[Soutěž] - 5 národů: Slova moudrosti

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Jsem Říman a moje Slova moudrosti pro vznešený národ Římanů zní: Nechte ostatní kmeny vykrvácet ve vzájemných válkách. Obchodujte s nimi a tyjte z jejich utrpení. Až vyčerpaní padnou na kolena, vláda bude patřit nám CIVILIZOVANÝM!

• Jsem Germán a mé Slovo moudrosti pro vražednou germánskou říši je: Moudrosti jsou k ničemu, neexistuje problém, který by nevyřešila pořádná palice.

(Plíšek, tx3.czsk)

• Som Ríman a moje Slová múdrosti pre vznešený národ Rímanov znejú: Usilovne prekonávajte prekážky, zachovajte si hrdosť a česť, žite s radosťou a nič Vás nesklame.

(Zora, CZSK 3)

• CZSK2

Almighty Acer

Jsem Gal a mé slova moudrosti pro kmen galský zní: "Opravdový přítel se nepokusí roztrhnout spor, opravdový přítel skočí přímo do akce mezidefem"

• Jsem Říman a má Slova moudrosti pro ctihodný národ Římanů zní: Jít příkladem je lepší než jakákoli kázeň! Stěží někdo totiž zemře za spravedlivého vůdce, za dobrého a statečného se snad ještě někdo odváží zemřít.

wildboy, CZSK speed

• Som Riman a moje Slová múdrosti,ktoré mi ešte moja nebohá babička, keď som k nej chodieval na prázdniny vravievala, pre národ Rimanov znejú: "V živote sú len dve istoty: Dane a smrť.Smrť súčasného vládcu sa blíži,ale niečo sa končí a niečo začína. A ja vám sľubujem, že s mojim nástupom začne éra bez daní. Dobyjeme okolitý svet a z cudzincov si spravíme otrokov! Všetci za jedného, jeden za všetkých!!".

Guldan, CZSK speed

• Jsme hráči. Přišli jsme hrát. Naší hrou je boj.

V boji to bez spojenců nejde. Spojenec není jenom věta ve výkladní skříni klanu. Spojenectví je o společných vítězstvích.

Nemůžeme být silní všude, nemůžeme bránit všechno, nemůžeme poslat útoky na všechna města našich nepřátel. Něco je důležité a něco není.

Obrana sama nás k vítězství nedovede. Cestou k vítězství je útok. Obrana je tady, aby připravila vítězný útok.

Útoky, které nevedou k vítězství, které nepřináší výhodu nebo zisk, jsou prohrou.

Zlaťáky tu nejsou, abychom si za ně mohli koupit vítězství ve hře. Zlaťáky tu jsou abychom tuto hru mohli hrát, aby se hra mohla zlepšovat.

Buďme hráči, dodržujme pravidla, užijme si hru.

• Shini, herní svět - PTPx2

Jsem Říman a moje Slovo moudrosti pro vyspělé Římany by bylo - Každý Říman by raději zemřel, než-li se snížil na úroveň barbara.

Jsem Gal a moje Slovo moudrosti pro milosrdné Galy by bylo - V dobách míru, víno a kance v žaludku měj, v dobách války, do ruky meč a koně osedlej.

Jsem Germán a moje Slovo moudrosti pro nebojácné Germány by bylo - V počtech je síla strachu, tak pozvedněte pálky a jděte plenit.

Jsem Hun a moje Slovo moudrosti pro kočovné Huny by bylo - Aby člověk ovládl celý svět, nemůže dlouho žít na jednom místě.

Jsem Egypťan a moje Slovo moudrosti pro starověké Egypťany by bylo - Není větších zemědělců, než-li obyvatel, kteří dokáží z pouště vytvořit ornou půdu.

• Jsem Říman a má Slova moudrosti pro mou říši! Pro Římany zní ! : "Galové nemají svůj lektvar, nic a nikdo nás nemůže porazit !"
    "Wrraaaaaa!!!!"

kunka77, CZSK 7

• Jsem Gal a moje slova moudrosti pro galský národ i pro všechny ostatní národy jsou: Máš-li ve své duši zlost, vítězství je minulost. Máš-li ve své duši klid, jednotný bude tvůj lid. Máš-li ve své duši žal, toho vyvaruj se každý Gal. Máš-li ve své duši čest, pevná bude tvoje pěst.

Faraon CZSK 7

• V rámci hodnocení Travian Teamu vzešlo z Vámi zaslaných příspěvků těchto pět výherců:

Pierunisko, Pierunisko, CZSK7

v.l.a.d.o, v.l.a.d.o, CZSK2

Robi 75, Robi, CZSK3

Fantomas, wildboy, CZSKX

Plisek, Plíšek, CZSKX

Výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za jejich čas a projevy kreativity.

(Travian Team tvoří pouze lidé, nenárokujeme si stoprocentní schopnost posoudit literární kvalitu nebo vtipnost vašich děl jinak než subjektivně)

Za TT

Cisa