Vélemények a közösségünkről

• Engem hívtak FR-be, de mereven elutasítottam a franciákat, szégyen lenne a szememben, ha egy külföldi szerveren, ahol a Magyaroknak össze kellene fogniuk az ellenük törekvőkkel szemben én az ellenféllel lennék... :(

• Persze,hogy szidom őket ha év közben gerinc hiányzik a játékukból.

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• Halo.
    Gyevocska tudom hogy nem a te asztalod szerinted de mivel más baszik kb velünk szóba állni így csak te maradsz ez ügybe....
    Kérdés ti tényleg ennyire tönkre akarjátok baszni ezt a játékot??? Megint egy csomó embert zároltatok bot miatt akik azt se tudják ráadásul mi az...belenyomnak az accba 50.000 et rengeteg időt és a ti csodálatos programotok /ami egy rakat szart se ér mert aki tényleg csal azzal semmit nem tudtok kezdeni/ tönkre bassza más emberek játékát. kb ezek a játékosok biztos nem fognak tovább travizni amit meg is értek mert biztos hogy mi is abbahagynánk a travit ezek után ha jogtalanul tönkre basszák a játékunkat.

így is sokunk azon gondolkodik hogy inkább abba hagyja a játékot mert így a progitok gondol egyet és zárol ha jogos ha nem ha úgy gondolja zárol. És ne mondjátok hogy nem tehettek semmit mert akkor ki tehet??? Valaki tehet róla ezért a sok szarért amit művel a programotok... Így haladtok lassan tényleg nem marad játékos akivel lehet játszani.

All4one/bimbi

• Legjobb az egészben hogy semmi infót nem adnak ki, szóval az embernek fogalma sincs hogy mi az a ,,script” ami például fut a böngészőben... esélyed nincs kikapcsolni azt a programot ami miatt talán zároltak... először a nevekér zároltak most meg ez... csak most a jutalom 5% bontás lett ami tényleg elég zavaró, mert lehet a jövő héten már a sereged veszik és fingod sincs mi végett...

Ami meg Gyevót illeti, számonkértem tőle is erre felháborodott, pedig hát... ezért van fizetve... akármit kérdez az ember 90% ban utánna kell nézni vagy nem tudja... na mind1 ezt a TT t még lehúzzuk valahogy aztán szerintem annyi volt... ha valakinek kell majd kulcs pluszba az nyugodtan megkereshet

• Kivételesen most ebben az egy kérdésben egyetértek a szerver szerkavaróival. ;) Csakhogy én ezt már tízen éve mondogatom. Hogy rossz a rendszer, kijátszható és igazságtalan. persze az emberek csak akkor hiszik el ha saját bőrükön tapasztalják, addig mindenki csak azt mondogatja, hogy á persze mert büdös csaló vagy, stb... Tény hogy volt olyan amikor csaltam, kipróbáltam milyen, beregeltem két accot, amiknek közük nem volt egymáshoz, még csak nyersit se küldtem, fél másodperc múlva mindkettő tiltva volt, mert én hüle a fórumon mondogattam, hogy bizony csaltam és rám állítottak egy multit, Aztán rengetegszer hozzám vágtak különböző accokat szervereken, hogy itt van vigyed, és én vittem, egyszer ez odáig fajult, hogy s9-en 9 account felett rendelkeztem, akkoriban még csak bontogattam szárnyaim így nem tűnt fel senkinek, csak a végén, mikor a bosszú korába léptem, de soha nem szkripteltem vagy botoltam, mikor zároltak az nekem is egyszer falu nevek miatt volt, sokszor levél és fórumsértegetések miatt, és egyszer bannoltak is emiatt. Úgyhogy higgyétek el, hogy én bizony elhiszem, hogy egyáltalán nem csalt senki, aki most zárolva lett, egyszerűen népművészeti cserépedényből csinálták a rendszert... :( Sajnos ez így van... :(

• Elgondolkoztatok azon, hogy pl. farmlista bovitesnel folyamatosan direkt linkekkel epitettetek be a listaba az uj farmokat, ahelyett, hogy a megnyitott terkepen irtatok volna be a koordinatakat es ugy bovitettetek volna esetleg?

Mert pl. egy kozvetlen direkt link egy bizonyos oldalrol siman segedprogram hasznalatnak minosul es meg orulhettek is a kis bontasnak..

Nem okoskodasbol irom, csak eszrevetel gyanant, Gyevo ugy sem fog irni, inkabb epillal ilyenkor mindig! :D
    Vagy csak nem tud semmi konkretat, mint az esetek 90%-ban!

• Ajánlom figyelmetekbe az alábbit:

Szabály Végrehajtó csapat

Továbbá amit CsupaszCsiga írt a hozzászólása első felében, azzal egyetértek. Az is lehet egy ok.

Viszont érdemes ilyen esetekben azt is figyelembe venni, hogy zárolásnál mindenki ártatlannak vallja magát. Az is,aki tényleg csalt. Lehet, hogy neked azt mondja, hogy ő nem csalt, micsoda mocskok stb. De Te nem látod azt az oldalt, ami alapján zárolták. Mert ugyebár bot is lehet manapság már 628 millió féle. A szűrőben nem csak az van odaírva, hogy ez meg az botozott...

Szóval az, hogy a csúnya gonosz szűrőrendszer egy csomó "játékost" jogtalanul zárolt dolgot kezeljük ennek tükrében. Mivel Te/Ti csak az egyik felét látjátok, de a másik oldalt nem. ;)

• Olyanokat akik 0 át farmoltak miért zároltak? nem mondom Brian hogy nincs valóságalapja, viszont most nem ez történt... na meg ha annyira botoztak akkor miért a 80 ik napon zároltak mindenkit? miért nem pl a 40-50 iken? Ha volna egy kicsi eszük már rég profitálhattak volna belle és bevezethették volna a játékba, a kezdőknek is hatalmas előnyt jelentene meg lehet sokan ugy volnának vele hogy megérne annyit ha pl farmlistát küldené helyetted... vagy esetleg inaktív keresőt nem értem hogy még mindig miért nem vezették be...

• Mert a botozás nem csak a farmolás könnyítésben merül ki. Ezer féle van. Script, bot, egyes bővítmények is bezavarhatnak akár. Mert korábban is voltak,csak akkor vagy nem használta még senki, vagy nem érte el az ingerküszöböt. Meg őszintén ki állítana be napi szintű szűrést ? :D Kicsit hagyni kell érlelődni az accokat, hogy amikor eljön az ideje, akkor odacsapni. Aztán csak tanul belőle, hogy igenis ennek ára van. :D

• Mert a botozás nem csak a farmolás könnyítésben merül ki. Ezer féle van. Script, bot, egyes bővítmények is bezavarhatnak akár. Mert korábban is voltak,csak akkor vagy nem használta még senki, vagy nem érte el az ingerküszöböt. Meg őszintén ki állítana be napi szintű szűrést ? :D Kicsit hagyni kell érlelődni az accokat, hogy amikor eljön az ideje, akkor odacsapni. Aztán csak tanul belőle, hogy igenis ennek ára van. :D

Ja, 80 napot elaszol az életedből mert valaki így döntött. :D Nagy vicc! Ezért nem költök többet erre a sárra, am pedig ez a legnagyobb hazugság, hogy majd tanul belőle, a legritkább esetben éri el azt a hatást amit szeretnél hogy elérjen. Én inkább feldobnám a hangulatot egy kis molotov koktéllal, ha érted a célzást. A másik pedig ezt mondtam sandman peterson topikomban is csak úgy látszik kevesen figyeltek oda, mikor azt hiszed mindent te írányítasz akkor vagy a legjobban elveszve... :(

• Néztem a magyar tarifákat. Nos, a régi elég régi, 7 éve még pontos volt (20/45), aztán egy ideig nem követtem nyomon. Most év elején, a kis SMS 10 aranyat adott, most a kicsi 12-őt, a nagy 28-at. (A táblázat szerint: kis SMS: 20->14, nagy SMS 45->34.)

Elég régen nem frissítették a saját táblázatukat a Travian GMBH-nál.