galu spastine

 • Labas, Tyras Blogis , ačiū už pasiūlymą!


  Ką apie tai mano kiti žaidėjai?


  Gal turite konkrečių pasiūlymų, koks galėtų būti naujas galų pastatas?


  O gal yra manančių, kad spąstinė – puikus pastatas ir jo jokiu būdu negalima atimti iš galų?

 • jo, zjbs jis OP galai tampa

  You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

 • na Galu isskirtinumas buvo "greitis" kol buvo trys gentis. arkliai greitesni, nei kitu genciu, kunigaiksciai irgi. hunai siek tiek sujauke kortas. velgi gal naujas pastatas pridetu Galams greicio. arkliu girdyklos principu galetu veikti; nuo 10lvl pestininkai taptu greitesni, nuo 15lvl greitesne kavalerija, nuo 20lvl sunkioji technika. arba isvis koks naujas pastatas su naujom savybem

  Ramios bitės - ramiai dūzgia :evil:

 • Galetu atsirast pastatas padidinsntis galu kariu jega, toks savotiskas Asteriksas ir Obeliksas :). Zinau, toks yra pas germanus, bet kodel negaletu but ir pas galus.

 • sveiki.

  kiekviena gentis turi po specifini pastata. kodel galai turetu tureti du?


  romenai turi pastata kur du pliusus duoda - statimo greitis ir grudo suvartojimas.

  germanai turi pastata kur ir pliusas ir minusas - kariu jega pliusas - katapultu aklas saudymas ir lojalumo mazesnis numusimas minusas.

  galai turi pastata tik su vienu pliusu - spąstinė.


  tai kad visur neligybe - netinka spastine rinkis kita genti.

 • Galams tikrai reikia paturbinimo, nes dabar tai gentis, su kuria įmanoma žaisti tik už deff. Pvz., tiek romėnai, tiek germanai labai gerai tinka tiek už deff, tiek už off. O galai visiškai nuvertinti. Reikia juos atgaivinti.

  Current server: Alfėja Baltics 2

  Past servers: MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)