Travian Tournament 2019 - beszélgetés

• Bala, de bizony be akartál kerülni, nem is egyszer próbálkoztál, de ezeket is felvállalhatod nyugodtan, nem csak az ellenségeskedést!!!!! ;)

Bár nagyon unalmasak vagytok, de ez még érdekelne, mikor és mivel próbálkoztam? Lehet, hogy rosszul emlékszem, örülnék ha megcáfolnál és akkor tisztán lát mindenki.

• Gyevocska szerintem lezárhatod ezt a topikot is mert vége a TT selejtezőnek így már felesleges ez az egész oda-vissza szóáradat

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Bala, tényleg felesleges ez a képmutató hiszti itt a részedről, tudjuk másfelé húzol már régóta, valamikor jók voltunk mi is neked....sőt csak hogy ne én romboljam le az igazmondási hullámodat, megkeresed, elolvasod amikor kértél hogy legyünk acctársak? Csak a nem akartál bekerülni meséd végett kérdem.... Nem szégyen, sokak voltak akik akartak, sokan lehetőséget is kaptak, maradtak mentek, de te is ott voltál, ott akartál lenni, csak közben elkanyarodott az idő és te is.... de a meséd nem helytálló...ezt azért tisztázzuk.

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Bala, tényleg felesleges ez a képmutató hiszti itt a részedről, tudjuk másfelé húzol már régóta, valamikor jók voltunk mi is neked....sőt csak hogy ne én romboljam le az igazmondási hullámodat, megkeresed, elolvasod amikor kértél hogy legyünk acctársak? Csak a nem akartál bekerülni meséd végett kérdem.... Nem szégyen, sokak voltak akik akartak, sokan lehetőséget is kaptak, maradtak mentek, de te is ott voltál, ott akartál lenni, csak közben elkanyarodott az idő és te is.... de a meséd nem helytálló...ezt azért tisztázzuk.

Jogos a felvetés, bár az akkori “Ti” és a mostani “Ti” között elég nagy a különbség, ezt is tisztázzuk..

• Basszátok meg mennyi marhaságot hordtok még mindig össze :S Durva hogy meg el is hiszitek a sok szart :S

Jó játékot. Beszélgessetek Csabiékkal őket még talán be lehet etetni a sok maszlaggal :)

• Ezen gondolkoztál ilyen sokáig? Ügyes vagy :) Akik marhaságot hordanak össze azok ti vagytok ;) Elrontani a lehetetlen tényleg tudás kell :D Viszont itt volt egy remek lehetőség a TT n mert ilyen gyenge ellenfelek szerintem még nem voltak és nem is lesznek, hogy próbálgassatok, találjatok ki valami újat.

Szövetségi rendszer... 240 acc a max, voltatok vagy 400 an? Például miért nem sűrítettétek össze mondjuk 300 ba, jóval több hasznuk lett volna a kevésbé aktív tagoknak együtt, nem beszélve arról, hogy így akár kialakíthattatok volna egy kamikaze klánt, ami nagyban hozzájárult volna a sikeretekhez, de ahogy látom gondolkodni bűn és egyszerübb volt a majd lesz valahogy elven játszani, mert 4 szervezett támadás egy 115 napos szeróra elég kevés...

5 nép... még mindig nem értem hogy lehet megengedni a római védőzést, esetleg gall támadózást... a 2 új nép nagyon sok lehetőséget kínál

3 csodaütő, kosos ütő nélkül, nem tudom kinek az ötlete volt, de ilyen szart még nem láttam :D 3 ütő 400 emberre nagyon gyenge... amit nem vonok kérdőre, az a kisebb ütők, mint ahogy az olaszok nyomták, mert még énse láttam így...

Sok a gyenge, ha sok a gyenge miért nem tesztek ellene? Szinte egész szeró csendes volt, miért nem fogtátok magatokat és kezdtetek el a gyengébbekkel foglalkozni? egyszerűbb mondani hogy nagy a szakadék mint sem hogy hidat épít a szakadék fölé(ugyebár ez végett törölte a gyülekező szobát Ati mert leírtam hogy a vezetők nem törődömsége vezet a színvonal csökkenéséhez ;)

Gondolom még van pár ötlet amit lehetett volna alkalmazni, nekem ennyi jutott eszembe...

Ezekre is lehet válaszolni ;) mehet a magyarázkodás hogy mit miért és hogyan...vagy ti miért nem gondolkodtatok el semmi ilyenben? 🤔 puszi

• Jogos a felvetés, bár az akkori “Ti” és a mostani “Ti” között elég nagy a különbség, ezt is tisztázzuk..

Igaz...az akkor Ti az Mi voltunk, innen osztott az okosságot másfelé, Mi maradtunk itt, Te kikerültél és most Te osztod Mi felénk...igazi Skizo...... akkor ez tisztázva.

In Memory of a Legendary Team Gold Co. War Machine

• Basszátok meg mennyi marhaságot hordtok még mindig össze :S Durva hogy meg el is hiszitek a sok szart :S

Jó játékot. Beszélgessetek Csabiékkal őket még talán be lehet etetni a sok maszlaggal :)

Sajnos ez nem maszlag, ez a valóság, csak könnyebb a GS -t szapulni, mint kiállni a 3-400 ember elé, és kimondani, hogy igen, IGEN, Mi vezetők ezt elbasztuk, eltaktikáztuk! Ezt sosem fogom megérteni. :(

• Igaz...az akkor Ti az Mi voltunk, innen osztott az okosságot másfelé, Mi maradtunk itt, Te kikerültél és most Te osztod Mi felénk...igazi Skizo...... akkor ez tisztázva.

Elkerülte a figyelmed az, hogy “elég nagy a különbség“? Nem hinném, hogy csak Én lennék a különbség, ne csinálj magadból még nagyobb hülyét Balázs kérlek..

Sajnos ez nem maszlag, ez a valóság, csak könnyebb a GS -t szapulni, mint kiállni a 3-400 ember elé, és kimondani, hogy igen, IGEN, Mi vezetők ezt elbasztuk, eltaktikáztuk! Ezt sosem fogom megérteni. :(

Honnan veszed, hogy az érintettekkel nem beszélt a vezető? Nem hinném hogy bármely GS-es játékosra tartozna, mi közöd hozzá? Muszáj valamivel szapulnotok a HUN klánokat, ennyire unatkoztok, tényleg?

• Mivan Bala, átállták Deák Csubi oldalára? Bármi ami ,,goldos” minden rossz a többi meg tök mind1 hogy mi de jó? 🤔 érdekes

Igen minden ami GOLDos az rossz. Nézzd már meg miket írtok. Mindenkit fikáztok és még nektek áll feljebb ha a szemetekbe mondja valaki az igazságot.:( Szánalom a köbön

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Igen minden ami GOLDos az rossz. Nézzd már meg miket írtok. Mindenkit fikáztok és még nektek áll feljebb ha a szemetekbe mondja valaki az igazságot.:( Szánalom a köbön

Ha a tűzre olajat öntesz, akkor ne várd, hogy kialudjon tőle...

• Ha a tűzre olajat öntesz, akkor ne várd, hogy kialudjon tőle...

Más sem használ. Megpróbáltam. Leginkább figyelmen kívül hagyás van. Sajnos nagyobb igény mutatkozik a fikázásra, baszogatásra, "fing teljesítmény"-ezésre (ezt én kaptam) Szomorú vagyok ettől ...

• Más sem használ. Megpróbáltam. Leginkább figyelmen kívül hagyás van. Sajnos nagyobb igény mutatkozik a fikázásra, baszogatásra, "fing teljesítmény"-ezésre (ezt én kaptam) Szomorú vagyok ettől ...

Hát ha fing teljesítményed van akkor szomorú is lehetsz

• Hát ha fing teljesítményed van akkor szomorú is lehetsz

Hát igen. Erről beszéltem. Kis provokáció volt a "fing teljesítmény" és bejött.

A többire nem reagáltál, csak arra, amivel alázgatni lehet.

Miért is kellene szomorúnak lennem egy rossz teljesítményért?! Úgy tudom ez egy játék. Sokan ennek öröméért játszunk. Nem azért, hogy néhány önjelölt tarviánhuszár beszólogasson.

Nem is tudom honnan veszed-veszitek néhányan ehhez a bátorságot?!

Nem félsz, hogy az ilyen dumádért valaki behúz kettőt?

• Ahh szoval egy ujabb teljesitmeny nelkuli jatekos, aki azert szivesen megnyerte volna a szervert dacara hogy fingot sem ert 😂😂😂😂😂😂😂 de a k.va anyjukat akik megnyertek elole a szervert 😥😥😥😥😥😞😕😐