Halklara Özel Yeni Dünya Harikaları! - Tartışma Konusu

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Artık eleme sunucularında uygulanan yeni halklara özgü Dünya Harikalarının nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Burada nasıl göründüklerini görebilirsiniz.

Onlar hakkındaki düşüncelerin neler?

• Öncelikle Travianın gelişmesini isteyen biri olarak bu denli değişimler yerine daha vurgulayıcı oyuncuya dokunan konularda yenilik yapılmalı, bu tarz göz boyama şenliklerini doğru bulmuyorum..

Yinede incelediğimde Cermen ve Galyanın daha farklı ve tarihlerinden bir parça görmek isterdim ikisini beğenmedim ,diğer dünya harikalarinda ise her detay çok güzel yansımış, misal Romanın yönetim biçimi ,mimari ve askeri güç öne çıkarılmış, Hun lar da ise Atın önemi vurgulanmış, Büyük Hun İmparatorluğunun hüküm sürmüş olduğu topraklar da altın ve ganimet için mücadele etmesi ve dünya harikasında bunlarin üzerinde şaha kalkmış bir at olması hem bize tarihden esintiler hemde oyundaki hun ırkının gücünü ve kudretini gösteriyor ve temsil ediyor , Mısırlılar da ise Büyük Nil nehrinin armağan ettiği Mısır medeniyetinin Mısır tanrıları üzerinde yükselişi ve Sfenkslerin sırtında bir dünya yükselmesi ve dünyayı saran buğday başakları ile Mısırın Gücü askeri ve hammadde yönünden avantajı simgelenmiş olabilir , yinede benim favorim Roma Dünya Harikası :)

Kalp Temiz Olursa , Dilden Güzel Sözler Çıkar..

- Hz.Ali

Post was edited 1 time, last by Nizam-i Cedid ().

• Artık eleme sunucularında uygulanan yeni halklara özgü Dünya Harikalarının nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Burada nasıl göründüklerini görebilirsiniz.

Onlar hakkındaki düşüncelerin neler?

Surların dayanıklılık gücü değişmediği sürece hiçbir anlam ifade etmiyor. sur savunmalarını ve dayanıklılık seviyeleri eşitlenmeli. zaten çok bir anlamda ifade etmiyor.

Bu haliyle,Sadece cermanı günceleseniz yeterli olurdu. nihayetinde diğerleri kullanılmayacak. boşuna emek harcanmış.

ADALETİN OLMADIGI YERDE HERKES SUÇLUDUR