Travian Tournament 2019 - beszélgetés

• Sziasztok! Lehet még jelentkezni ? Én is szívesen jönnék játszani:)

Persze Kofi, irány délkelet. :) Sok szerencsét. Szükségetek lesz rá. ;)

Persze, ha nem egy kuka lenne a Magyar fővezér akkor még akár lehetne is beszélgetni vele, vagy a vezérkarából valakivel, és meglátnák azt a sok sok kiskaput amit eddig is adagoltam nekik, de nem ők csak annyit látnak hogy 0 vagy LOL XD, éltessük szilasit... :D

• Sziasztok!

Habár már több vezetőtársam is jelezte előttem, a választott égtáj DK lett, így oda várjuk azokat a játékosokat, akik velünk szeretnének játszani. Nem kulcsokért megyünk, hogy legyen a döntőre, hanem játszani, így aki legózgatni szeretne, az inkább költözzön ki 400/400 környékére, és ott ellegózgathat magának, ahhoz nem szükséges csapathoz sem tartozni. A játszani akarókat szeretettel várjuk! :)

Tisztelettel, A.

Ui.: Kofi, felvettelek elvileg azon a skype címen, amit adtál.

• Aki nem fér be a két nagy magasztos klánba ők keressenek engem. Csababacsi néven vagyok dél keleten. Látom az egyik klán már megtelt.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Aki nem fér be a két nagy magasztos klánba ők keressenek engem. Csababacsi néven vagyok dél keleten. Látom az egyik klán már megtelt.

Ejnye-bejnye Csabesz, hát nem Juno77 vagy a játékban is, vagy ismét multizol? :) Mert nem sértésből van egy Juno77 is a pályán... :(

https://groupd.travian.com/spieler.php?uid=268

Haha, nagyon vicces, röhög a vakbelem:
    https://groupd.travian.com/spieler.php?uid=406

Esetleg újabb multi acc mikorra várható? :)

Post was edited 1 time, last by LOL XD ().

• Nem multizok. Csak Csababacsi néven vagyok de ahogy elnézem a szervert nem bíztos, hogy sokáig maradok.::( ismét hányingerem van attól amit csináltok.::( Lolka bolka a juno77 néven más van. Kis névlopóka.

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Az én nevem is lopják, hiába a hírességek átka... :D

Már megy a törlés . Mondtam nem kérek zekeből az emberekből. Beregisztráltam a nemzetközi szerverre majd onnan kimegyek a döntöre. Fogadok egy külföldi klánba nem , hogy nem utálnak de nagyobb az összetartás és egymás segítése. És bocs de inkább nem kívánok sok sikert az ilyen emberektől hányingerem van...

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Ok, szia. És természetesen sok sikert Csaba. :)

Nos emberek, na ki nem tud játszani? Benne vagyok a top1000-ben, pedig nem LOL XD a nevem a szerveren. :D

Hazádnak rendületlenûl
    Légy híve, oh magyar,
    Bölcsõd az 's majdan sírod is,
    Melly ápol 's eltakar.

A' nagy világon e' kivûl
    Nincsen számodra hely,
    Áldjon vagy verjen sors' keze,
    Itt élned,élned' halnod kell.

Ez a' föld, mellyen annyiszor
    Apáid' vére folyt;
    Ez, mellyhez minden szent nevet
    Egy ezredév csatolt.

Itt küzdtenek honért a' hõs
    Árpádnak hadai,
    Itt törtek össze rabigát
    Hunyadnak karjai.

Szabadság! Itten hordozák
    Véres zászlóidat,
    'S elhulltanak legjobbjaink
    A' hosszu harcz alatt.

És annyi balszerencse közt,
    Olly sok viszály után,
    Megfogyva bár, de törve nem,
    Él nemzet e' hazán

'S népek' hazája, nagy világ!
    Hozzád bátran kiált:
    "Egy ezred évi szenvedés
    Kér éltet vagy halált!"

Az nem lehet, hogy annyi szív
    Hiába onta vért,
    'S keservben annyi hû kebel
    Szakadt meg a' honért.

Az nem lehet, hogy ész, erõ,
    És olly szent akarat
    Hiába sorvadozzanak
    Egy átoksúly alatt.

Még jõni kell, még jõni fog
    Egy jobb kor, melly után
    Buzgó imádság epedez
    Száz ezrek' ajakán.

Vagy jõni fog, ha jõni kell,
    A' nagyszerû halál,
    Hol a' temetkezés fölött
    Egy ország vérben áll.

'S a' sírt, hol nemzet sülyed el,
    Népek veszik körûl,
    'S az ember' millióinak
    Szemében gyászköny ül.

Légy híve rendületlenûl
    Hazádnak, oh magyar,
    Ez éltetõd 's ha elbukál,
    Hantjával ez takar.

A' nagy világon e' kivûl
    Nincsen számodra hely;
    Áldjon vagy verjen sors' keze,
    Itt élned, halnod kell.

Post was edited 2 times, last by LOL XD ().

• Sziasztok

Valahol Dél-Keleten van még egy Magyar klán amely szívesen látna ? :P

Gall védőként regeltem, Passengers néven (Némi aranyat is használok )

• Tudod ez nem vicces. ::( Egyik e vagyok azoknak akik a kezdetek óta játszanak. És szégyen hogy nem kellekk sehova se. Pedig fogadok jobban tudok játszani a legtöbb játékosnál. Mindegy ezért nem leszek öngyilkos de fogadok ha a régi szerok maradtak volna leverném ezt a sok köcsögöt!!! Bocs Gyevocska de tudod ami a szívemen az a számon sorry!!

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Csaba szerintem én is elég jó helyezésben vagyok, a sok nagyképű köcsögöt magasan túlszárnyalom, és ezek akarták megmondani nekem hogyan játsszam a játékot? :D Vicces emberek vannak a föld nevű bolygón, bár legtöbben már elmentek ahogy látom, elszálltak messze innen. Akik maradtak ők se jobbak. :( Sajnos én se tudom sírjak vagy nevessek. :D

• Csaba szerintem én is elég jó helyezésben vagyok, a sok nagyképű köcsögöt magasan túlszárnyalom, és ezek akarták megmondani nekem hogyan játsszam a játékot? :D Vicces emberek vannak a föld nevű bolygón, bár legtöbben már elmentek ahogy látom, elszálltak messze innen. Akik maradtak ők se jobbak. :( Sajnos én se tudom sírjak vagy nevessek. :D

Majd a döntön meglátjuk a sok kis emberke mit ér el pofájuk az van lenéznek mindenkit de annyira kevesek mindenhez, hogy csak na a névlopó juno77nek meg üzenek jobb ha benyomja a szervert mert addig ott maradok amig leverem onnan!!!

Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Majd a döntön meglátjuk a sok kis emberke mit ér el pofájuk az van lenéznek mindenkit de annyira kevesek mindenhez, hogy csak na a névlopó juno77nek meg üzenek jobb ha benyomja a szervert mert addig ott maradok amig leverem onnan!!!

Engem is eléggé irritál ez az imposztor LOL XD, de sebaj, Juno77-et helyetted is kettévágom ő legalább kézközelben van. :)

• Én nem, Razi a múlté ember. Úgy látszik mindegy milyen sikereket érek el, a szemetekben úgyis az maradok aki, illetve ami. Egy nagy szájú Loser Of Losers, XD! Ha most azt mondanám benne vagyok a top10-ben ugyan ki hinné el nekem? :) ;(