PTP x2 serverio trukmė

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Ar norėtumet pabaigti serverį anksčiau? / Would you agree to shorten this server? 14

1. Pabaikim serverį keliom savaitėm anksčiau nei 08.08.19 / Finish server few weeks before 08.08.19 (12) 86%
    2. Palikim kaip yra / Finish server 08.08.19 (2) 14%

Sveiki,

Jeigu įmanoma, ar būtų norinčių, kad šį serverį sutrumpintų?

Serverio baigtis aiški jau senokai, kovos nebeliko. Company aljanso galia kokius 8 kartus mažesnė nei PS, jie jau pasidavę. RB yra mūsų akademija.

Manau dauguma nebeturim motyvacijos sėdėt ten dar 52 dienas. Dalis išeinam žaist į turnyro atrankas, aktyvumas su kiekviena diena mažėja...

Taigi būtų smagu nubraukti kelias savaites nuo serverio trukmės, kad ir sutrumpinimas būtų žymesnis, bet ir norintiems pažaisti liktų laiko.

Jeigu daugiau žaidėjų išreiktų pritarimą čia arba žinute supportui traviane, pritrauktume vadovybės dėmesį. Tuo labiau kad prieš 3 metus, jau buvo sutrumpintas regionų serveris.

... (PS)

///////////////////////////////////////////

Sorry for my loose translation:)

Hi

Would you agree to shorten this server? We still have 52 days to play, that's way too much. Company gave up, they are x8 times weaker than us (PS). RB is our wing. Nothing will change and no one has motivation to continue this server. I would suggest to end this server few weeks earlier.

If more players write they opinion, here or to support in game, we could achieve something.

... (PS)

Post was edited 2 times, last by Aridhy ().

• Aš esu prieš trumpinimą. Aš žaidžiu for fun, man neįdomu ar ten kas ką nugalės ar ne..kiek žinau visą laiką PS žaidė su šnipais ir dual acc. Todėl, kad raundas pasidarė jums nebeįdomus, čia patys jūs kalti, dabar prašom nevaidinti aukomis ir neieškoti bendraminčių. Jei būtumėte lošę sąžiningai, pagal žaidimo taisykles, būtumėte gavę į skudurus, čia aišku kaip diena.

Jei adminai nuspręs trumpinti roundą, reikalausiu atlyginti materialinius nuostolius. Nes aiškiai buvo parašyta, kad raundas tęsis iki rugpjūčio 8 dienos, ne trumpiau ir ne ilgiau.

Aš mokėjau pinigus, aukojau savo laiką, ne tam kad jis būtų sustabdytas, vos tik kažkam pasidarys nebeįdomu. Jei jums neįdomu, tai trinkitės, o ne lieptikt nustoti žaisti visiems kitiems.

• Sveiki,

ačiū, kad nusprendėte išreikšti savo norą forume. Aš jau paklausiau apie tai savo vadovo ir paaiškėjo, kad tai ne vienintelis PtP serveris, kuriame jau dabar nėra šansų laimėti jokiai kitai komandai. Kai kurių kitų šalių serveriuose situacija panaši. Tačiau žaidimų centras nenori daryti jokių trukmės pakeitimų ant jau veikiančių serverių. Todėl šio serverio trukmė bus tokia, kokia ir buvo numatyta.

Ateities serveriuose bus daromi žaidimo mechanikos pakeitimai, kad panašios situacijos nepasikartotų.

• Aš esu prieš trumpinimą. Aš žaidžiu for fun, man neįdomu ar ten kas ką nugalės ar ne..kiek žinau visą laiką PS žaidė su šnipais ir dual acc. Todėl, kad raundas pasidarė jums nebeįdomus, čia patys jūs kalti, dabar prašom nevaidinti aukomis ir neieškoti bendraminčių. Jei būtumėte lošę sąžiningai, pagal žaidimo taisykles, būtumėte gavę į skudurus, čia aišku kaip diena.

Jei adminai nuspręs trumpinti roundą, reikalausiu atlyginti materialinius nuostolius. Nes aiškiai buvo parašyta, kad raundas tęsis iki rugpjūčio 8 dienos, ne trumpiau ir ne ilgiau.

Aš mokėjau pinigus, aukojau savo laiką, ne tam kad jis būtų sustabdytas, vos tik kažkam pasidarys nebeįdomu. Jei jums neįdomu, tai trinkitės, o ne lieptikt nustoti žaisti visiems kitiems.

Esi prieš trumpinimą, bet pačiam serveryje nieko neveiki, tikriausiai jau senai išsitrynęs nuskriaustasis :(

• veikiu, puolu oazes, griaunu natarus, bet tik tuos kurių pop iki 100, nes didesniuose kartais pasirodo karių, tai nenoriu užerzinti natarų, kad neateitų ir neapgriautų manęs. O svarbiausia žaidžiu sąžiningai, ir baigsiu šitą raundą aukštai iškelta galva, o jūs ... :) jūs žaiskit sau, aš sau, ir nenurodinėkit baigti raundą ar ne.

Gero žaidimo!

Post was edited 1 time, last by Shanti ().

• Agresyvi ta Vilma

You know the old joke, Eiaiestyi? Man shows up at the Pearly Gates, sees this guy in a pin stripe suit, and a briefcase, a cigar, prancing about. He says to Saint Peter, 'who's that guy?' Saint Peter says 'ahhh, that's just God. Thinks he's Jofke.'