galu spastine

• Labas, Tyras Blogis , ačiÅ« už pasiÅ«lymą!

Ką apie tai mano kiti žaidėjai?

Gal turite konkrečių pasiūlymų, koks galėtų būti naujas galų pastatas?

O gal yra manančių, kad spąstinė – puikus pastatas ir jo jokiu būdu negalima atimti iš galų?

• jo, zjbs jis OP galai tampa

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

• na Galu isskirtinumas buvo "greitis" kol buvo trys gentis. arkliai greitesni, nei kitu genciu, kunigaiksciai irgi. hunai siek tiek sujauke kortas. velgi gal naujas pastatas pridetu Galams greicio. arkliu girdyklos principu galetu veikti; nuo 10lvl pestininkai taptu greitesni, nuo 15lvl greitesne kavalerija, nuo 20lvl sunkioji technika. arba isvis koks naujas pastatas su naujom savybem

Ramios bitės - ramiai dūzgia :evil:

• Ä®domus pasiÅ«lymas!

Gal kiti turi kokių nors kitokių pasiūlymų, koks galėtų būti galų specifinis pastatas?

• Galetu atsirast pastatas padidinsntis galu kariu jega, toks savotiskas Asteriksas ir Obeliksas :). Zinau, toks yra pas germanus, bet kodel negaletu but ir pas galus.

• sveiki.

kiekviena gentis turi po specifini pastata. kodel galai turetu tureti du?

romenai turi pastata kur du pliusus duoda - statimo greitis ir grudo suvartojimas.

germanai turi pastata kur ir pliusas ir minusas - kariu jega pliusas - katapultu aklas saudymas ir lojalumo mazesnis numusimas minusas.

galai turi pastata tik su vienu pliusu - spąstinė.

tai kad visur neligybe - netinka spastine rinkis kita genti.

• Galams tikrai reikia paturbinimo, nes dabar tai gentis, su kuria įmanoma žaisti tik už deff. Pvz., tiek romėnai, tiek germanai labai gerai tinka tiek už deff, tiek už off. O galai visiÅ¡kai nuvertinti. Reikia juos atgaivinti.

Past servers: Alfėja Baltics speed, Alfėja Baltics 2, MC Eiaiestyi comx2, Eiaiestyi com29 (x5), Ankhsi com83 (PtP Closed Beta)

• Kadangi galas yra skirtas labiau deffui ir naujokams, visai neblogai atrodytu pastatas, kuri leidžia iki tam tikro % (30 ar 50% daugiau ar mažiau bÅ«tų arba per daug gerai, arba tiesiog nereikÅ¡minga) katapultoms iÅ¡vis nepataikyti niekur (ne atsitiktinai o tiesiog niekur). Tokių bÅ«tų naujuokai bÅ«tų kiek saugesnį, o defferiai kai eina puolimai į jį ir į offerio sostinę, galėtų ginti offerį, nes tokių atvėjų net 20 atakų su katapultom neužtikrintu jo sostinės sunaikinimo. Na jau nekalbant apie pasunkintus kaimų užgrobimus ir pan.. :) Tai bÅ«tų tokią truputį nenuspėjama gentis, iÅ¡ kurios bÅ«tų baisoka bandyti užgrobti kaimą.. Nes juk galo tokia ir yra paskirtis (bent jau aÅ¡ taip manau), pradzioje visi bijo ir vengia atakų pas galus dėl jų spąstinių.

Spąstinę manau irgi reiktų palikti, tada būtų balansas. Spąstinė atbaido pradžioje, o kitas pastatas užtikrina pranašumą jau serveriui įsibegėjus. ;)

Kaip manot ? :)

• Q11tex

Ačiū už idėją :) . Centrą informacija būtinai pasieks.

Mano nuomone, ar ne per daug garbės galams? Jie geriausi defferiai žaidime, populiariausia gentis serveriuose (ir mano mėgstamiausia gentis). O su tavo pastatu būtų ir nesunaikinamieji.

Jei į juos nebūtų galima šaudyti katapultomis (kad ir kas trečią kartą "30proc"), aš tikrai nesirinkčiau kitos genties. Turėtume kokius 99 proc galų serveryje ir menka galimybę panaudoti katas :whistling: (vargšai tie romėnai ir germanai, kurie išdrįstų įsikurti serveryje tarp nuobodžiaujančių galų :D ). Žinoma ir turimų katų kiekis išaugtų, kad sunaikinti kaimą jau vaikščiotų su 40-60 bangų.

Defferis dažniausiai gali dalinai apsiginti. Pakišant nedidelius deff kiekius į tarpus tarp atakų (8 bangos jau duoda 1 sekundės tarpą garantuotai, kur 4 galima nukirsti).

• Gal aÅ¡ kažką maiÅ¡au, bet žaidžiu trečią serverį kur yra visos 5 gentis, ir visur egiptu % yra didžiausias.. :D O galus galimai labiau renkasi naujuokai, nes tai jiems rekomenduojama. ;)

Galai tiesiog neturi kažkokio pranašumo velesneje žaidimo stadijoje. Jų greitis jau ne toks didelis pranašumas, tiek off dėl hunų tiek deff dėl egipto. Spąstinė ( ar 2x sleptuvės talpa) tik pradžioje aktuali, veliau jau niekam nerūpi. Ir kas belieka ? Nieko, kuo jis galas galėtu būti patrauklus. Popseriai imtu geriau romeną, kas kariauja germaną, kas nori greito off ims huną, kas norės panašaus deff kaip galo ims egiptą, nes viskas kaip ir panašu, o oazės su vandentekiu 2x.

Mano idėja nėra geriausia, man pačiam ji tokia šiaip sau, bet gal tai duos naujų minčių kažkam kitam. :D Esme, kad galai turėtų būti kaip saugesnis variantas žaisti, kad naujuokus lengvai nenugalėtu. :D

• Kokia nuomonė kitų žaidėjų? Ar praverstų galams pastatas, pavyzdžiui statomas tik sostinėje ir leidžiantis su kokia 30 procentų tikimybe visiÅ¡kai nepataikyti į jokį taikinį?

• Puiki ta galų gentis, tikrai ne vien naujokai ją renkasi. Egipto deffas nepigus, ir lėčiau gaminasi bei juda nei galų. Nebent kažką originaliau sugalvot su vergais, bet jie paprastai situacijai nėra tinkami. Galų offas aiÅ¡ku nėra toks geras kaip kitų genčių, bet geresnis nei egiptiečių.

Popse joks romėnas neaplenks vienodai rimtai nusiteikusio galo, su spąstinėm galima pasiekti didesnj pop.

Man kaip tik atrodo romėnai tampa prasčiausia gentimi, galėtų bent šiek tiek pamažinti jų deff kainą

tg_TL-DQ4_970x250_181126.jpg