[Soutěž] - 5 národů: Slova moudrosti

 • Slova moudrosti


  complete_the_sentence.jpg
  Vládce vyhlížel z okna na svou říši a v myšlenkách se trápil. "Jsem už starý... za svůj život jsem viděl spoustu věcí, dobrých i špatných... bojoval jsem proti bezpočtu nepřátel, dobyl jsem nespočet vesnic a moje Říše je největší ze všech na celém světě. Ale každým dnem jsem stále slabší a po mé smrti hrozí, že nastane občanská válka. Jediná cesta, jak se tomu vyhnout, je najít v mých pěti provinciích vhodného nástupce na mé místo. A jaký by mohl být lepší způsob mého nástupce vybrat, než vyzkoušet jeho cit pro moudré rozhodování a rady?"


  Vážení hráči!


  Starý Vládce chce najít ty nejlepší vůdce jednotlivých kmenů a všechny vás žádá, abyste i vy přispěli svým Slovem moudrosti. Následně ty nejlepší, nejpraktičtější nebo nejvtipnější z vás pomůže Vládci vyhodnotit nezávislá porota (Travian tým)!


  Abyste se zúčastnili, vymyslete větu ve stylu:

  Jsem [Gal, Říman, Germán, Hun, Egypťan] a moje Slovo moudrosti pro [kmen] by byla -


  Příklad:
  Jsem Egypťan a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Egypťanů zní: Vodárny do každé vesnice!

  (pozn. tento příklad je pouze ilustrativní, nemusí se zakládat na skutečnosti ve hře)  Obecné infromace o soutěži:


  Začátek soutěže: 18. června, 2019
  Konec soutěže: 24. červma, 2019 – 10:00
  Vyhlášení vítězů: po 25. červnu, 2019
  Způsob vyhodnocení výherců: dle vyhodnocení v rámci Travian týmu (s přihlédnutím na přání Vládce)
  Ceny: 50 Zlatek pro 5 výherců
  Poukazy na Zlaté platné pro: CZSK komunita
  Poukazy na Zlaté platné do: 31. prosince, 2020
  Podmínky účasti v soutěži: Napište svůj herní nick + svět, na kterém hrajete a připište vaši moudrou radu

  Účastí v soutěži dáváte souhlas s případným využitím vaší tvorby pro další použití v rámci služeb Travian: Legends, včetně Facebookové stránky.  Hodně štěstí a ať zvítězí moudrost!

  Za Travian Legends tým,

  Cisa


 • Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro kmeny Vercingetorixe jsou: Každý druid ví, že než-li začít válku véci, je lepší dát si pečeného kance přeci!

  Delson srv. 6

 • Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Galů zní: Ducha pravého válečníka nelze zlomit, naopak takový válečník je schopen porazit všechny.

  Císař Pán CZSK7

 • Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Galu : Obrana je taky útok tak proč plodit násilí spojenectví zní lepe


  GhoullKil server : CZSK 6

 • Jsem Gal a moje Slovo moudrosti pro lstivý národ Galů jest prosté: Dokud byť jen kapku kouzelného nápoje budeš mít, blaze bude se Ti žít.


  Mong, server CZSK 7.

  Post was edited 1 time, last by Mong ().

 • Jsem Říman a moje Slova moudrosti pro slavný národ Římanů by byla - "Krátký čas života je dostatečně dlouhý k dobrému a čestnému životu."

  JzH; CZSK7

 • Foxy

  Server CZSK X


  Jsem Germán a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Germánů zní: Pokud hodně palic chceš míti, pouze rozdělení půdy nestáčíti, oázy dřeva je potřeba poblíž mít a pak už jen osadníky a místo osídlit. Součástí vesnice musí být také Pila, kde vojáci během práce ztratí Kila a tím jejich rychlost v krádeži stoupá a pytel od surovin jenom bobtná.

 • Jsem germánský útočník a moje Slovo moudré zní: ,,Mirová cesta je nespolehlivá. Odchyť ostatní nebo budeš odchycen!"


  Dejma & czsk7.

 • Som Germán a moje Slová múdrosti pre Germánov by boli: "Smelosť a sila nášho národa je založená len a len na pivovare... Tak šup na jedno orosené!"


  YW4N

  CZSK 2

 • Michal,

  Herný svet: CZSK 3,


  Som Gal a moje Slová múdrosti pre kmeň Veľmi krutej aliancie by boli: Rozdelenie armády v správne fungujúci celok aliancie a podpora členov sú nezdolateľné.

  Post was edited 1 time, last by El Michal: Zabudol som doplniť svet a meno. ().

 • Jsem Gal a moje slova moudrosti pro vnzešený národ galů zní: ještě nejsem ten vládce který by měl vládnout ale časem i travianu bych mohl vládnout

  Darsan Dayne CZSK 6

 • Jsem Germán a moje Slova moudrosti pro čestný národ germánů jsou : Hier ist ein German. Niemand wird uns kommandieren wir wissen was sollen wir machen.  CzSK2

  Axiomm

 • Jsem germán a moje slova moudrosti pro divoký národ germánů jsou: Žijete jen jednou, užijte si to! Krev, pivo a štětky pro všechny!


  czsk6; Biohazard

 • Som germánsky náčelník a moje proroctvo pre všetky národy znie: Velebte ma za to, že vás občas odbremením od prebytkov, pretože príde čas, keď vás budú zotročovať a denodenne do kože zdierať tí, ktorých si sami zvolíte zo svojich radov a ešte ich za to budete kráľovsky odmeňovať!


  shakal CZSK2

 • Jsem Egypťan a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Egypťanů zní: Kedze hrozia nepokoje v nasom kralovstve, po mojej smrti bude vladnut moj nastupca, prvy faraon Nefer Neter, prinesie Vam dostatok surovin (25%)

  prvy boh na svete obcianska vojna zazehnana a splnam aj poziadavku vtipnosti, lebo ako vieme nabozenstvo nepokoje len zhorsuje


  kopto czsk2
  Post was edited 1 time, last by Kopto ().

 • Jsem Gal a moje Slovo moudrosti pro Galy, ale i ostatní jsou: "Každý touží vyhrát nebo být alespoň mezi nejlepšími. S plnou portmonkou to jde snadno, ale jen ten, kdo uspěje mezi nejlepšími a neinvestuje krom času, píle, elánu a důvtipu ničehož jiného, ten je skutečný všestraný vůdce svého lidu".


  Robi, CZSK 3