5 Halk: Bilgelik Sözü

• Ben Galyalıyım . Galyalılar için bilgelik sözüm bizler gerektiğinde savunmada Romalılardan ve Mısırlılardan daha kudretli , yağmada ve saldırıda Hun ve Cermenlerden daha vahşi ve atiğiz korkacaksanız ne romalıdan ne cermenlerden ne de hunlardan korkun çünkü biz onlardan çok daha kudretli ve vahşiyiz .

Server: TR 5

Nick: Steleot

Post was edited 2 times, last by Steleot ().

• Ben Romalıyım.Romalılar için bilgelik sözüm;Biz gücümüzü etrafımızı çeviren şatafatlı sur ve duvarlardan almayız.Savaşçı doğan ruhumuzdan alırız

server tr 5

Nick :RealTurk

• ben galyalıyım. galyalılar işin bilge sözüm... Ordumuz, galya birliğinin, galya kudret ve kabiliyetinin, galya vatanseverliğinin çelikleşmiş bir ifadesidir.

tr5

sangaryoslu

• Ben Romalıyım. Romalılar için Bilgelik Sözüm… Ne hasta bekler sabahı , ne taze ölüyü mezar. Ne de şeytan, bir günahı ,

Equites İmperatoris seni beklediğim kadar.

Oyun dünyası : TR5

Nick : blackstorm

• Ben Cermenliyim. Cermenliler için Bilgelik Sözüm… yağmaya giderken yanınıza tokmaklarınızla birlikte çuvallarınızı da almayı unutmayın!

mchd - S3

• TR 1 VİNİTU

HUNLAR İÇİN BİLGELİK SÖZÜM:

Ne Romanın Caesaris'i

Ne Cermenin Toyton'u

Ne Galyanın Heduan'ı

Ne Mısırın Savaş Arabalı Reşef'i çeçebilir Dünya Harikası Savunmasını.

Biz HUNLAR ; Nasıl ki Çin Seddi'ni geçtiysek ,Dünya Harikası'nın savunmasını da Akasir Atlılarımızla kolayca geçeriz.

• Ben Romalıyım. Romalılar için Bilgelik Sözüm… Bir Romalının en büyük gücü silahının keskinliğidir. Demirin keskinliğine hiç bir güç karşı koyamaz .

Oyun Dünyası: TR5

Kullanıcı Adı: paşazade

• Ben Romalıyım. Romalılar için Bilgelik Sözüm… Hangi serverda oynarsan oyna ve hangi ırktan olursan ol altının yoksa sen bir hiçsin, her zaman altınla oyna daima kazananlardan ol...

Server : TR6

Nick : Trojan_TR