5 nacji: Słowo mądrości

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • complete_the_sentence.jpg

… Cesarz patrzył w okno, a jego myśli były niespokojne. "Jestem stary. Widziałem wiele dobrych i złych rzeczy w moim życiu, walczyłem z niezliczonymi wrogami, podbiłem wiele wiosek i moje Imperium jest szersze niż jakiekolwiek inne na tym świecie. Ale z dnia na dzień jestem coraz słabszy, a wojna domowa po mojej śmierci jest bliska. Jedynym sposobem na uniknięcie wojny jest znalezienie odpowiedniej osoby do rządzenia każdą z moich 5 prowincji. A jaki jest najlepszy sposób na wybranie właściwej osoby, niż poprosić o Słowo Mądrości?”

Drodzy gracze!

Stary cesarz chce znaleźć najlepszą osobę do przewodzenia każdej nacji i zaprasza wszystkich do dzielenia się swoim Słowem Mądrości ze wszystkimi. Ława przysięgłych pomoże Imperatorowi wybrać najlepsze, najbardziej przydatne lub najbardziej zabawne rady i ogłosi zwycięzcę!

Aby wziąć udział w konkursie, musisz wykonać następujące zadanie:

Jestem [Galem, Rzymianinem, Germanem, Hunem, Egipcjaninem]. Moje Słowo Mądrości dla [nacji] to …

Przykład:

Jestem Egipcjaninem. Moim Słowem Mądrości dla Egipcjan byłoby… nigdy nie szkolić niewolniczej jednostki dla obrony Cudów świata na serwerze prędkości 1x!

(Zastrzeżenie, to Słowo Mądrości jest tylko przykładem i nie oznacza, że jest niezaprzeczalną prawdą).

Powodzenia i niech wygra najlepsza rada!

Ogólne informacje o konkursie:

Start: 18 czerwca, 2019 – 10:00(GMT+1)
    Zakończenie: 24 czerwca 2019 – 10:00(GMT+1)
    Ogłoszenie wyników: 25 czerwca 2019
    Wybór zwycięzców: Trzech wybranych losowo użytkowników, którzy udzielili prawidłowej odpowiedzi.
    Nagrody: 50 Złota
    Vouchery ważne w domenie
    PL
    Vouchery ważne do:
    31 grudnia, 2020
  • witam

Jestem Rzymianinem , Moje Słowo Mądrości brzmi następująco : Equites Ceasaris Są najlepszymi jednostkami w Travianie dzięki czemu można wyrządzić ogromne nieprzyjemności wrogom :)

Pozdrawiam (Grzesiek) chory styl (pl 4)

• Jestem Germanin. Moim Słowem Mądrości dla German jest: Wały obronne są najtrwalsze ze względu na trud jaki włożyli w nie budowniczy !

Pozdrawiam

p.s. Gdzie są kody za wygrane wcześniejsze konkursy ?T_T

• A oto moja mądrość

Obojętnie jaką nacją grasz i jakiej prędkości jest serwer to i tak największy wpływ na to kto wygra serwer ma anonimowy MH.

• Jestem Germaninem . Moim Słowem Mądrości dla Germanów byłoby… trzeba sadzić lasy bo drewno jest bardzo potrzebne Germanom.

Post was edited 1 time, last by ended ().

• Jestem Hunem. Moje Słowo Mądrości dla Hunów to ... szukaj sobie przyjaciół w grze, zaplanujcie strategię off czy deff i zwycięstwo jest wasze. Jeden Hun to słaby Hun.

• :)Witam wszystkich bardzo serdecznie

cieszę się że jestem tu ponownie

brakowało mi czegoś jak na głodzie;)

Jestem Germaninem . Moim Słowem Mądrości dla German byłoby… trzeba sadzić lasy bo jest bardzo potrzebne Germanom.

im już nic nie pomoże

A oto moja mądrość

Obojętnie jaką nacją grasz i jakiej prędkości jest serwer to i tak największy wpływ na to kto wygra serwer ma anonimowy MH.

coś w tym jest

Jestem Galem. moje słowo mądrości: chcesz farmić cała mapę w godzinę? farm Gromami na PT 20 lev :)

ts4 Donnie

dla farmera nie jest to istotne ,liczy się częstotliwość wejść na farmę a do tego najlepszy jest pałkarz

a patrząc inaczej centurion

• Witajcie,

Zwycięzcy to:

Radoslaw

lepszy_PL

Szatuny

Przepraszam za opóźnienie, wyniki wpisałam, ale coś musiało się nie zaktualizować,a z powodu chwilowych problemów z dostępem do internetu nie sprawdziłam tego. Moja wina. Wszystkie zaległe nagrody wyślę na wiadomość PW z odpowiednią rekompensatą.

Zapraszamy do kolejnych konkursów, które będą już niebawem!