Teorie spiskowe

• używam googla. answers jest napisane takim językiem, że spokojnie daje radę

никогда не играйте на польских доменах

• Możecie wytłumaczyć ten błąd z offówką, jestem strasznie ciekawy? :)

po wykasowaniu stolicy zostaje ona przeniesiona do osady z największą ilością popa( ale uwaga!! TAM GDZIE JEST REZYDENCJA PAŁAC LUB CENTRUM DOWODZENIA)
    Wykasowali Gonice stolice więc sądziliśmy że przeniesie stolice do osady z największą ilością popa ( offówki) ale tak się nie stało. W instrukcji był błąd i sami o tym nie wiedzielismy. OFF schowany na noc a się okazało że przejeli.

Reklamacja uznana, są na to screeny, instrukcja zmieniona ale żadnej rekompensaty nie dali gdzie Gonia chciała odzyskać całość ZM za serwer.

• Rozumiem, dzięki za info bardzo przydatne. :)

One, two – Freddy’s coming for you
    Three, four – better lock your door
    Five, six – grab your crucifix
    Seven, eight – gonna stay up late
    Nine, ten – Never sleep again

• po wykasowaniu stolicy zostaje ona przeniesiona do osady z największą ilością popa( ale uwaga!! TAM GDZIE JEST REZYDENCJA PAŁAC LUB CENTRUM DOWODZENIA)
    Wykasowali Gonice stolice więc sądziliśmy że przeniesie stolice do osady z największą ilością popa ( offówki) ale tak się nie stało. W instrukcji był błąd i sami o tym nie wiedzielismy. OFF schowany na noc a się okazało że przejeli.

Reklamacja uznana, są na to screeny, instrukcja zmieniona ale żadnej rekompensaty nie dali gdzie Gonia chciała odzyskać całość ZM za serwer.

I jakimś dziwnym trafem pojawiła się informacja z regulaminem który mówi o prawie odstąpienia od umowy zakupu ZM :) czyżby jakiś związek przyczynowo skutkowy... :)

• Jesteśmy jak krówki,nie muczeć tylko dawać się doić ;(

CWANIAKI

-----------------------------------------------------------

OSTRY GERMAN
    Zawsze jesienne CW

• Niestety, co do offówki to prawda bujałam się z tematem odsyłana od jednego do drugiego człowieka, a za każdym razem kolejny człowiek tłumaczył się w coraz durniejszy sposób... najlepsze było to, że po moim zgłoszeniu zmieniono na stronie FAQ zasady gry :D (na niekorzyść oczywiście, tak by nie musieć poprawiać błędu) mam screeny starego regulaminu gry i nowego po moim zgłoszeniu błędu... I to nie jedyna pamiątka... Cóż... można się rozpisywać, ale czy to ma sens? Ja już wiem, że nie...

Niesmak pozostanie...

Gonika

Nie zmieniono, a dodano szczegółowe informacje o mechanice gry. W Answers nie ma opisów tajników mechaniki, są tam informacje ogólne, aczkolwiek dokładamy wszelkich starań aby było tam jak najwięcej wiadomości. Polskie Answers jest i tak raczej najbardziej rozbudowane i dopieszczone. Nie wymagam aby ktokolwiek to docenił, ale proszę o trochę wyrozumiałości.

• Nie zmieniono, a dodano szczegółowe informacje o mechanice gry. W Answers nie ma opisów tajników mechaniki, są tam informacje ogólne, aczkolwiek dokładamy wszelkich starań aby było tam jak najwięcej wiadomości. Polskie Answers jest i tak raczej najbardziej rozbudowane i dopieszczone. Nie wymagam aby ktokolwiek to docenił, ale proszę o trochę wyrozumiałości.

nie jest, skoro musiało być uzupełnione o ruskie info

никогда не играйте на польских доменах

• Jestem ostatnią osobą w tej społeczności, która miałaby tak postępować. Nie znasz mnie więc nie oceniaj.

Nie musze znac, wystarczy czytac twoje posty, czytac twoje maile i to jak latwo rozwiazujesz problemy ( a raczej znowu lejesz wode), czytac jak rozwiazujesz problemy innych... I niewstety, jest to wolny kraj, forum rowniez wiec bede oceniac dowoli, jak dla mnie 1/10 - fajny masz kolor przy Nicku, tez taki bym chcial:)

• Nie musze znac, wystarczy czytac twoje posty, czytac twoje maile i to jak latwo rozwiazujesz problemy ( a raczej znowu lejesz wode), czytac jak rozwiazujesz problemy innych... I niewstety, jest to wolny kraj, forum rowniez wiec bede oceniac dowoli, jak dla mnie 1/10 - fajny masz kolor przy Nicku, tez taki bym chcial:)

Bardzo się mylisz, ale oczywiście masz do tego prawo. Jak Twoim zdaniem rozwiązuję problemy innych? Oceniasz na podstawie jednej sytuacji, a zastanów przed tym czy w ogóle znasz tę sytuację tak, jak ona wyglądała. Jeżeli już zdobędziesz tę wiedzę, dowiesz się co w tej sprawie próbowałam zrobić lub nie, to proszę bardzo, masz prawo mnie ocenić.

• Znam minimum 3 przyklady czyjes oraz 2 przyklady moje na juz od reki w ktorych nie wykazalas sie nabytymi zdolnosciami wymaganymi na funkcje ktora sprawujesz.

Najlepszym rozwiazaniem chyba bylyby wybory coroczne na twa funkcje, byc moze wtedy ta osoba by utrzymac sie na stolku rzeczywiscie wykonywalaby swoja robote. :thumbup:

• Znam minimum 3 przyklady czyjes oraz 2 przyklady moje na juz od reki w ktorych nie wykazalas sie nabytymi zdolnosciami wymaganymi na funkcje ktora sprawujesz.

Najlepszym rozwiazaniem chyba bylyby wybory coroczne na twa funkcje, byc moze wtedy ta osoba by utrzymac sie na stolku rzeczywiscie wykonywalaby swoja robote. :thumbup:

Oboje wiemy z jakiego powodu tak rzucasz jadem w moja stronę. Jesteś pewny, że chcesz ten temat poruszyć na forum?:)

• Nie zmieniono, a dodano szczegółowe informacje o mechanice gry. W Answers nie ma opisów tajników mechaniki, są tam informacje ogólne, aczkolwiek dokładamy wszelkich starań aby było tam jak najwięcej wiadomości. Polskie Answers jest i tak raczej najbardziej rozbudowane i dopieszczone. Nie wymagam aby ktokolwiek to docenił, ale proszę o trochę wyrozumiałości.

Nie do końca to jest prawdą... bo we wcześniejszych serwerach było trochę inaczej... a trochę ich zagrałam - przetestowałam... Może zmiana nastąpiła na serwerze ROA i nikt o niej nie poinformował... zawsze zasada była jedna i ta sama i wszędzie działała... Jeśli zmiana była nowa - to trzeba było o niej poinformować jak np. nowości o nacjach itp. nie było by niepotrzebnych zgrzytów... Odpisano mi błąd ludzki ... ok a czemu ja jako gracz i jednocześnie klient travianowy mam płacić za błędy ludzkie ludzi z zespołu traviana? temat rzeka... jak dla mnie brak kompetencji i nie mówię tu tylko o Chloe, a o całym zespole, który się pochylił nad moim problemem (bo podobno to był zespół ludzi) :D

powtórzę się... niesmak pozostał...

PS. oby w końcu ktoś wymyślił coś fajnego gdzie wszyscy nałogowcy travianowi przejdą i będą się DOBRZE bawić, to może co niektórzy docenią, że klient "NASZ PAN" :)