[Soutěž] - 5 národů: Slova moudrosti

• Slova moudrosti

complete_the_sentence.jpg

Vládce vyhlížel z okna na svou říši a v myšlenkách se trápil. "Jsem už starý... za svůj život jsem viděl spoustu věcí, dobrých i špatných... bojoval jsem proti bezpočtu nepřátel, dobyl jsem nespočet vesnic a moje Říše je největší ze všech na celém světě. Ale každým dnem jsem stále slabší a po mé smrti hrozí, že nastane občanská válka. Jediná cesta, jak se tomu vyhnout, je najít v mých pěti provinciích vhodného nástupce na mé místo. A jaký by mohl být lepší způsob mého nástupce vybrat, než vyzkoušet jeho cit pro moudré rozhodování a rady?"

Vážení hráči!

Starý Vládce chce najít ty nejlepší vůdce jednotlivých kmenů a všechny vás žádá, abyste i vy přispěli svým Slovem moudrosti. Následně ty nejlepší, nejpraktičtější nebo nejvtipnější z vás pomůže Vládci vyhodnotit nezávislá porota (Travian tým)!

Abyste se zúčastnili, vymyslete větu ve stylu:

Jsem [Gal, Říman, Germán, Hun, Egypťan] a moje Slovo moudrosti pro [kmen] by byla -

Příklad:
    Jsem Egypťan a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Egypťanů zní: Vodárny do každé vesnice!

(pozn. tento příklad je pouze ilustrativní, nemusí se zakládat na skutečnosti ve hře)

Obecné infromace o soutěži:

Začátek soutěže: 18. června, 2019
    Konec soutěže: 24. červma, 2019 – 10:00
    Vyhlášení vítězů: po 25. červnu, 2019
    Způsob vyhodnocení výherců: dle vyhodnocení v rámci Travian týmu (s přihlédnutím na přání Vládce)
    Ceny: 50 Zlatek pro 5 výherců
    Poukazy na Zlaté platné pro: CZSK komunita
    Poukazy na Zlaté platné do: 31. prosince, 2020
    Podmínky účasti v soutěži: Napište svůj herní nick + svět, na kterém hrajete a připište vaši moudrou radu

Účastí v soutěži dáváte souhlas s případným využitím vaší tvorby pro další použití v rámci služeb Travian: Legends, včetně Facebookové stránky.

Hodně štěstí a ať zvítězí moudrost!

Za Travian Legends tým,

Cisa

• Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro kmeny Vercingetorixe jsou: Každý druid ví, že než-li začít válku véci, je lepší dát si pečeného kance přeci!

Delson srv. 6

• Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Galů zní: Ducha pravého válečníka nelze zlomit, naopak takový válečník je schopen porazit všechny.

Císař Pán CZSK7

• Jsem Gal a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Galu : Obrana je taky útok tak proč plodit násilí spojenectví zní lepe

GhoullKil server : CZSK 6

• Jsem Gal a moje Slovo moudrosti pro lstivý národ Galů jest prosté: Dokud byť jen kapku kouzelného nápoje budeš mít, blaze bude se Ti žít.

Mong, server CZSK 7.

Post was edited 1 time, last by Mong ().

• Jsem Říman a moje Slova moudrosti pro slavný národ Římanů by byla - "Krátký čas života je dostatečně dlouhý k dobrému a čestnému životu."

JzH; CZSK7

• Foxy

Server CZSK X

Jsem Germán a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Germánů zní: Pokud hodně palic chceš míti, pouze rozdělení půdy nestáčíti, oázy dřeva je potřeba poblíž mít a pak už jen osadníky a místo osídlit. Součástí vesnice musí být také Pila, kde vojáci během práce ztratí Kila a tím jejich rychlost v krádeži stoupá a pytel od surovin jenom bobtná.

• Jsem germánský útočník a moje Slovo moudré zní: ,,Mirová cesta je nespolehlivá. Odchyť ostatní nebo budeš odchycen!"

Dejma & czsk7.

• Som Germán a moje Slová múdrosti pre Germánov by boli: "Smelosť a sila nášho národa je založená len a len na pivovare... Tak šup na jedno orosené!"

YW4N

CZSK 2

• Michal,

Herný svet: CZSK 3,

Som Gal a moje Slová múdrosti pre kmeň Veľmi krutej aliancie by boli: Rozdelenie armády v správne fungujúci celok aliancie a podpora členov sú nezdolateľné.

Post was edited 1 time, last by El Michal: Zabudol som doplniť svet a meno. ().

• Jsem Gal a moje slova moudrosti pro vnzešený národ galů zní: ještě nejsem ten vládce který by měl vládnout ale časem i travianu bych mohl vládnout

Darsan Dayne CZSK 6

• Jsem Germán a moje Slova moudrosti pro čestný národ germánů jsou : Hier ist ein German. Niemand wird uns kommandieren wir wissen was sollen wir machen.

CzSK2

Axiomm

• Jsem germán a moje slova moudrosti pro divoký národ germánů jsou: Žijete jen jednou, užijte si to! Krev, pivo a štětky pro všechny!

czsk6; Biohazard

• Som germánsky náčelník a moje proroctvo pre všetky národy znie: Velebte ma za to, že vás občas odbremením od prebytkov, pretože príde čas, keď vás budú zotročovať a denodenne do kože zdierať tí, ktorých si sami zvolíte zo svojich radov a ešte ich za to budete kráľovsky odmeňovať!

shakal CZSK2

• Jsem Egypťan a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Egypťanů zní: Kedze hrozia nepokoje v nasom kralovstve, po mojej smrti bude vladnut moj nastupca, prvy faraon Nefer Neter, prinesie Vam dostatok surovin (25%)

prvy boh na svete obcianska vojna zazehnana a splnam aj poziadavku vtipnosti, lebo ako vieme nabozenstvo nepokoje len zhorsuje

kopto czsk2

Post was edited 1 time, last by Kopto ().

• Jsem Gal a moje Slovo moudrosti pro Galy, ale i ostatní jsou: "Každý touží vyhrát nebo být alespoň mezi nejlepšími. S plnou portmonkou to jde snadno, ale jen ten, kdo uspěje mezi nejlepšími a neinvestuje krom času, píle, elánu a důvtipu ničehož jiného, ten je skutečný všestraný vůdce svého lidu".

Robi, CZSK 3