5 gentys: Išminties žodžiai

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • complete_the_sentence.jpg

... Imperatorius žiūrėjo į veidrodį ir jo mintys buvo nelengvos. „Aš esu senas. Aš mačiau daug gerų ir blogų dalykų savo gyvenime, aš koviausi prieš nesuskaičiuojamą daugybę priešų, užkariavau daugybę gyvenviečių ir mano imperija yra platesnė negu bet kieno kito pasaulyje. Bet aš darausi vis silpnesnis kiekvieną dieną ir civilinis karas po mano mirties yra nešvengiamas. Vienintelis būdas išvengti karo yra surasti tinkamą žmogų valdyti kiekvienai iš 5 mano provincijų. Ir koks yra geresnis būdas surasti tinkamą žmogų negu paklausit jų Išminties žodžių?“

Mieli žaidėjai!

Senasis imperatorius nori surasti geriausią žmogų vadovauti kiekvienai genčiai ir kviečia jus visus pasidalinti jūsų Išminties žodžiais su mumis visais. Tuomet žiuri komanda padės imperatoriui parinkti geriausią, naudingiausią ar juokingiausią patarimą ir paskelbs laimėtoją!

Kad galėtumėte dalyvauti konkurse, užbaikite šį sakinį:

Aš esu [galas, romėnas, germanas, hunas, egiptietis]. Mano Išminties žodžiai [genčiai] būtų...

Pavyzdžiui:

Aš esu egiptietis. Mano Išminties žodžiai egiptiečiams būtų... niekada netreniruokite vergų prižiūrėtojų Pasaulio stebuklo gynybai 1x greičio serveryje!

(Paneigimas: šie Išminties žodžiai yra tik pavyzdys ir nepretenduoja būti nepaneigiama tiesa.)

Sėkmės ir tegu laimi geriausias patarimas!

Jūsų Travian: Legends komanda

Bendra konkurso informacija:

Pradžios laikas

Birželio 18, 2019 – 11:00

Pabaigos laikas

Birželio 24, 2019 – 11:00

Laimėtojai paskelbiami

Birželio 25, 2019

Laimėtojai išrenkami

Žiuri komandos (ir pagal imperatoriaus norą)

Prizai

50 auksinių 3 laimėtojams

Auksinių kuponai galioja tik

BALTICS bendruomenėje

Auksinių kuponai galioja iki

Gruodžio 31, 2020

Kad galėtumėte laimėti, būtina

Prie savo atsakymo parašyti savo paskyros vardą ir serverį, kuriame žaidžiate. Kiekvienas žaidėjas gali dalyvauti konkurse tik vienoje bendruomenėje.

Atsakydami į šią temą ir dalyvaudami šiame konkurse jūs leidžiate mums naudoti jūsų sukurtą turinį visoms veikloms visose Travian: Legends platformose, įskaitant tinklaraštį ir Facebook puslapį.

• Aš esu romėnas. Mano išminties žodžiai romėnams būtų: svarbu ne kiekybė, o kokybė.

EDIT: nick - poi; server - baltic speed

Post was edited 1 time, last by poi ().

• Aš esu Romėnas, mano išminties žodžiai Romėnams būtų...

Mūsų didžiausias triumfas – ne tai, kad niekada nekrentame, o tai, kad kiekvieną kartą atsistojame iš naujo.
    -Teletabių Šou, Baltics x

• Aš esu Romėnas, mano išminties žodžiai Romėnams būtų...

Mūsų didžiausias triumfas – ne tai, kad niekada nekrentame, o tai, kad kiekvieną kartą atsistojame iš naujo.
    -Teletabių Šou, Baltics x

sitas turetu but diskvalifikuotas is konkurso nes cia konfucijaus zodziai, plagijatas3000

• O kur parašyta, kad negalima naudoti citatų?

Senasis imperatorius nori surasti geriausią žmogų vadovauti kiekvienai genčiai ir kviečia jus visus pasidalinti jūsų Išminties žodžiais su mumis visais.

• Galima naudoti ir citatas, jeigu jos tinka šiame kontekste. Tiesiog būtų gerai, kad cituodami, nepamirštumėte paminėti ir autoriaus. ;)

• Aš esu germanas. Mano Išminties žodžiai germanams būtų...skubek augti- nes yra posakis- LENK GERMANA, KOL JAUNAS... pukis, baltics 4

Post was edited 4 times, last by sigis: pukis, baltics 4 ().

• Aš esu romėnas. Mano išminties žodžiai romėnams būtų... Išmintingas ne tas, kas neklysta, o tas, kuris suklupęs sugeba atsikelti.

Karolukas_LT Baltics X serveris

• Aš esu egiptietis ir mano žodžiai egiptiečių genčiai būtų - kas nedirba mielas verge tam ir grūdo duot nereikia.

J.L. Group B

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'

Post was edited 1 time, last by Jofke ().

• Aš esu Galas. Mano išminties žodžiai Galams būtų-Protas, išmintis, gudrumas ir patirtis turi eiti kartu. Ko negali vienas, padaro kitas.

Nick Hecate, com3

,,Ji džiaugėsi gražiomis svajonėmis,kurių nei viena nedrįso tikėti".. [Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly"]