Aktualizacje. Brak mozliwosci przesylania wojska i surowcow poza sojuszem.

• Uwazam ze to glupi pomysl. Ulatwia jedynie grabieze osobo z bota. kiedys mozna bylow wylapac bot grabke wstawiajac def na farme i mozna bylo szybko znalezc grabiacych z bota. Teraz grabiacy w ten sposob moga to robic bezkarnie. Uwazam ta aktualizacje za pomysl z dupy wziety.

• na każdym serwie def na farmach, szczególnie na początku serwa to norma, ale to co się dzieje na ts4 z podsyłanym defem na farmy to gruba przesada. nortorycznie pojawiają się 15 legionów i 15 prętów na kilku farmach, rotacyjnie. dlatego pomysł z blokadą podsyłania defa dla niezrzeszonych jest świetny

• Nareszcie medal dla tego kto wpadł na ten pomysł, tym medalistom z grabkami co własne mulciaki grabili utnie się łeb. We własnym sojuszu nie wyślesz za dużo surowców bo jest limit a do cudzego nie podeślesz xd Dodatkowo chamom co wysyłali na farmy defa by se punkty klepać ucina się łeb - za to już złoty medal dla Administracji traviana xd może w końcu zacznie się uczciwa gra:)

• Co ta zmiana ma do rzeczy do prowadzenia multikont?

a co twój temat ma do tematu tego ? multikonta powinny być legalne bo jeśli jakiś gracz ma ochotę sobie klikać na 2-5 kontach to jego sprawa - może je jeszcze będzie ładował ZM jesli jest maniakiem a takich tu nie brakuje, tu temat walki powinien być z botami bo to jest problem od lat na travianie - ale to nie temat o multikontach czy botach tylko o aktualizacji za którą wielkie brawa bo długo na to czekałem.

• Doskonale rozrozniam tematy ale... najwidoczniej nie zrozumiales...

Nareszcie medal dla tego kto wpadł na ten pomysł, tym medalistom z grabkami co własne mulciaki grabili utnie się łeb.

Ponawiam zatem pytanie, w jaki sposob ta zmiana "utnie łeb" tym co grabia PF?

• Ponawiam zatem pytanie, w jaki sposob ta zmiana "utnie łeb" tym co grabia PF?

Odpowiedz jest bardzo prosta kolego - większość (topowych) graczy używało do tej pory na zdobywanie szmatek i medali jednego ze sposobów a mianowicie wysyłanie surowców do osad grabionych blisko siebie (z większym popem) :sam tak robiłem kiedyś: i dzięki temu zawsze byłem w top 10 grabki (reszta oczywiście woja latała po innych farmach) ale potrafiłem być i w top 3 wielokrotnie dzięki temu (co było oczywiście nieuczciwe) i nigdy mnie nikt na tym nie złapał, to nie wytnie botów z gry bo na nich potrzebny jest dobry program chroniący a nie kombinowanie jak wyciąć boty, powstają programy z botami trzeba tworzyć takie które będą je wypierać, niestety travian musi zatrudnić przynajmniej 2 specjalistów programowych a to kosztowne i to bardzo - więc to walka z wiatrakami, natomiast trzeba liczyć na mentalność ludzi jeśli ona się nie zmieni będzie to trwało, gracze sami powinni zgłaszać kto gra botem, gorzej z udowodnieniem tego bez odpowiedniego programu do sprawdzenia i znowu jesteśmy w wiadomo gdzie xd teraz dzięki temu że może ktoś wysyłać do swojego sojuszu surowce (jest limit przesyłania) machlojki typu farmienia własnej surki się skończyły - dzięki czemu chociaż część (topowych) grabieżców będzie płakać z rozpaczy xd a podejrzewam ze ci co tu negują tan pomysł własnie do nich należą xd bo każdy o tym wie że to jest dobry pomysł i ktoś w końcu poszedł po rozum do głowy :) ja widzę tylko jedno rozwiązanie w kwesti grabienia botów już kiedyś pisałem o tym, jeżeli stworzyło się że kupując za monety robienie w miejscu zbiórki lisy grabienia dlaczego nie dodać automatycznego grabienia nap za 50 ZM tygodniowo? Zarabia i firma i zadowoleni są gracze którzy kombinować nie muszą i ukróciło by to botowanie (przynajmniej 50%) mniej botów bo ryzyko że wpadnie zawsze jest. Niestety mój pomysł przeszedł do tej pory bez echa - co smuci tylko ale jak z tą aktualizacją tak myślę że kiedyś i na to ktoś mądry wpadnie.

• Uffff, czyli nie jest ze mna az tak zle jak niektorzy sadza:) Zawsze jestem w top grabki ale nigdy nie wydylalem sury na multy by ja zgarnac i wbic sobie pkt w statystykach, z prostych obliczen wynika, ze nic poza punktami to nie daje:) Lepiej to wojsko przemaszerowac na farmy i wiecej zgarnac:)

Wiec nie koniecznie ktokolwiek bedzie plakac z tego powodu mysle, sam precedens jest chyba prehistoryczny i jesli nadal ktos go stosuje to.... :D

• niektórzy dla szmatki z grabki albo medalu by sprzedali swojego psa razem z babką xd twoje tak (szlachetne ) postępowanie i idealizowanie swojego ego - pobudziło mojego psa, biedny zesrał się ze śmiechu (o szlachetnie - idealny) xd fantastycznie że są tacy graczy - zazwyczaj mówi się że krowa co dużo ryczy mało mleka daje xd dobrze że choć w fantastyce nadrabiasz i humor wrzucasz na forum - zawsze to jakieś pozytywne xd co do prehistorii chyba tam zostałeś kiedy boty zaczęły latać xd nie wracaj mój drogi - mój pies więcej nie potrzebuje już srać xd bez obrazy - też mam poczucie humoru xd

• Poczucie humoru niskie jak Kaczynski:) Piachem w oczy niewstety ale sobie sam sypiesz myslac, iz te wypociny wyzej swiadcza o poczuciu humoru... Jesli tak polecam doedukowac sie troche, wyjsc z pieczary w ktorej sie ukrywasz i w koncu ujrzec slonce:)

Btw... Dla Ciebie xd oznacza kropke czy przecinek? Tyle tego wstawiasz, ze nie wiem jak to czytac, na jednym wdechu dosc ciezko, tu tez polska edukacja zawiodla.

• dobre lg i czestotliwoc atakow dadza Ci szmatke a nie kombinowanie sam aktualnie jestem teraz w top2 grabiezcow na ts4 ale na blisko 500-600 farm leci atak prawie co 30minut wiec naucz sie grac bez kombinowania jeslu masz czas.

Polecam poradniki:-)

• chcialem sie pochwalic :-D

A wracjac do tematu to i tak dalej mozesz grabic multy jedynie nie wyexpisz boha na farmie za co wielki szacunek !

• a co twój temat ma do tematu tego ? multikonta powinny być legalne bo jeśli jakiś gracz ma ochotę sobie klikać na 2-5 kontach to jego sprawa - może je jeszcze będzie ładował ZM jesli jest maniakiem a takich tu nie brakuje, tu temat walki powinien być z botami bo to jest problem od lat na travianie - ale to nie temat o multikontach czy botach tylko o aktualizacji za którą wielkie brawa bo długo na to czekałem.

Jak ktoś sobie nie radzi z jednym kontem to tym bardziej nie poradzi sobie z wieloma :P

Po drugie wiadomo że ogarniętym mulciarzom takie lewe konta dają olbrzymią przewagę nad tymi co grają uczciwie

Po trzecie ludzie potrafią grabić bardzo dobrze i rozwijają konta bez multów więc weź się Ty i inni za grabienie przeciwnika a nie swoich multów

Tworzenie multów pod rozwój własnego konta oznacza dwie rzeczy pierwsza jesteś w grze totalnym tchórzem i boisz się atakować wroga dwa jesteś pomimo wielu lat gry tępakiem nie umiejącym grać :saint:

A za takie propozycje powinny być perm bany ;)

• W czasie wojny między dwoma sojuszami podesłanie defa na osady pf gracza we wrogim sojuszu jest super rozwiązaniem bo zazwyczaj tego nie zauważa zbyt szybko i pada jego wojo i to w sporych ilościach, ale bobki z tego fg i tak cieszą się z ograniczeń które wprowadza tt nie znając możliwości jakie daj przesyłanie defa między sojuszami.

A na cud też nie będzie można wysyłać defa poza koalicją?

• najwazniejsze ze pokolorowali domki cudu swiata. od razu lepiej sie gra.

Prosze dodac jeszcze bohaterce wieksze cycki i stringi zamiast tej opaski. No i koniecznie zeby byla mozliwosc zdejmowania tych stringow za zm.

moim zdaniem to by bylo lepsze niz pokolorowane domki. no i zysk gwarantowany dla tt