S5 te Nerdeyse 30 gün geride kaldı Enleri Alalım !!

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Evet arkadaslar serverda en iyi organize ekipler kimlerdi ilk ay düşüncelerinizi alalım .

En göze batan oyuncular ve En göze batan birlikler nelerdi herkesten objektif yorum bekliyorum .. :!::!::!::!:

İyi oyunlarrr :)

• Hey gidi S5 ne hallere düşmüş :) En son oynadığımda şampiyonlar ligi gibiydi server 40k oyuncu ile açılırdı min. nerden nereye :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• ÇOK REKLAMA GEREK YOK. SERVER ÇOK ZEVKLİ GEÇİYOR. DELİ BİRLİKLERİ YIKILIYOR ARALIKSIZ. HERKES ORDUSUNU BASIYOR ŞU ANDA.

1. AY İÇİN KONUŞMAK ERKEN OLUR. İYİ YADA KÖTÜ DÜŞMANADA SAYGIYI KORUYARAK EKİBİMİZİ EN İYİ ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİZ.

4-MEVSİM BİRLİKLERİ ZEVK VERMEYE DEVAM EDECEK OYUNA.

SAYGILARIMIZLA...

• Vay be travian ne hallerde bundan 49 yıl önce her servera 350 bin kişi kaydolurdu eski tadı yok artık oyunun o yüzden ben de her servera hesap açıp siliyorum ve sadece forumda boş yapıyorum :D :D :D

Hak edene hakkını veririz!

• Görünen o 4-MEVSİM hırcın oynuyor iYileri çözemedim, DELİ'ler köylerinin hakkını vermıyor yoksa sağlamlar, TiT az ama korkutuyor. Gözlemlerim bu yönde