Gokturk birligine yakismayan haraket

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Birligimize casus sokarak bizden ne kadar cekindiginizi gorsemde bu davranisinizi kiniyorum . Sonuc olarak bir oyun oynuyoruz

askeri durumu ogrenmek istiyorsaniz sorun soyliyim .. Birlige casus sokmak nedir

Serverin guclu birliklerindensiniz bu kadar kuculup milleti oyundan sogutmaniza gerek yok ..kahramanla gelip tilsim almak . cektigim msjlarda abi islerim den dolayi bakamadim ayaklarini geciceksiniz .. kim ne yaparsa kendine yapar .Bu oyunda herkes krakterini ortaya koyar

Gokturk birliginin bu davranisini kiniyorum

• Birligimize casus sokarak bizden ne kadar cekindiginizi gorsemde bu davranisinizi kiniyorum . Sonuc olarak bir oyun oynuyoruz

askeri durumu ogrenmek istiyorsaniz sorun soyliyim .. Birlige casus sokmak nedir

Serverin guclu birliklerindensiniz bu kadar kuculup milleti oyundan sogutmaniza gerek yok ..kahramanla gelip tilsim almak . cektigim msjlarda abi islerim den dolayi bakamadim ayaklarini geciceksiniz .. kim ne yaparsa kendine yapar .Bu oyunda herkes krakterini ortaya koyar

Hocam bu kadar ağlamayın yakışmıyor size , bu bir oyun kendin söylüyorsun sizler nasıl strateji yapıyorsanız ve bu stratejiler sayesinde şuana kadar birliginiz ayakta kaldıysa ( Tılsımı bile göremezsiniz diyordum şaşırttınız ) bizde kendi stratejimizi ortaya koyuyoruz ayrıca yazdıklarına gelince insanları burada yanlış yönlendirmeyelim serverin en temiz ve en açık ekibiyiz..

Kalp Temiz Olursa , Dilden Güzel Sözler Çıkar..

- Hz.Ali

• Çılgın icin yapildi.burda mevzu tilsim değil ama dostum mevzu cirkeflik sahsima kalirsa yakisiyor onlara cirkeflik sikinti yok yani :)

Sizin birliğe kayyum atama vakti yaklaşıyor yada birliğe darbe yapıp darbe yönetimi ile mi yönetsek :)

Nede olsa ALEX07 isimli arkadaşın sözü sadece kendi hesabına geçiyor :)

- Hz.Ali

• Sizin birliğe kayyum atama vakti yaklaşıyor yada birliğe darbe yapıp darbe yönetimi ile mi yönetsek :)

Nede olsa ALEX07 isimli arkadaşın sözü sadece kendi hesabına geçiyor :)

Xxdeliye ozendin heralde kayyum fln:) cok sey yazasim varda .hodrimeydan diyip geciyorum

• Xxdeliye ozendin heralde kayyum fln:) cok sey yazasim varda .hodrimeydan diyip geciyorum

xx_delis başkanın yerini tutamayız :)

Bizim yaptıklarımız ,yapacaklarımızın teminatı :D bu arada ne zamandan beri kahramanla tılsım almak yanlış oldu merak ediyorum , yoksa oyun kuralı değiştide haberimiz mi yok :)

Veya kahraman ile tılsım almak dışında başka yöntem mi var ?

- Hz.Ali

• xx_delis başkanın yerini tutamayız :)

Bizim yaptıklarımız ,yapacaklarımızın teminatı :D bu arada ne zamandan beri kahramanla tılsım almak yanlış oldu merak ediyorum , yoksa oyun kuralı değiştide haberimiz mi yok :)

Veya kahraman ile tılsım almak dışında başka yöntem mi var ?

Büyüsü nun bozulmasını istemedigim şeyleri soyletcen illa burda bana ama zamani gelince yazicam emin ol sen ben yazmadan anlican ztn millet anlasin diye yazicam.;)

Bu arada kahraman 7 . Bölüm de olmedimi ya ben mi yanlis hatirliyom :)

• Büyüsü nun bozulmasını istemedigim şeyleri soyletcen illa burda bana ama zamani gelince yazicam emin ol sen ben yazmadan anlican ztn millet anlasin diye yazicam.;)

Bu arada kahraman 7 . Bölüm de olmedimi ya ben mi yanlis hatirliyom :)

Hadi bakalım oyundan ümidinizi kestiniz forumda şansınızı deneyin , zamanın gelmesini bekleyeceğim kolay gele :)

- Hz.Ali

• Başkan senin su analizlere Göktürk lerin cidkefliklerini de eklersen sevinirim gercin onlara gore nornal hareketlermis karakter meselesi herkez adam olamiyor nabican .

Valla dostum ne desem bilemedim. Yani casus her birliğe sokuluyor. Bizede casus sokuldu bizde casus soktuk. Oyun içinde oluyor bunlar. Fakat tılsım işi hoş olmamış. Bana ters. Ben rakip birliğine içine casus koyup ordu basıp tılsım alıp kendi birliğime kaçırmazdım. Ama yapan yapıyor elbette. Oyun içinde olan şeyler olduğu için çok bir şey diyemiyorum bu duruma.

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Valla dostum ne desem bilemedim. Yani casus her birliğe sokuluyor. Bizede casus sokuldu bizde casus soktuk. Oyun içinde oluyor bunlar. Fakat tılsım işi hoş olmamış. Bana ters. Ben rakip birliğine içine casus koyup ordu basıp tılsım alıp kendi birliğime kaçırmazdım. Ama yapan yapıyor elbette. Oyun içinde olan şeyler olduğu için çok bir şey diyemiyorum bu duruma.

hesabı satan oyuncunun kendisi ha satın alındıktan sonra birlik değiştirilebilinirdi ancak alan kişiye kalmış tılsımı kendi ordusuyla almış yani casusluk bir durum yok şöyle bir durum olsa bende sizin yanınızda olurdum lodostaki başka bir oyuncunun aldığı tılsımı bu satın alınan hesaptan istenip göktürke geçtirilse tılsım haklısınız derim ama böyle bir durumda yok

• hesabı satan oyuncunun kendisi ha satın alındıktan sonra birlik değiştirilebilinirdi ancak alan kişiye kalmış tılsımı kendi ordusuyla almış yani casusluk bir durum yok şöyle bir durum olsa bende sizin yanınızda olurdum lodostaki başka bir oyuncunun aldığı tılsımı bu satın alınan hesaptan istenip göktürke geçtirilse tılsım haklısınız derim ama böyle bir durumda yok

Doğru. Yani ilginç bir durum. Fakat şöyle bir durum söz konusu. Hesabın konumunu bilmiyorum. Ama çevresi LODOS oyuncusu doluysa etik diyemem. Sebebi şu. Belki GÖKTÜRK te olsa hesabı yıkacaktı LODOS lar. Neyse yapacak bişey yok. Geçmiş olsun diyelim..

GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ

• Doğru. Yani ilginç bir durum. Fakat şöyle bir durum söz konusu. Hesabın konumunu bilmiyorum. Ama çevresi LODOS oyuncusu doluysa etik diyemem. Sebebi şu. Belki GÖKTÜRK te olsa hesabı yıkacaktı LODOS lar. Neyse yapacak bişey yok. Geçmiş olsun diyelim..

hesap sizin bölgenizde +/+da oyna devam:d

8|=O

OTTOMAN EMPIRE

HAKAN YILDIZ

OSMANLI DELİLERİ

728xauto.jpg