Travian Tournament 2019 - beszélgetés

• Kedves Játékosok,

Itt tudtok beszélgetni, toborozni, szerveződni a Travian Tournament selejtezőjére.

Remélem sok játékos indul majd, és jelentős sikereket értek el :)

A Travian Legends csapata

• Sziasztok!

Legtöbben vélhetően már hallottatok róla, hogy többen összeálltunk, egy cél érdekében, ami nem más, mint az idei TT szerveren egy életképes magyar csapatot összerakni. Jelenleg a csapat jelentős része s1-en található meg a WIC, EE-ANK-R-PW és ParáZzz klánokban. Ezért szeretnék mindenkit bátorítani arra, hogy vegye fel velünk a kapcsolatot (minél előbb, annál jobb), hogy velünk játszhassatok egy olyan nemzetközi szerveren, ahol ténylegesen magyar összetartás születhet Az eddigi halovány TT-s teljesítményt ideje lenne valamilyen módon szépíteni, főleg, hogy már a sorsolás is megtörtént, miszerint az összes közül talán a legjátszhatóbb csoportba kerültek a magyarok, az alábbi nemzetek lesznek az ellenfelek:

Farnciaország

Hispano, amely a következő 4 országot foglalja magába:

Spanyolo.

Argentína

Chile

Mexikó

Skandináv-országok, szintén 4 országgal:

Svédo.

Finno.

Norvégia

Dánia

Nyilván lehetnek meglepetés csapatok, illetve az olaszok sem lettek besorsolva az egyik csoportba sem, így az sem kizárt, hogy ők is ide jönnek, akik a döntőn is a legerősebbek közé tartoztak. Egy játszható csoportot szerettünk volna, de ez a csoport talán még jobb a korábbi elképzeléseinktől is, megfelelő szerver egy összetartó és erős csapat kovácsolására. Aki érez magában elég késztetést a játékhoz, az bátran szóljon valamilyen ismerősének, akiről tudja, hogy bent van a skype szobánkban, és be tudja hívni. Amennyiben a vezetőkhöz lenne kérdésetek, úgy minket megtaláltok s1, s3, s5-ön is A & J néven, PTP-n Fantasztikus4es néven (engem akár skype-on is live:ati199516 címen), de ha egy másik vezetőtől szeretnétek tudni bármit is, bátran írhattok s1-en a WIC illetve EE-ANK-R klánok vezetőinek, vélhetően bármelyikünk tud válaszolni a kérdéseitekre! :) Remélem minél többen jöttök még majd a szerverre, hogy együtt alkothassunk! :) Vélhetően majd az indulás előtt ide írok ki majd égtájat is, ami mellett dönt a vezetőség, hogy legalább égtájat tudjon mindenki! (18-án rajt, így vélhetően 17-én este már lesz égtáj).

Köszönet mindenkinek, aki végigolvasott!

Tisztelettel, a teljes TT-re készülő magyar vezetőség nevében!

A & J

• Idén elég laza csoportba lett berakva a magyar. Habár persze nem tudom a magyarok közül kik indulnak. Mondjuk meg nézném végre a GOLD klánt teljes fel állásba mire megy a TT selejtezőn és a döntőbe. Ahol nem magyar admin csapat van tehát még véletlenül se engedik meg a scripteket és BOTokat.:)

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Csabi, szokás szerint megint el vagy tévedve, a TT-n nemzetközi játékfelügyelők vannak, de ettől függetlenül a bot-szűrés folyamatos az összes játékvilágban. Ez nem az "engedélyezés", vagy "nem engedélyezés" kérdése...

• Csabi, szokás szerint megint el vagy tévedve, a TT-n nemzetközi játékfelügyelők vannak, de ettől függetlenül a bot-szűrés folyamatos az összes játékvilágban. Ez nem az "engedélyezés", vagy "nem engedélyezés" kérdése...

Gyevocska tudom csak azért írtam mert a GOLD tagok szuper hacker szinten értenek a informatikához és te/ti nem veszitek észre a kijátszható kis kapukat.Amúgy én azt hiszem ismét kihagyom a TT-t a sok rossz emlék és tapasztalat miatt. Személyesen tapasztaltam például az AVG klán gerinctelen húzásait.:( Összetartás az nincsen a magyarokba. Egymást beáldozák saját kis önös érdekeik miatt. Van 2 fő klán a többi kisebb magyar klánt látszólagos szövetségbe beveszik majd mennek a levesbe. Egymás segítése? Á az idegen fogalom a számukra.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Értelek. A játékos háttérhez nem értek, arra nincs rálátásom, de bízom benne, hogy sok résztvevő lesz, és jó eredményeket érnek el. Ha nem is játszol, azért szurkolj nekik te is :)

• Értelek. A játékos háttérhez nem értek, arra nincs rálátásom, de bízom benne, hogy sok résztvevő lesz, és jó eredményeket érnek el. Ha nem is játszol, azért szurkolj nekik te is :)

Szívesen játszanák lenne is kedvem rá is érnék csak hát mint írtam sok Finálén voltam és pont egymás segítésének hiánya és az összetartás hiánya miatt töröltem onnan idő előtt.:(

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Szívesen játszanák lenne is kedvem rá is érnék csak hát mint írtam sok Finálén voltam és pont egymás segítésének hiánya és az összetartás hiánya miatt töröltem onnan idő előtt.:(

Szerintem maradj a szurkolásnál, tovább úgyse jutsz a 2 faluddal :-)

• Szerintem maradj a szurkolásnál, tovább úgyse jutsz a 2 faluddal :-)

Mondjál már újat unalmas ez a nem jutok a 2dik falunál tovább téma.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Én örülnék neki ha jönnél, csak valahogy meg kell értened, hogy nincs külön goldos banda meg Ávégés, meg miegymás, csak egy nagy Magyar csapat van. Vagyis Hun, és Attila a mi vezérünk, akit isten ostorának is hívnak, no és mi a magyarok ellenfeleinek a jelmondata itt Europában? "...A Magyarok nyilaitól ments meg uram minket!..." Én bízok benne hogy jó és nagy sikereket fogunk elérni, azok alapján amit s1-en produkáltunk egymás ellen, azzal együtt együttes erővel csak még erősebbek leszünk és persze a fair play szellemében játszunk majd ezúttal egy oldalon, s1-en végig kétséges volt ki nyeri majd, az ellenfél jócskán túlerőben volt szinte a végéig, illetőleg még most is túlerőben van, de mégis nagy esélyünk van most rá, hogy miénk legyen a győzelem, nem építettük még fel a csodát, de már közel vagyunk. :)

• Én örülnék neki ha jönnél, csak valahogy meg kell értened, hogy nincs külön goldos banda meg Ávégés, meg miegymás, csak egy nagy Magyar csapat van. Vagyis Hun, és Attila a mi vezérünk, akit isten ostorának is hívnak, no és mi a magyarok ellenfeleinek a jelmondata itt Europában? "...A Magyarok nyilaitól ments meg uram minket!..." Én bízok benne hogy jó és nagy sikereket fogunk elérni, azok alapján amit s1-en produkáltunk egymás ellen, azzal együtt együttes erővel csak még erősebbek leszünk és persze a fair play szellemében játszunk majd ezúttal egy oldalon, s1-en végig kétséges volt ki nyeri majd, az ellenfél jócskán túlerőben volt szinte a végéig, illetőleg még most is túlerőben van, de mégis nagy esélyünk van most rá, hogy miénk legyen a győzelem, nem építettük még fel a csodát, de már közel vagyunk. :)

Mikor végig nyomtam ha jól emlékszem az a 2013as volt akkor kaptam onnan a survivor medálomat akkor sajna volt AVG.::( ILklánba voltam és sulivan kiközösített minket és gerinctelen volt. Mikor a GOLD a speeden elverte őket jót röhögtem bevallom összintén.:D Megérdemelték sulivanék.::D

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Sziasztok,

Én drukkolok nektek és nagyon sok sikert és összetartó kiváló játékot kívánok minden magyar klánnak és játékosnak.

Kezdjetek új dimenziót, hagyjuk magunk mögött ezt a prosztó negatív, világfájdalmas magyar gondolkodást.

Esetleg a fináléban megkereslek benneteket ha tudlak védőként segíteni foglak benneteket a végső győzelemhez.

Hajrá!

Halfgods/4

• és idén milyen fantasztikus bug várható majd? csak hogy ne szakítsuk meg a finalok sorozatát ilyen téren...

vicc komolyan ami itt megy, hozzák be az új funkciókat miközben a játék mostani állapota sem játékképes. ezzel ugyan nem is lenne mindaddig baj, amíg az emberek nem fizetnének érte. csodálkoznak, hogy haldoklik a játék. na majd most "hatalmas" újításokkal megreformálják miközben azokra a problémákra kéne megoldást találni, amik már évek óta fennállnak és indokok az elvándorlás mellett.

nyilván aki picit is ért a fejlesztéshez/programozáshoz az ostoba lenne a traviannál dolgozni, de könyörgöm. botokat, bugokat úgy komunikálják le mintha itt a világban soha meg nem oldott, most felfedezett biztonsági résekre keresnék évek óta a megoldást miközben elit hackerek csapkodják őket...

maguk a fejlesztők mondták, hogy azért nincs mobil app se mert nem mernek hozzányúlni az ősrégi kódokhoz nehogy elromoljon valami, inkább csináltak 0ról egy teljesen új kingdomsot (nagyon helyesen). csak az nem egyenlő ezzel...

ha meg nincs pénz a fejlesztésekre akkor tüntessék fel, hogy egy beta verzio a játék és mindenki úgy vásároljon tonnaszámra, hogy bármelyik pillanatban elromolhat valami

ébresztő, 2019 van nem 2004

• Admin gyorsabb volt. :D

Azt hittem tőrőlve lett az előttem lévő háesz, de csak elbujt előlem, bizok a közös munkában. :)

Post was edited 1 time, last by LOL XD ().