daha başladığınız birliği bir arada tutamamışsınız kalkıp birde siyah olduk diyorsunuz 😂 hoca size yeni üye kadı yaptı mı, hoca müsait değilse Buzlu badem e bi başvurun.

Pembe sana daha çok yakışır gibime geliyor:) sanırsın traviandan patent almış beyefendi:) lütfen çok böbürlenmeyin:) sizi tüm travian tanımıyor:)

• He zaten cümle alem toplanmış siyahı takip ediyor değil mi:) konuşmanda ki egoistlik tavan yapmış dostum:) başka bi serverda adının geçmesi seni gururlandıracağına egondan dolayı gücüne gidiyor sanırım:)

Hocam sen travian oynadığına emin misin ? Evet herkes siyahı takip ediyor forumda. Serverlerin görüntülenme sayısına baktıysan orada net olarak görürsünüz siyahın takip edildiğini.

Ad geçmesi aynı ekipten bir kısmının başka svde temsil etmesi olur. Sizinki ancak taklid etme düşüncesi olur.

• Hocam Türkçede başka kelime mi kalmadı da birlik ismi bulamadınız ? Madem bu kadar basit değiştirin o zaman tantanaya gerek yok

Hocam ALAKAMIZ YOK sizinle daha nasıl açık olabilir bir cümle. Forumu daha fazla mesgul etmeyin lütfen hepimiz işimize eğlencemize bakalım.