Travian Tournament 2019 - beszélgetés

• Kedves Játékosok,

Itt tudtok beszélgetni, toborozni, szerveződni a Travian Tournament selejtezőjére.

Remélem sok játékos indul majd, és jelentős sikereket értek el :)

A Travian Legends csapata

• Sziasztok!

Legtöbben vélhetően már hallottatok róla, hogy többen összeálltunk, egy cél érdekében, ami nem más, mint az idei TT szerveren egy életképes magyar csapatot összerakni. Jelenleg a csapat jelentős része s1-en található meg a WIC, EE-ANK-R-PW és ParáZzz klánokban. Ezért szeretnék mindenkit bátorítani arra, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot (minél előbb, annál jobb), hogy velünk játszhassatok egy olyan nemzetközi szerveren, ahol ténylegesen magyar összetartás születhet Az eddigi halovány TT-s teljesítményt ideje lenne valamilyen módon szépíteni, főleg, hogy már a sorsolás is megtörtént, miszerint az összes közül talán a legjátszhatóbb csoportba kerültek a magyarok, az alábbi nemzetek lesznek az ellenfelek:

Farnciaország

Hispano, amely a következő 4 országot foglalja magába:

Spanyolo.

Argentína

Chile

Mexikó

Skandináv-országok, szintén 4 országgal:

Svédo.

Finno.

Norvégia

Dánia

Nyilván lehetnek meglepetés csapatok, illetve az olaszok sem lettek besorsolva az egyik csoportba sem, így az sem kizárt, hogy ők is ide jönnek, akik a döntőn is a legerősebbek közé tartoztak. Egy játszható csoportot szerettünk volna, de ez a csoport talán még jobb a korábbi elképzeléseinktől is, megfelelő szerver egy összetartó és erős csapat kovácsolására. Aki érez magában elég késztetést a játékhoz, az bátran szóljon valamilyen ismerősének, akiről tudja, hogy bent van a skype szobánkban, és be tudja hívni. Amennyiben a vezetőkhöz lenne kérdésetek, úgy minket megtaláltok s1, s3, s5-ön is A & J néven, PTP-n Fantasztikus4es néven (engem akár skype-on is live:ati199516 címen), de ha egy másik vezetőtől szeretnétek tudni bármit is, bátran írhattok s1-en a WIC illetve EE-ANK-R klánok vezetőinek, vélhetően bármelyikünk tud válaszolni a kérdéseitekre! :) Remélem minél többen jöttök még majd a szerverre, hogy együtt alkothassunk! :) Vélhetően majd az indulás előtt ide írok ki majd égtájat is, ami mellett dönt a vezetőség, hogy legalább égtájat tudjon mindenki! (18-án rajt, így vélhetően 17-én este már lesz égtáj).

Köszönet mindenkinek, aki végigolvasott!

Tisztelettel, a teljes TT-re készülő magyar vezetőség nevében!

A & J

• Idén elég laza csoportba lett berakva a magyar. Habár persze nem tudom a magyarok közül kik indulnak. Mondjuk meg nézném végre a GOLD klánt teljes fel állásba mire megy a TT selejtezőn és a döntőbe. Ahol nem magyar admin csapat van tehát még véletlenül se engedik meg a scripteket és BOTokat.:)

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Csabi, szokás szerint megint el vagy tévedve, a TT-n nemzetközi játékfelügyelők vannak, de ettől függetlenül a bot-szűrés folyamatos az összes játékvilágban. Ez nem az "engedélyezés", vagy "nem engedélyezés" kérdése...

• Csabi, szokás szerint megint el vagy tévedve, a TT-n nemzetközi játékfelügyelők vannak, de ettől függetlenül a bot-szűrés folyamatos az összes játékvilágban. Ez nem az "engedélyezés", vagy "nem engedélyezés" kérdése...

Gyevocska tudom csak azért írtam mert a GOLD tagok szuper hacker szinten értenek a informatikához és te/ti nem veszitek észre a kijátszható kis kapukat.Amúgy én azt hiszem ismét kihagyom a TT-t a sok rossz emlék és tapasztalat miatt. Személyesen tapasztaltam például az AVG klán gerinctelen húzásait.:( Összetartás az nincsen a magyarokba. Egymást beáldozák saját kis önös érdekeik miatt. Van 2 fő klán a többi kisebb magyar klánt látszólagos szövetségbe beveszik majd mennek a levesbe. Egymás segítése? Á az idegen fogalom a számukra.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Értelek. A játékos háttérhez nem értek, arra nincs rálátásom, de bízom benne, hogy sok résztvevő lesz, és jó eredményeket érnek el. Ha nem is játszol, azért szurkolj nekik te is :)

• Értelek. A játékos háttérhez nem értek, arra nincs rálátásom, de bízom benne, hogy sok résztvevő lesz, és jó eredményeket érnek el. Ha nem is játszol, azért szurkolj nekik te is :)

Szívesen játszanák lenne is kedvem rá is érnék csak hát mint írtam sok Finálén voltam és pont egymás segítésének hiánya és az összetartás hiánya miatt töröltem onnan idő előtt.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Szívesen játszanák lenne is kedvem rá is érnék csak hát mint írtam sok Finálén voltam és pont egymás segítésének hiánya és az összetartás hiánya miatt töröltem onnan idő előtt.:(

Szerintem maradj a szurkolásnál, tovább úgyse jutsz a 2 faluddal :-)

• Szerintem maradj a szurkolásnál, tovább úgyse jutsz a 2 faluddal :-)

Mondjál már újat unalmas ez a nem jutok a 2dik falunál tovább téma.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Juno, ez vicc volt, és gyere.

:)

rexel

Simán csinálok 12 falut ha akarok bármelyik szerveren.És anyni elég is és utána inkább a sereg a lényeg

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Én örülnék neki ha jönnél, csak valahogy meg kell értened, hogy nincs külön goldos banda meg Ávégés, meg miegymás, csak egy nagy Magyar csapat van. Vagyis Hun, és Attila a mi vezérünk, akit isten ostorának is hívnak, no és mi a magyarok ellenfeleinek a jelmondata itt Europában? "...A Magyarok nyilaitól ments meg uram minket!..." Én bízok benne hogy jó és nagy sikereket fogunk elérni, azok alapján amit s1-en produkáltunk egymás ellen, azzal együtt együttes erővel csak még erősebbek leszünk és persze a fair play szellemében játszunk majd ezúttal egy oldalon, s1-en végig kétséges volt ki nyeri majd, az ellenfél jócskán túlerőben volt szinte a végéig, illetőleg még most is túlerőben van, de mégis nagy esélyünk van most rá, hogy miénk legyen a győzelem, nem építettük még fel a csodát, de már közel vagyunk. :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

• Én örülnék neki ha jönnél, csak valahogy meg kell értened, hogy nincs külön goldos banda meg Ávégés, meg miegymás, csak egy nagy Magyar csapat van. Vagyis Hun, és Attila a mi vezérünk, akit isten ostorának is hívnak, no és mi a magyarok ellenfeleinek a jelmondata itt Europában? "...A Magyarok nyilaitól ments meg uram minket!..." Én bízok benne hogy jó és nagy sikereket fogunk elérni, azok alapján amit s1-en produkáltunk egymás ellen, azzal együtt együttes erővel csak még erősebbek leszünk és persze a fair play szellemében játszunk majd ezúttal egy oldalon, s1-en végig kétséges volt ki nyeri majd, az ellenfél jócskán túlerőben volt szinte a végéig, illetőleg még most is túlerőben van, de mégis nagy esélyünk van most rá, hogy miénk legyen a győzelem, nem építettük még fel a csodát, de már közel vagyunk. :)

Mikor végig nyomtam ha jól emlékszem az a 2013as volt akkor kaptam onnan a survivor medálomat akkor sajna volt AVG.::( ILklánba voltam és sulivan kiközösített minket és gerinctelen volt. Mikor a GOLD a speeden elverte őket jót röhögtem bevallom összintén.:D Megérdemelték sulivanék.::D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Sziasztok,

Én drukkolok nektek és nagyon sok sikert és összetartó kiváló játékot kívánok minden magyar klánnak és játékosnak.

Kezdjetek új dimenziót, hagyjuk magunk mögött ezt a prosztó negatív, világfájdalmas magyar gondolkodást.

Esetleg a fináléban megkereslek benneteket ha tudlak védőként segíteni foglak benneteket a végső győzelemhez.

Hajrá!

Halfgods/4

• Admin gyorsabb volt. :D

Azt hittem tőrőlve lett az előttem lévő háesz, de csak elbujt előlem, bizok a közös munkában. :)

Nem kértem, mégis megérkeztem, maradok míg tehetem, majd mikor felemeltek, rögtön utána el is temettek, végül odafentről lenézek rátok, közben pedig eltapossátok az emlékem...

Post was edited 1 time, last by Raziel001 ().