Kérdések, vélemények az új ügyfélszolgálati rendszerről

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Kedves Játékosok,

Ha bármilyen kérdésetek, észrevételetek van az új ügyfélszolgálati levelező rendszerrel kapcsolatban, akkor azokat itt megoszthatjátok velünk. Igyekszünk mindent rövid időn belül megválaszolni.

A Travian Legends csapata

• 1: Ez hol is érhető majd el? (Eddig, ha gondom volt, simán írtam az MH-nak. Ez mennyire járható a továbbiakban?)

2: Ha már kéri a rendszer az acc, és a szerver nevét, ezekre miért nincs beviteli mező?

• 1. Gondolom lesz majd egy Help Center, vagy hasonló felirat, ahová kattintani kell, ha üzenetet akarsz küldeni.

2. Ez jó kérdés, nem láttam még élesben hogyan működik a felület, csak a beérkező leveleket. Talán majd a későbbiek folyamán finomítanak rajta.

• "

A rendszer bevezetése: 2019. 07. 12. 14:00 GMT+2

Arra számítunk, hogy a rendszer 18:00-ra online lesz"

Hol tart az élesítést?

Megvan....egy kis "?" a címzett sorban....

"Egyetlen rövid látogatás egy elmegyógyintézetben meggyőz bárkit arról, hogy a hit nem bizonyít semmit."(F. Nietzsche)

Post was edited 1 time, last by Sentinel_HU ().

• Szia,

Nem tudom mi van, mert nem tudok belépni, tehát ha vannak levelek, azok egyelőre nem lesznek megválaszolva.

Egyelőre még az sem derült ki számomra, hogy a link rossz, amit elmentettem, vagy egyszerűen nem működik :( Azt látom, hogy a korábbi levelező rendszerünkbe már nem érkeznek üzenetek, tehát valószínűleg már az újra írt mindenki, csak épp nem tudom megválaszolni őket :(

Úgyhogy egy kis türelmet, amíg kapok új linket.

Üdv.

• Hmmmm...akkor azért nincs válasz....

"Egyetlen rövid látogatás egy elmegyógyintézetben meggyőz bárkit arról, hogy a hit nem bizonyít semmit."(F. Nietzsche)