Word of Wisdom

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • complete_the_sentence.jpg

"...Az Uralkodó gondterhelten nézett ki az ablakon. "Öreg vagyok. Láttam sok jó és rossz dolgot életem során, számtalan ellenséggel harcoltam már, sok falut foglaltam el, és az én Birodalmam a legnagyobb mind közül. Viszont napról napra gyengülök, és a halálom polgárháborúhoz fog vezetni. A háborút csak úgy tudjuk elkerülni, ha találunk egy megfelelő személyt aki uralkodni tud mind az 5 tartományom felett. A legjobb mód erre, a Bölcs Tanács verseny."

Kedves Játékosok!

Az öreg Uralkodó megakarja találni a méltó utódját, ezért mindenkit meghív a Bölcs Tanács versenyre, ahol megoszthatjátok mindenkivel a legbölcsebb tanácsotokat. Ezután a zsűri segít az Uralkodónak kiválasztani a legjobb, leghasznosabb vagy legviccesebb tanácsot és kikiáltják a győzteseket!

Ahhoz, hogy részt vegyél a versenyben ki kell egészítened a következő mondatot:

Én [Gall, Római, Germán, Hun, Egyiptomi] vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a(z) [népnek] az hogy...

Például:
    Én Egyiptomi vagyok. Az én Bölcs Tanácsom az egyiptomiaknak az, hogy...soha ne képezz ki Rabszolgamilíciát a Világcsoda védelmére egyszeres sebességű szerveren

(Ez a mondat csak egy példa és nem biztos, hogy igaz).

Sok szerencsét és nyerjen a legbölcsebb!

A Travian: Legends csapata

Verseny információk:

General contest information:

Kezdés: 2019. 06. 18. - 10:00 (GMT + 2)
    Vége: 2019. 06. 24. - 10:00 (GMT + 2)
    Eredmény hirdetés: 2019. 06. 25.
    A győztes kiválasztása: A zsűri döntése alapján
    Nyeremény: 3 x 50 arany
    Kupon érvényes: HU szerverek
    Kupon érvényessége: 2020. 12. 31.
    Feltétel: A válaszhoz írd oda a játékvilág és az account nevét. Tartományonként egy versenyben vehetsz részt.

Amennyiben részt veszel a versenyen, hozzájárulsz ahhoz, hogy a tartalmat felhasználjuk a Travian platformokon ( Facebook, Blog, stb.)

• Én Gall vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a galloknak az, hogy:

Fosztogató essen csapdába!

Támadó akadjon fel kopjádra!

Védekező akadjon a lándzsádba!

Nyersanyagot todl a csodádba!

Server: ts4.travian.hu

Acc: magyarlanctalp

• ja, hogy ide kell írni? Nem volt teljesen világos, ez esetben:
    Én római vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a Rómaiaknak az, hogy :
    Ne figyelj oda mit mond más, a germán aranybánya, ha támadod ez nem vitás.
    Ám óvakodj a gallnak csapdájától, ha beleesel csak nagy kínnal keservvel szabadulsz.
    Bármit mond más, a testőr lándzsa kombónál nincsen jobb a világon, persze ehhez kell egy germán véd segéd.
    Ja és ne bízz meg senkiben, mert könnyen kihasználnak és eldobnak mint a használt keszkendőt...

Server: Jelenleg nem vagyok Magyar szerveren fenn...

Acc: Ha én nyerek bárkinek odaadom a nyereményt aki kéri és elég gyors. :)

Post was edited 1 time, last by LOL XD ().

• Kiszállok a játékból mert törlök a s2ön. Máshol meg nem játszok.A Finálén se vesz senki be így ott is abba hagyom ennyit a játékról.:(

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

Post was edited 1 time, last by Juno77 ().

• Én Gall vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a Galloknak az, hogy: felejtsétek el a csapdakészítőt! Csak két esetben használható: elrejteni a csapdákban a telepeseket, vagy, ha van elég nyersanyagod egyszerre többet is felhúzni, akkor egy rendszeresen, nagyobb csapat lovas egység által fosztogatott faluban elfogni őket. A nyersanyagot inkább rejtekhellyel óvd, legalábbis, míg kevés falvad van. Négy, vagy több falu esetén már csak sereggel, vagy elköltéssel védheted.

Én Egyiptomi vagyok. Az én két Bölcs Tanácsom az egyiptomi népnek:

1: a Vízművet kb. addig érdemes építeni, ameddig a Hősök háza lett húzva. Szerver elején, vagy főfaluban lehet egy kicsit magasabb, szerver végén inkább alacsonyabb.

2: a rabszolgamilíciával két dolgot lehet csinálni: adni sok finom támadópontot az ellenségnek, illetve elszipkázni a védőpontokat a saját társak elől. Csak akkor érdemes tartani őket, ha nagyon nincs elég nyersanyag feltölteni a birodalmat erősebb védőkkel. (Termelődni pedig mindig termelődik elég. Gond akkor van, ha a fosztogatók elhordják.)

Én Római vagyok, a Stratéga. Az én Bölcs Tanácsom minden rendű és rangú vezetőnek: tegyetek félre némi aranyat az Aranyklubra! Ha nagy a birodalmat, mely mindenkit veszélyeztet, akkor azért éri meg (a birodalmon belüli nyersanyagszállítmányokra feleslegessé teszi a Kereskedelmi központot), ha meg kicsi, akit mindenki támad, akkor meg azért (a főfaluban képzett egységeket óvja, míg kell, így fel lehet halmozni itt sereget).

• Egy népet lehet választani. Ez így nem érvényes

A Legveszélyesebb ember az aki:
    Hallgat, gondolkodik és
    figyel. 8)

• ...mind az 5 tartományom felett...

Feltétel:
    A válaszhoz írd oda a játékvilág és az account nevét. Tartományonként egy versenyben vehetsz részt.

Amennyiben részt veszel a versenyen, hozzájárulsz ahhoz, hogy a tartalmat felhasználjuk a Travian platformokon ( Facebook, Blog, stb.)

Úgy véltem, mind az 5 tartományon lehet indulni. Az utolsó sor alapján, a minél több, valóban hasznos (használható) tanácsot előnyként értékelik. (Bár... ennek pont nem sok köze van ehhez a fórumos játékhoz, és nem is igazán így kellene ezt csinálni.)

• Én Hun vagyok. Az én Bölcs Tanácsom az összes népnek az, hogy többet ésszel, mint pénzzel! Csak a stratégia számít ebben a játékban, semmi más. Ha jó a stratégiád, nehezen győznek le. Ha nehezen győznek le, elismernek. Ha elismertek, akkor már győztél.

Linc the Sink PTPx2

v4tva9wtujwy7hilpue3.png

Sokan nevezik igazságérzetnek saját irigységüket...

• Római vagyok és azt üzenem ,hogy :

A mi népünk a legerősebb és a legkegyetlenebb ! A csodára biri+cézar+ kata ,hogy az utánunk jövő seregeknek csak a szántás és a sózás maradjon :D

• Én Római vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a rómaiaknak az, hogy... Akinek van, annak még több adatik, akinek nincs, még az is elvétetik, amije van. Ez a mondat a hálára épül. Legyetek hálásak hogy Rómaiak lehettek! Legyetek hálásak hogy légiótok lehet és nehézlovasságotok!

Világ: ts2.hu

acc: solymir

• Én Germán vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a germánoknak az, hogy ha aktív a sörfőzde bónusza ne menj ereklyét lopni mert véletlen fog lőni a kata.

hu5

Barnas

• Én Germán vagyok. Az én Bölcs Tanácsom a germánoknak az, hogy rajzolják újra népünk térképét, mert a tudósok rájöttek, hogy az a Csodával határos.

Acc: esde17
    Server: HU2 (ts2)

• Kedves Játékosok,

A játék véget ért. Nem sok bölcs emelt szót, de akik megtették, azok között kiválasztottuk a legjobb tanácsokat.

A három nyertes nem mást, mint:

Skizo

esde17

lanctalp42

Gratulálunk, és mindenkinek köszönjük a részvételt.

Megkérem a nyerteseket, hogy játékon belül küldjenek egy üzenetet (címzett: admin) arról az accountról, ahová az aranyat kérik.

A Travian: Legends csapata