S2 EFSANESİDE SONA ERDİ :)

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Travian Türkiye Serverları arasında en çok ilgi gören S2 biteli bir ay bile olmadı

Server 2 nin kemikleşmiş oyuncuları bile bu serverı pas geçmek zorunda kalacak

bunlar yetmezmiş gibi server yazın ortasında açılıyor :)

bir devir sona erdi son senelerin en leş server 2 si olacak

buna hiç şüphe yok...

teşekkürler TG

s7 Nestor.. s4 Twd ..s14 Magic.. M4RLBORO final FORSAKEN

ڪےim
    ڪےiy∂H...
    Original® 2006

Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...

ڪےiy∂H

• Server resetlenmeden yeni tarihi açıklamak nedir arkadaş :) 4 sezondur server 2 de oynuyorum bu sene bende pas geçiyorum başlayacak arkadaşlara başarılar..

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg

• TRX gelin altınsız takılalım sonraki sezon s2 devam :)

HZZ-K%C3%9C%C3%87%C3%9CK.jpg

13 Yıldır Travian Oynayan Bir Baba

8 Yaşında Babasından Travian Öğrenmiş - 18 Yaşında Bir Genç

I'm Şizofren :)

ts2 = Canozcan50

Bir Çok PvP Serverlerde = Canozcan50

SINCE 2008

• Yok ama cok ıstıyosanız hesap buluruz 😅

Başımız üstünde yerin var abla buluruz hesap sıkıntı değil o :)

Bi arkadaş server da olduğunu söyleyince işin aslını öğreneyim dedim :)

ÇEKO

Açılmamış Kanatların Büyüklüğü Bilinmez.

• Yok oyun bası açmıştım sildim

İyi yapmışsın abla :)

Server ne iyi ne kötü oyun sonu belirsiz, rastgele dedik bizde bakalım artık kısmet. S2 üstüne güzel iş olur ww'u kurabilirsek sağlıcakla :)

ÇEKO

• İyi yapmışsın abla :)

Server ne iyi ne kötü oyun sonu belirsiz, rastgele dedik bizde bakalım artık kısmet. S2 üstüne güzel iş olur ww'u kurabilirsek sağlıcakla :)

Birileri korkmasın yıkıcam diye 😅

• Birileri korkmasın yıkıcam diye 😅

Yıkılmaktan çekinecek biri yok bizde bildiğim. İlk kez yıkılmaz yıkılan alışkın herkes :)

Yıkan sen olduktan sonra da gocunmaz kimse merak etme canı saolsun der en fazla :)

ÇEKO

• biz henüz normal uykuya alisamadik, adamlar simdiden s2yi tekrar acacak. serveri neye göre belirleyip aciyorlar anlamasi güc, bizden de pas

sacmalik...

S2 en popüler server dı tutar belkı dıye acıyolar muhtemelen para lazım travıana 😅

• Bu kadar erken açmalarının sebebi kış s2'sine yetiştirmek içinde olabilir. Tr Server'ların da altın baz'lı tg'ye en çok kazandıran server olduğunu biz biliyorsak ( 1x olarak ) onlar da hayli hayli biliyorlardır :) Boş bir srv. olacağı kesin speed bile 3k yı bulamadı :)

ÇEKO

• Bu kadar erken açmalarının sebebi kış s2'sine yetiştirmek içinde olabilir. Tr Server'ların da altın baz'lı tg'ye en çok kazandıran server olduğunu biz biliyorsak ( 1x olarak ) onlar da hayli hayli biliyorlardır :) Boş bir srv. olacağı kesin speed bile 3k yı bulamadı :)

Siz baslayın s2 ye 😅

• Siz baslayın s2 ye 😅

Bizim ne işimiz var abla s3' yeterince yoruyor zaten :)

Tüm planları kış'a yaptık biz, ekip hazır sağlam bi server görürsek başlarız kış'a. Biraz kafa dinlesin herkes :)

ÇEKO

• O konular da bi netlik yok abla herkesin farklı planları olabilir :)

Ben E.D'nin sözcüsü deyilim, hangi server'da ne zaman başlarlar bilemem can abiye bağlı o işler.

Haberin olur zaten öyle bir şey olursa yatak-döşek kurcan yakında buralara :)

Ed' ismiyle S3'ten sonra oynayacağımı sanmıyorum. Güzel dostluklar biriktirdik bana yetti o kadarı fazlasında gözüm yok :)

Hanedan ismiyle başlıyacağız biz daha çok eski arkadaşlara ulaşmaya çalışıyoruz mazi yapmak için

Kalabalık olmasın nerde çokluk orda.. hesabı oluyor genelde :)

Özel olarak ilgilendiğin biri varsa ama başlayacağı serverı öğrenir söylerim sıkıntı yok :)

ÇEKO

Post was edited 3 times, last by Apocalypto ().