Galutinis mūšis – 5 serija – Karas

• tub5.png

Trumpam pamaniau, jog būsiu sugautas. Laimei, kuomet žmonės susikoncentravo ties pokalbiais, man pavyko nusėlinti į mažą erdvę. Tai pasirodė esanti viena iš šoninių virtuvių. Joje buvo tik du tarnai, kurie buvo užsiėmę kriauklės ir orkaitės valymu; jie į mane nekreipė jokio dėmesio.

Palaukite. Pradėkime nuo pradžių.

Sargams parodžiau savo pagamintą simbolį ir buvau įleistas. Kuomet atsiradau viduje, aš suradau kitas duris su užšifruotu užraktu. Aš greitai jį išsprendžiau ir dabar esu pačioje imperijos širdyje! Visų pirma, ši vieta yra milžiniška. Abiejuose ilgų koridorių pusėse yra daugybė kambarių. Viename iš jų pamačiau atstovus, kurie aktyviai apie kažką diskutavo. Aukštas germanas ilgais plaukais ir barzda vaikščiojo koridoriuje kalbėdamas su žema romėnų mergina, apsirengusia elegantiška suknele. Aš iškart ją atpažinau. Ji buvo viena iš garsiausių pranašių, reguliariai pranešanti naujienas visiems pasaulio kampeliams – netgi mūsų gyvenvietei, pamirštai visų dievų. Ji turėjo įprotį visas savo kalbas pradėti fraze: „Sveiki, čia Martina...“

Aš priėjau.

–Taip, aš taip pat girdėjau. Mergina atrodė susirūpinusi ir jos romėniškas akcentas buvo labiau atpažįstamas nei įprastai. –Vėlgi, didžiausios provincijos prisijungia prie pasaulinio karo, kad nuspręstų, kas gali valdyti imperiją kitais metais. Jie jau buvo pradėję ruoštis. Ir jei tikėti gandais – pirmą kartą – jie planuoja nesilaikyti Natarų planų, bet pradėti statyti kitokius stebuklus! Aš mačiau Galų ir Romėnų eskizus, bet germanų eskizai yra vis dar puikiai paslėpti. Kažkoks valstietis (čia aš netyčia sukikenau) mums pažadėjo, jog jis mums atneš germanų planą, tačiau jam to padaryti nepavyko. Taigi, iš esmės mes neturime jokio supratimo, ką jie mums yra paruošę...

– Mes turime dar šiek tiek laiko. Germanas pasižiūrėjo į ją ramiu žvilgsniu akyse. –Jie nepradės pagrindinio karo be pirmojo pasirengimo turo, kuriame pasirinktų geriausius karius kiekvienoje provincijoje. Aš esu tikras, kad iki tol detaliai apie viską sužinosime. Tačiau, taip, man smalsu pamatyti trūkstamą eskizą taip pat kaip ir jums. Galų gale, dauguma pasaulio stebuklų buvo pastatyti germanų. Jie privalo būti milžiniški! Aš manau...

Jie pasuko už kampo ir nuėjo per tiltą, kuris sujungė dvi valdovų rūmų dalis. Aš nebegalėjau girdėti jų pokalbio.

Staiga supratau, jog taip pat nebegirdėjau jokių garsų už savęs. Virtuvė visiškai skendėjo tyloje. Aš atidžiau pažvelgiau į tarnus, kurie valė virtuvę ir sudrebėjau. Pirmiausia, virtuvė buvo gerokai purvinesnė nei prieš tai. Antra, aš pastebėjau, kad jų baltos tunikos buvo užvilktos ant viršaus kitų drabužių. Trečia, jie laikė peilius. Ir... jie buvo hunas ir egiptietis!

– Taigi, jie vis dar visiškai nieko nežino. Hunas abejingai trūkčiojo pečiais.

– Taip, ir mes turėtumėme kuo ilgiau nesivelti į mūšio paslapties aiškinimąsi. Egiptietis nusišypsojo ir aš vėl sudrebėjau. – dauguma pasaulio stebuklų buvo pastatyti germanų, – jis imitavo aukštojo germano balsą, tačiau visai neskambėjo juokingai. Netgi priešingai. – Bet dabar, mes turime atsikratyti šiuo įkyriu valstiečiu!

Iškart jis iššoko į priekį ir uždėjo maišą man ant galvos. Aš buvau įstumtas į tamsą.

Užduotis: Norėdamas patekti į valdovų rūmus, Šešėlis turėjo iššifruoti kodą, esantį ant durų. Koks yra atsakymas?

Išsiaiškinkite kodą.

:rom06::rom08::rom02:

Vienas karinis vienetas yra teisingas ir padėtas ten, kur ir turėtų būti.

:rom07::rom03::rom08:

Niekas nėra teisinga.

:rom02::rom09::rom06:

Du kariniai vienetai yra teisingi, tačiau klaidingai išdėstyti.

:rom06::rom01::rom04:

Vienas karinis vienetas yra teisingas, tačiau klaidingai išdėstytas.

:rom07::rom08::rom09:

Vienas karinis vienetas yra teisingas, tačiau klaidingai išdėstytas.

? ? ?

Būkite atidūs, nes pretoriono :rom02: ir imperiono :rom03: paveikslėliai labai panašūs. ;)

Bendra informacija apie konkursą:

Pradžios data ir laikas: Birželio 4, 2019 – 11:00
    Pabaigos data ir laikas: Birželio 10, 2019 – 11:00
    Laimėtojai paskelbiami: Birželio 11, 2019
    Laimėtojai išrenkami: 6 atsitiktinai parinkti laimėtojai iš visų teisingai atsakiusiųjų
    Prizai: 50 auksinių x 6 laimėtojams
    Auksinių kuponai galioja tik: BALTICS bendruomenėje
    Auksinių kuponai galioja iki: Gruodžio 31, 2020
    Kad galėtumėte laimėti, būtina: Parašyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate, prie atsakymo į mįslę. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.

Praleidote ankstesnes serijas? Čia galite perskaityti, kaip visa tai prasidėjo:

1 serija

2 serija

3 serija

4 serija

Dėmesio! Užduoties atsakymus rašykite tik šioje temoje. Norėdami atsakyti, spauskite geltoną „Reply“ mygtuką. Kad galėtumėte tai padaryti, turite būti užsiregistravę ir prisijungę forume. Jeigu užsiregistravote neseniai, Jūsų registraciją turi patvirtinti forumo administratorius, todėl gali prireikti šiek tiek palaukti (ne ilgiau kaip 48 val., bet dažniausiai registracijas patvirtina per kelias valandas). Atsakymai, siunčiami asmeninėmis žinutėmis, nebus užskaityti. Iki konkurso pabaigos kitų dalyvių atsakymai jums bus nematomi, jie bus patvirtinti konkursui pasibaigus.

vr58w7.png

Post was edited 1 time, last by Shanti ().