SÜVARİ BİRLİKLERİ SERVER ACIKLAMASI

We are testing a brand new User Interface, a new background and some other small changes on our PTRx3 gameworld! 🎨
📌 PTR is the acronym of Public Test Realm. PTRs are used to test patches before we release them to the public. Unlike standard game worlds, you’re one of the first people testing a new build which can often be unstable or otherwise non-functional. Accessing the PTR and reporting bugs is one of the biggest services you can provide ❤️

➡️ Join now ⬅️

✍️ ➡️ Give your feedback about the new User Interface
✍️ ➡️ Give your feedback about the new Backgrounds
  • Ali yalan yok, bizde isteriz gelin oynayalım zevkli bi server olsun falan ama sizin gelmeniz için özel bi çabamız yok.Rakip gelsin yeterli kaldı ki o yüzden açıklama yaptık.

Bir de bu Tazmanya canavarı kılıklı arkadaşını çok aradın mı? Küfür etme lan at organı

Öncelikle bizde istiyoruz onun için beklemenizi söyledik. Server biteli 2 hafta olmadı ve son serveri yoğun oynadık süvaride sevmediğimiz kişi olduğu kadar sevdiğimiz bir çok insanda mevcut rekabetten asla kaçmadık ugurun söylemleri konuyu bu duruma getirdi.

Geçen server aramızda olan başta Dali olmak üzere adabıyla konuşan diğer arkadaşlarada başarılar.

Dediğim gibi eğer beklerseniz ve saygı sınırlarını aşmayacaksak bir süre sonra beraber oynayabiliriz.

Şuan servere başlama gibi bir şansımız yok.

Mertte rh adına konuşmuyor Kendi adına konusuyor ona dur yapma etme diyecek haddim yok.

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg

• Serverin ertelenmesi mesajını atan bendim. Hala bu görüşteyim ama burada kişi bazlı hareket etmiyoruz. Altına ertelenmesi için yazan da bir ben varım zaten. Ki en başından beri kesin giriyoruz veya kesin girmiyoruz yazmama sebebim bu ( Tek başıma karar almamam ).

Gazlama falan yok. Utanmaz arlanmaz insan müsveddesinin tekisin zaten bunu biliyoruz. Bence senin gibi insan müsveddelerinin forumda işi yok. Karşılıklı düzgün diyalog kurulabilecek birisi değilsin, anlama ve anlatma özürlüsün falan . O yüzden şikayet hakkımı kullanıyorum.

Hızın ortalamanın baya üstünde ama n ve m yan yana olduğu için yanlış yazıyormuşsun. Güzel :):)

• Güzel bir server olmasını diliyorum, umarım katılımcı sayısı doygunluğa ulaşmasa da en azından 1-2 birliğin daha katılması servera renk katacaktır. Yoksa kısmet bir sonraki servera :)))

• hayatında hiç köy reislemiş arkadaşlar vardır belki,bu zevki ellerinden neden alak şimdi.Cermen def denemeyi düşünüyom. Paladinlerimi de reislemek isterlerse artık bilemicem. :D

• hayatında hiç köy reislemiş arkadaşlar vardır belki,bu zevki ellerinden neden alak şimdi.Cermen def denemeyi düşünüyom. Paladinlerimi de reislemek isterlerse artık bilemicem. :D

Bekleriz o zaman. Ama cermen yerine galya tercih ederdim şahsen. Şimşekle yağma yapma ve şimşekle tokmak yakalama zevkinden mahrum kalma derim.

JrAppretince & Fişek Süvari & Jr ROKET & Rebel Bilzerian

• ya siz açılış köylerini nasıl güzel denk getiriyosunuz öle ya. tanıdık mh falan mı var ....

Şeytana uymak istemiyorum ama fikirleri de hoşuma gitmiyor değil...