REBELS VE K.ZIPKA BİRLEŞMESİ

• K.ZIPKA

İLE

REBELS

BİRLEŞMESİ OLDUĞUNU DUYDUM?

K.ZIPKA OYUNCULARININ HEP REBELSE GEÇMELERİ VE K.ZIPKANIN JACKLE BİRLİKTE FAKE ATMASI DA BUNU KANITLIYOR NİTELİKTE.

Srt51 ONUR

Her Ne Kadar BEN PVP SERVERLARINDA GAVUR TEPELEMEYİ SEVSEM DE ARA ARA OYUNDA AKTİF OLMAYA ÇALIŞTIK.

S1ELDARİONS9KBonur26,S81000atlıcanon,s7Mhkfnyssa,tony09,s10akıncılar,x21x21x,royalflush,mreko,zpoker,camelabi3x Nefer wang yu başkan,----GB----,gündüz yürüyen,s16 Lords eskişehirli_26,s18 badboys 300tm kasırga eskişehirli_26,s5 wowc zeynep26,gamlıbaykuş.

• K.zıpka birliklerinden hiçbir oyuncu Rebels birliğine geçmemiştir kafalar güzel sanırım... Rebels in devir aldığı hesaplardir o hesaplar rebels devir aldıktan sonra kara zipkalilar ile bağı kopmuş olur.. çocukların anlayabileceği kadar basit bir olay..

Valla fake mi gerçek mi saldırı saatlerinde görürsünüz ama erken öten horozun başını koparmasını biliriz.

Musti isimli oyuncuydu sanırım geçen hafta bana kara zipkalilara hesap soracağız diyordu.. e.d durumun böyle olacağını bile bile 1 haftadır sıralı saldırılar atmaya çalıştı nasıl atılır nasıl atılmaz nasıl operasyon olur görecektir...

Uzun lafın kısası musti hesabında ki zati muhtereme de dediğim gibi lafla gemi yürümez... bileğinizi görelim..

• Bunu Yazan Hangi Birlik Oyuncusuydu?

S1ELDARİONS9KBonur26,S81000atlıcanon,s7Mhkfnyssa,tony09,s10akıncılar,x21x21x,royalflush,mreko,zpoker,camelabi3x Nefer wang yu başkan,----GB----,gündüz yürüyen,s16 Lords eskişehirli_26,s18 badboys 300tm kasırga eskişehirli_26,s5 wowc zeynep26,gamlıbaykuş.

• Tsk Başgan İmzaları Göremediğimden Sordum.

Tmm Diyelim Böyle Birleşme Yok

Ama Şu da Bir Gerçek Siz Saldırıya Çıktığınızda veya Fakelediğinizde Rebelsinde Saldırıya Çıkması veya Fakelemesi

Kafalarda Soru İşaretlerini Arttırdı

Birleşme Yok Desende Birleşme Yandaşları Mutlaka İçinizde Var Halen.

Yoksa Sen veya K.zıpka Operasyona Çıkacak Diyorsun Herneyse çıkılıyor

Ardından Rebels Operasyona Katılıyor?

Yoksa Ben mi Yanlış Tespitlerde Bulunuyorum?

----------

Jackin Sorusuna Cevap Verelim

Jack Feyk Çıktı Tılsımlara veya Saldırı çıktı

Ardından Ayvalık Hesabı da Feyk Çıktı veya Saldırı Çıktı

Sonra Bana Jack Saldırı Çıkmış Ben De Kahramanlı Saldırı Çıktım ve Hesapta Diğer Arkadaşla Sohbet Etmişler Jackin İnceledim Falan Fake Olduğuna Karar Verdim Sen Jack Akıllı Birisin Asker Basma Tılsımını Bırakıp Depoyu Mu Alacaktın 1500000 tahıl deposunun 1200000i doluyken?

• K.zipka oyuncuları rebelse geçmektedir böyle bi ifade kullandınız ilk yazıda

Bu ifade yanlış dedim herhangi bir anlaşma söz konusu değildir diye bi ifadem olmadi. Oyuncu benim oyuncum k.zipkadan kimsenin rebelse geçme durumu olmadığını izah ettim...

Ortak çıkarlar söz konusu olduğunda ortak adımlar atılır anlaşmada yapılır ortak hedef belirlenir vs vs.

Önce kendi yazdığınizi sonra benim yazdığımı okuyun lütfen. Açıkca belirttim ama yazı dilinin azizliği söz konusu sanırım..

K.zipka ayrı bir birliktir ayrı bir yapılanmadir rebels te öyledir aynı birlik değildir ve aralarinda oyuncu değişimi yoktur... oyuncuların iş birliği söz konusudur.. ifadeler tabirlere dikkat edelim.

E.d birliği kendi çıkarlarına göre hareket eden zayıf gördüğüne saldırma gibi bir hatada bulundu sanıldı ki sanırım önce ki hafta pusu birliklerinde tüm ordular cakildi tüm defler eridi. Buna istinaden oyundan tehtid bile ettiler hesap sormaya kadar geldiler.. şu an ki durum hesabı ödeyip odeyemeyeceklerini ifade ediyor.

Iki farklı yapılanma ortak çıkar için hareket ediyor. Yazdıkların gayet açık lütfen teker teker okuyun. Burada yazdıklarım da size değil genel bi bilgilendirme niteliğinde... anlaşılmayacak bisey yok yazılanlarda anlaşılmaması durumunda tekrar okuyun tane tane okuyun bu sefer anlayacaksınızdır

• E.D birligi size saldırdıgı zaman su zamana kadar yasadıgımız sınır catısmaları gibi olmaz. Zıpkaya yapılan saldırıların bireysel ve tepkisel oldugunu belirtmek isterim. Tamamı karsı saldırılardan olusuyordu. Operasyon icin tebrikler yorucu bir gün gecirdim. Umarım savunurken aldıgım keyfi planlarken siz de almıssınızdır. Saldırmazlık anlasmamızın iptalinden sonra ilk saldırıyı sizden bekledim.

Güzel bir savas olacak gibi.

• E.D birligi size saldırdıgı zaman su zamana kadar yasadıgımız sınır catısmaları gibi olmaz. Zıpkaya yapılan saldırıların bireysel ve tepkisel oldugunu belirtmek isterim. Tamamı karsı saldırılardan olusuyordu. Operasyon icin tebrikler yorucu bir gün gecirdim. Umarım savunurken aldıgım keyfi planlarken siz de almıssınızdır. Saldırmazlık anlasmamızın iptalinden sonra ilk saldırıyı sizden bekledim.

Çok zevk aldım :) .Bakalım sonuçlar ne olcak

Hak edene hakkını veririz!

bunu ilk diyen e.dli değilsin büyük ihtimalle sonda olmayacaksın..

Sadece şunu unutmayın düşündüğünüz her şeyi bizde düşünüyoruz yapabileceğiniz her şeyi bizde yapabiliriz.. bireysel gibi değildi saldırılar eğer 6 7 kisi ortak op yapabiliyor ve bundan haberiniz olup engellemiyorsanız ya da haberiniz olmuyorsa 1 dakika 2 türlüsü de sizin zayıf yöneticiler sözünün arkasında duramayan insanlar olduğunuzu gösterir ve iki türlüsü de kötü.. ortada bir anlaşma varsa sözü geçmeyen yönetici mi daha kötü olur yoksa anlaşma ihlalinden haberi olmayan yönetici mi amann neyse bu bizim sorunumuz değil.

Güzel bir savaş olacaktır zira wow almamış bir ekip fazlasıyla wow ordusu bastı sizin için hayli zor olacaktır..

Şimdiden bol şans ve başarılar

Not düşmek isterim pusu ile yapılan operasyonları ciddiye almayın rakibe göre oynuyoruz heyecanlı olması açısından onlara göre tabi ki daha iyisiniz o yüzden ona göre kıyas yapmayın

• 3 kisi bir is yaptı. her biri saldırı almıstı oyuncularınızdan. düzenli yan köy saldırını durdurmadınız uzun süre. ithamlardan önce sizin de belirttiginiz gibi bu konuda bilgi toplamalısınız. Olay olay isim isim takip ettim. paylasabilirim isterseniz.

Kesinlikle katılıyorum wow hedefiniz olmaması büyük bir sıkıntı. Tek bir ordu haric bütün birliginizle büyük ordularımızı kullanmadan savasma zorunlulugu canımı sıkıyor. Kim bilir belki bu angaryayı daha fazla kovalamam.

Sözlerim yanlıs anlasılmasın. Operasyonlarımızın cok basarılı gececegi ya da sizi cok rahat yenecegimizi söylemiyorum. Saldırıların cok daha organize olacagını belirtiyorum.

Ciddiye aldıgınız icin tesekkürler. Özeninizi iade edebilmek icin elimden geleni yapacagım.

• Ben teşekkür ederim.

İyi Oyunlar diliyorum

• Vala beyler. Kıyasen aynı zamanlarda rebelslerle ve edlerle ateşkes yaptık. Bu ateşkesten sonra rebelslerden bir kişi bile saldırı atmadı bizim oyunculara. Bizden de giden olmadı doğal olarak. Fakat edlerden devamlı ama devamlı saldırı geldi. Sürekli uyarmaktan sıkıldım artık. Hkilic in merkezini sıfırlamanız, 70k saldırı orduyu defte kesmeniz, tılsımlara feyk atmanız üstüne devamlı yağma atmanız. Sürekli yapmayın etmeyin demekten yoruldum. Şu zamana kadar da kalimoranın hatrına bekledim. Ama burada tak etti artık. En nihayetinde oyun bu kırılmaca darılmaca yok. Bugün burda düşman yarın başka birlikte dost oluruz. Önemli olan gerçekte çirkinleşmemek. Bunu yaparsanız yıkılmaktanda yıkmaktanda zevk alırız. Herkese iyi oyunlar :)

• Şunu anlamıyorum, ED daha 70.gün ahı gitmiş vahı kalmış KÇ ile op yaptı. Tek birlik ile bölgede sayıca 3-4 katımız olan birliği silindirledik, geldiniz salça oldunuz, sizi de çaktık. Eskiden miğferde olan ordular ile de op yaptınız. 3 bölgeden saldırı geldi aynı gece bize. Aslanlar gibi savaştık, genel savunma puanlarına baktığınızda göreceğiniz üzere çok kereler de çaktık. Bir Ankara özlü sözünde denildiği gibi, bizim dayımız var. Onun da yeğenleri var.

Siz zora gelince pürüzlük çıkarmak yerine bizden iyisiniz demeyi öğrenmelisiniz.

Ali, RH dan daha fazla birleşme/ittifak yapmadık. 30 kişi wowa girişiyoruz. Rekabet oranı yüksek bir server değil bunun da etkisi var ama söylemin mantıklı değil, senin de farkında olduğuna eminim. Tamamen hasmını sinir etmeye yönelik.

• Şunu anlamıyorum, ED daha 70.gün ahı gitmiş vahı kalmış KÇ ile op yaptı. Tek birlik ile bölgede sayıca 3-4 katımız olan birliği silindirledik, geldiniz salça oldunuz, sizi de çaktık. Eskiden miğferde olan ordular ile de op yaptınız. 3 bölgeden saldırı geldi aynı gece bize. Aslanlar gibi savaştık, genel savunma puanlarına baktığınızda göreceğiniz üzere çok kereler de çaktık. Bir Ankara özlü sözünde denildiği gibi, bizim dayımız var. Onun da yeğenleri var.

Siz zora gelince pürüzlük çıkarmak yerine bizden iyisiniz demeyi öğrenmelisiniz.

Ali, RH dan daha fazla birleşme/ittifak yapmadık. 30 kişi wowa girişiyoruz. Rekabet oranı yüksek bir server değil bunun da etkisi var ama söylemin mantıklı değil, senin de farkında olduğuna eminim. Tamamen hasmını sinir etmeye yönelik.

Kimsin bilmiyorum öncelikle son kısım doğru :)

Kiminle ne yaptığınız ne yapacağınızı bana söylemek düşmez. İçinizdeki bir gruh kim olduğunu biliyorsun, aynı yorumlarla bize geldi ona misilleme karşılık verdim

Rh olarakta AOD dışında ittifağımız yoktu. Rest için söylüyorsan keyf zaten oraya gidecekti kazanma şansları yoktu saygı ile durumlarıda belli. Bu sebepten bize ordu vurmadılar kaldı ki vursalardıda server max 1 tur uzar yine biz kazanırdık. Dağ taş vuran ordular + mimardan dönen ordular mevcuttu serverin son günü 10-15 k arası mancoları def hesaplarına dahi çaktık umarım aklında başka soru işareti kalmamıştır :)

Rebels içinse rakipleri ed ve bitik kç yaptıkları oplar vs size rakip olamayacaklarını zaten gösteriyor. Size rakip olacak tek ekip k.zıp mıydı neydi onlardı onlarda sizinle hareket etme kararı almış buda sizin stratejinizdir şimdiden başta dali olmak üzere sizleri tebrik ediyorum :))

Yaşasın tam bağımsız Ruh Hastaları !

UvBQEW.jpeg