TUĞRA BİRLİKLERİ ELEME DUYURUSU

 • TUĞRA birlikleri olarak Turnuva Eleme serverin'de +/+ Kuzey Doğu bölgesinde yer alacagız.


  Daha onceki yillarda TUGRA birliklerinde oynamis arkadaslarimizi bir araya toplayip 5 birlik hazirladik. 5x de bizlerle beraber oynamis ve 3x den gelen dostlarimizla beraber 2 birlik daha ilave ettik.Organizeye Roa serverinden ve s1 den katilacak arkadaslarimizla 1 birlik olusturduk ve KABADAYI nick'li Mustafa abimizin önculugunde bireysel olarak COF'lar dan organizeye katilacak oyuncu arkadaslarimizi 2 birlik olarak ve toplamda 10 TUĞRA birliği olarak organizeye giris yapacagiz.


  Portekiz ve Brezilya'li Oyuncular da 3 birlik olarak organizede bizlerle beraber ortak hareket edeceklerdir..


  COF birliklerinin olmadiği organizasyonda Türkler adina ev sahipliği yapacagiz ve Yine turk ekibinin kazanmasi için mücadelemizi verecegiz.


  +/+ bölgesinde stratejilerimiz dogrultusunda farkli Turk ekiplerinin farkli yapilanmada bulunma girisimi cakışma ve çatışmalara sebep olacaktır.Bu sebeple bölge tercihleri yaparken hassas davranilmasini rica ediyoruz..


  Farkli bölgelerde ki türk birlikleriyle munakasadan uzak kalip birlik menfaatlerimizi ve olusumumuzu tehtit eden turk veya yabanci birlikler icinde mudahalede bulunacagimizi, hiçbir turk olusumuna kin nefret duymuyor ve rakip olarak OYNAMAYACAĞIMIZI belirtmek isterim..ayni anlayisi tum turk oyunculardan da bekliyoruz.


  İş güç hayat stresi ve hatta aile degerlerimizden vakit ayirip oyuna zaman harcayacagiz..Travian psikolojisinin günlük hayatimimizi etkilememesi ve dosthane bir server olmasi dileklerimizle.


  Organizeye katilacak tum turk oyuncularina basarilar dilerim.


  Mücahit

 • Altını ayarlayın def basmaya geleyim size bir su işlerine bir sürü asker besleriz

  Bu işi gelenek haline getiren belli başli oyuncular var.o oyunculara bu teklifi goturun.defans veya skor puanlarini altin karsiligi yapmiyor ve etik bulmuyorum.

 • Bu işi gelenek haline getiren belli başli oyuncular var.o oyunculara bu teklifi goturun.defans veya skor puanlarini altin karsiligi yapmiyor ve etik bulmuyorum.

  Yok be ne geleneği, madalyası umrumda olmaz. Aktif olarak s3'te zaten oynuyorum birde turnuvaya altın almam. Altınsızda oynanır ama 15li kurulmaz. Sen olayı yanlış anladın açarım bir roma hesabı altınsız basarım bırakırkende veririm size devam edersiniz. Öyle puanmış, madalyaymış doyduk onlarda gözümüz yok :D

  JrAppretince & Jr ROKET & Rebel Bilzerian • Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır... • müco cof olarak yokuz ama elemede isteyenlerle olacağız ;) eğlence olsun değil mi :)

  Oяіgіиαℓ ʝoкє®